Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

  • Sympatycy

Witka,

Potrwierdzam oficjalnie po raz enty że Willa zarezerwowana przezemnie nadal jest rezerwowana.

Jak tylko mieszkańcy wy?l? mi pieni?żki na konto, to wysyłam cało?ć do organizatora.

Ja mimo, że nie jadę w najliczniejszej grupie, ani nie mam najdalej, to mimo wsyztsko będzie to mój debiut, bo po raz PIERWSZY pojade na zllot swoj? maszynk? :) ...

S?dzę, że moge powiedzieć "Do zobaczenia".

W domku mamy plany miec koło 8-10 osób(jeszcze \czekam na potwierdzennie paru)... Na miejscu zobaczymy ile miejsca będzie, bo jak jeszcze sporo luzów zostanie, to jesli będzie taka potrzeba to MOŻE będzie sie dało kogos jeszcze przyj?ć, ale to sie okaże na miejscu...

Mariusz tego nie napisał, ale dobrze by było, jakbyscie zabrali ze sob? ?piwory... Zawsze lepiej je ze sob? wieĽć...

Mnie oczywi?cie chyba wszyscy rozpoznaj?, kiedy wjadę... B):D

Pozdrowionko, Kuba

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam jeszcze pytanie. Czy te 50 zl. jest razem z noclegiem ? Z jednej strony nie doczytałem się tego w?ród wymienionych rzeczy, jednak napisane jest "opłata za udział w zlocie od pi?tku do niedzieli ". A więc czy do tej kwoty należy doliczyć jeszcze koszty spania ? :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Witam,

Mam jeszcze pytanie. Czy te 50 zl. jest razem z noclegiem ? Z jednej strony nie doczytałem się tego w?ród wymienionych rzeczy, jednak napisane jest "opłata za udział w zlocie od pi?tku do niedzieli ". A więc czy do tej kwoty należy doliczyć jeszcze koszty spania ? :D

Pozdrawiam

tak, trzeba doliczyc spanko B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nocleg nie jest brany pod uwagę w opłacie zlotowej. Ten trzeba rezerwować pod numerem podanym w pierwszym po?cie tego w?tku.

My?lę, że przy 50 pln za dwa dni z noclegiem, piwem grilem, napojami, koszulkami itp. musielibysmy mieć wieeeeelu sponsorów a tych jak na lekarstwo :D .

Niestety pieni?dze na zlot w 80% wyklada organizator i grupa Wawa.

Może połowa z tego zwróci się w opłacie zlotowej B)

Odnośnik do komentarza

Pamietajmy ze wlasnie zlot w Leborku nie odbedzie sie ze wzgledu na brak kasy i sponsorow. Wydaje mi sie ze 50zl, to szczegolnie dla grupy Maxiskuterowej, nie jest wielkim wydatkiem. Co innego gdyby zlot organizowany byl specjalnie dla mlodszych wiekiem, ktorzy najczesciej nie maja wlasnych dochodow.

Odnośnik do komentarza

Witam

Czapeczki s? jak najbardziej OK sam pewnie bedę miał dylemat co wybrać :)

Co do nagród to porponuję tak? za najładniejszy czerwony skuter o pojemno?ci w przedziale 170-185 ccm :D no i oczywi?cie co by nagroda była odpowiednio interesuj?ca :)

Tak na serio to powoli kończę przygotowanie hexa do trasy i już się nie mogę doczekać spotkania z wami wszystkimi B)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość damles
to mimo wsyztsko będzie to mój debiut, bo po raz PIERWSZY pojade na zllot swoj? maszynk? :D ...

i to z plecaczkiem :)

Swoje miejsce w Willi zarezerwowanej przez Kube jak najbardziej potwierdzam, i jak narazie nie widze przeciwskazań zdrowotnych, rodzinnych, czy jakich kolwiek innych, zeby sie nie pojawić :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie

i mam nadzieje DO ZOBACZYSKA

Pa :)

Aha...naturalnie rezerwuje sobie czapeczke B) bedzie mi przypominać miłe chwile spędzone w miłym gronie :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oto wstępna lista uczestników, którzy zadeklarowali przybycie na I- wszy Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterów (kolejno?ć przypadkowa):

1. MariuszBurgi (Wawa)

2. Dr. Big (Berlin)

3. Artix (Wawa)

4. Rudy (Wawa)

5. Przemo (Wawa)

6. Rybka (Wawa)

7. Dacja (Wawa)

8. Kubo (Kraków)

9. Zenek (Kraków)

10. Komar (Wawa)

11. Qwaki (Lublin)

12. Olga (Lublin)

13. Phantomek (Lublin)

14. Paweł 87 (Lublin)

15. Dee Jay (3 miasto)..... rezygnacja :D

16. Ultras (Wawa)

17. Piotr Tym (Wrocław)

18. Sławek (Wawa)

19. RobB (ŁódĽ)

20. Dziwak (ŁódĽ)

21. Voytaz (ŁódĽ)

22. Szaary (Wrocław)

23. Mario (Wawa)

24. Simon (Olsztyn)

25. Legut 7 (Kraków)

26. Kris (Wawa)

27. Wentyl (Wawa)

28. RobR (Wawa)

29. Lamus (Wawa)

30. Ravenka (Wawa)

31. Ryszard+ Plecaczek (Lublin)

32. Pavson (Lublin)

33. Ermi (Toruń)

34. Szpak (Przemy?l)

35. Kamil (Wawa)

36. Sipor 2 (Wawa)

37. Iro

38. Counterox

39. Paweł 883

40. Hoffi (Poznań)

41. Tuszek (Poznań)

42. Żaba (Wawa)

43. Stokrotka (Wawa)

44. Majon+ Plecaczek

45. Duopiotr+ 1 osoba

46. Madzia (Poznań)

47. Marcinek (Poznań)

48. Krzych (Poznań)

49. Greatboy (ŁódĽ)

50. Marcin122 (Poznań)

51. Czapla

52. Damles (Kraków)

53. Rudzia (Wawa)

Oczywi?cie lista będzie ulegać jeszcze edycji. Wszystkich, których pomin?łem albo wła?nie podejmuj? decyzję o przyjeĽdzie na zlot proszę o kontakt. Pozatym warto pamiętać, że mog? dojechać osoby, które nie maj? dostępu do netu. Tych osób niestety nie mam jak uj?ć we wstępnych rejestrach na forum. Czekamy na kolejne wpisy.

Odnośnik do komentarza

ja sie wymeldowuje ... niestety mam egzaminy sesyjne 3 i 6 ...co kategorycznie uniemożliwia mi przyjazd ... :D((

Odnośnik do komentarza
ja sie wymeldowuje ... niestety mam egzaminy sesyjne 3 i 6 ...co kategorycznie uniemożliwia mi przyjazd ... B)((

buuu :) szkoda. Wez ze soba notatki :D . Ja tez mam egzamin 6 i pewnie bede sie uczyc na zlocie :) ...

Mariusz nie dopisales Rudzi :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
ja sie wymeldowuje ... niestety mam egzaminy sesyjne 3 i 6 ...co kategorycznie uniemożliwia mi przyjazd ... :D((

A fee... nie spodziewałem się Dee ale tak to bywa ze zlotami.

Rudzia zaraz będzie dopisana.

Odnośnik do komentarza

Ja tez ja tez :D

Planuje pojawic sie jako plecak na Madisonie Phantomka.

P.S. Jestesmy obaj z Sandomierza, a nie jak w liscie wpisano z Lublina. Mam nadzieje, ze gdyby miejsc noclegowych na terenie zlotu nie bylo, to gdzies w poblizu sa jakies inne osrodki ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

U mnie tez oczywiscie plecaczek, nie moglo by go wszak zabraknac na tej tak zacnej imprezie. W Niedziele, zabieram sie opracowanie trasy parady. I moje stad tez pytanie ile kaemow chcecie mniej wiecej zeby wynosila trasa przejazdu i czy cos po drodze chcemy zobaczyc, czy po prostu ring krajoznawczo pokazowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

my?lę, że jeżeli kto? przyjedzie z dalekich kresów polandii (w uproszczeniu) to ucieszył by się z tourne powi?zanym ze zwiedzaniem okolic i okolicznych zabytków ,(specjalnie dla Biga jakie? ko?cioły, ruiny B) ) no i oczywi?cie można by zachaczyć o jakie? punkty widokowe.

oczywi?cie sama trasa "aby się pokazać" gawiedzi będzie jak najbardziej ciekawa i wskazana.

Proponowałbym trasę cos w granicy okolo 150-200km z 2 przerwami na fizjologiczne aspekty naszego człowieczeństwa i z przerw? na jak?? kawę, lody...

a może inaczej - zasięg 1 baku paliwa będziemoże rozs?dnym przelicznikiem. :) ??

my?lę o takim lajcikowym przejezdzie :) w braincupie, trwaj?cym trochę czasu, aby?my mogli powrócić do "zajęć dnia poprzedniego :) " naładowani pozytywnymi emocjami i lekko zmęczeni.

przypominam, że doskonale wypadło by, gdyby?my dostali motocyklow? obstawę od Policji. :D

ERMI

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co sie tak wszyscy uwzieli i chca ze mna zwiedzac jakies koscioly B) . Odkrywajcie swoje powolanie bezemnie :). Ja takich przybytkow nie tykam, wystarcza miliony innych robiacych tlok w takich miejscach :) . Wole milo spedzic czas, a nie szlajac sie po jakis okadzonych kryptach, udajac wielka poboznosc :D . Ale przejazd jest dobra mysla, w razie czego zawsze moge zostac i popilnowac skutow lesli zwiedzany "obiekt" mi nie podpasuje :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oto wstępna lista uczestników, którzy zadeklarowali przybycie na I- wszy Ogólnopolski Zlot Maxi Skuterów (kolejno?ć przypadkowa):

1. MariuszBurgi (Wawa)

2. Dr. Big (Berlin)

3. Artix (Wawa)

4. Rudy (Wawa)

5. Przemo (Wawa)

6. Rybka (Wawa)

7. Dacja (Wawa)

8. Kubo (Kraków)

9. Zenek (Kraków)

10. Komar (Wawa)

11. Qwaki (Lublin)

12. Olga (Lublin)

13. Phantomek (Sandomierz)

14. Paweł 87 (Lublin)

15. Dee Jay (3 miasto)..... rezygnacja :D

16. Ultras (Wawa)

17. Piotr Tym (Wrocław)

18. Sławek (Wawa)

19. RobB (ŁódĽ)

20. Dziwak (ŁódĽ)

21. Voytaz (ŁódĽ)

22. Szaary+ plecaczek (Wrocław)

23. Mario (Wawa)

24. Simon (Olsztyn)

25. Legut 7 (Kraków)

26. Kris (Wawa)

27. Wentyl (Wawa)

28. RobR (Wawa)

29. Lamus (Wawa)

30. Ravenka (Wawa)

31. Ryszard+ Plecaczek (Lublin)

32. Pavson (Lublin)

33. Ermi (Toruń)

34. Szpak (Przemy?l)

35. Kamil+ Plecaczek (Wawa)

36. Sipor 2 (Wawa)

37. Iro

38. Counterox

39. Paweł 883

40. Hoffi (Poznań)

41. Tuszek (Poznań)

42. Żaba (Wawa)

43. Stokrotka (Wawa)

44. Majon+ Plecaczek

45. Duopiotr+ 1 osoba

46. Madzia (Poznań)

47. Marcinek (Poznań)

48. Krzych (Poznań)

49. Greatboy (ŁódĽ)

50. Marcin122 (Poznań)

51. Czapla

52. Damles (Kraków)

53. Rudzia (Wawa)

54. Andre (Sandomierz)

55. Kefir+ Plecaczek (Wawa)

56. Maximus1966

57. Ricardo + Plecaczek

Oczywi?cie lista będzie ulegać jeszcze edycji. Wszystkich, których pomin?łem albo wła?nie podejmuj? decyzję o przyjeĽdzie na zlot proszę o kontakt. Pozatym warto pamiętać, że mog? dojechać osoby, które nie maj? dostępu do netu. Tych osób niestety nie mam jak uj?ć we wstępnych rejestrach na forum. Czekamy na kolejne wpisy.

Odnośnik do komentarza
ile kaemow chcecie mniej wiecej zeby wynosila trasa przejazdu i czy cos po drodze chcemy zobaczyc, czy po prostu ring krajoznawczo pokazowy

Witam

Co do trasy to moge opierac sie tylko na mapie i my?le , że fajnie by było objechac całe to rozlewisko ( Zegrzyńskie ) do okoła , a nawet przez nie ( widac tu przynajmniej dwa spore mosty , czy przejazdy przez jezioro ) .

Z drugiej strony to fajnie by tez było pokazać się w stolicy , chociaz je?li chodzi o pokazanie się to i tak pewnie więcej warszawiaków będzie nad jeziorem niz w Warszawie .

Sumuj?c to je?li o mnie chodzi to chętnie widze drogę jak najmniej dziuraw? , jak najbardziej kręt? i w zasięgu jednego baku paliwa .

Przerwa wskazana na sesje zdjęciow? .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiem, że może pytanie trochę nie na miejscu (bo w końcu to Zlot Maxi, co nie? :D ), ale czy prędko?ć na owej "wycieczce objazdowej" będzie zbyt wysoka dla uczestników Zlotu o mniejszych pojemno?ciach (mam na my?li np. tak? zielon? Vespę z PO B) ). Po prostu chciałbym wiedzieć,na co się szykować, choć naturalnie nie można wymagać, aby co? miałoby być dostosowywane do mniejszych, bo to jest ZLOT MAXISKUTERÓW, i niech tak pozostanie, ale wolę zadać pytanie.

A je?li nie będzie dostosowana, to spędza się czas "wg własnego programu"?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Widze, ze powstal temat paradz - wg. mnie bardzo dobry. Otoz ja uwazam, iz jednak wzprawa majaca dlugosc 150-200km bedzie troszke dlugasna... Choc nie powiem ze bym nie chcial tyle przejechac... Choc widze, ze narazie wiekszosc ostaje przy dluzszej trasie co mi nie przeszkadza i wrecz chetnie pojade. Tak jak Bigu jednak nie bede napalony na zwiedzanie kosciolow itp. bo niezbyt sie tym interesuje, ale postac na parkingu moge bez problemow...

Lista jak widze bardzo okazala co chzba cieszy kazdego uczestnika...

Narazie na tym koncze bo dzialam na laptopie siostry i przelaczylem cos(nie wiem co) ze nie mam polskich znakow i zamiast Y mam Z i na odwrot... wiec nie chce was straszyc...

Pozdrowionko, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak... Hoffi nie przejmuj się. Prędko?ć przelotowa parady nie powinna przekroczyć 50- 60 km/ h, więc my?lę że dasz rade. To ma być PARADA a nie wy?cig :D .

Co do długo?ci trasy to nie s?dzę, żeby miała więcej niż 100 km B) . Ko?ciołów też raczej nie będziemy zwiedzać no chyba, że będzie ostry apel z Waszej strony to wtedy program nagniemy :) .

Będziemy raczej stawać w miejscach widokowych czyli takich, które ciesz? oko. W okolicach zlotu nie ma specjalnie wiele muzeów ale s? miejsca gdzie napewno warto stan?ć. Je?li zależałoby nam na muzeach, wystawach, ko?ciołach to powinni?my jechać do Wawy a to wi?że się z dużym wyzwaniem (?wiatła, korki itp).

My?lę, że fajnie byłoby przepłyn?ć promem i będziemy to z Artixem sprawdzać. Nie wiadomo czy prom będzie miał no?no?ć na tyle maxi skuterów :) .

Odnośnik do komentarza

oczywi?cie ja też nie palę się na zwiedzanie ko?ciołów i ruin, poza tym czasu by nam nie wystarczyło.

ale "Bigowa, już legendarna pasja" do zwiedzania ruin nie pozwoliła mi na przej?cie obojętnie, obok tak no?nego tematu jak zwiedzanie :D . St?d taki mały "prztyczek" - nie inaczej jak w żarcie i z humorem.

(mam nadzieję, że nikt tego nie potraktował poważnie i nikt nie poczuł się urażony)

sory za off ale widze ze trafiłem swoim "psztyczkiem" więcej osób B) zatem wyja?niam, aby niedomówienia nie stały się faktami :)

ERMI

Odnośnik do komentarza

Witam

Potwierdzam swoje przybycie i małe sprostowanie oczywi?cie będę z moim plecaczkiem hihi.

Co do parady jako krótkiej wycieczki krajoznawczej to jestem jak najbardzoej za :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...