Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, czy będzie możliwy wyjazd na jak?s krótk? prost?, celem sprawdzenia przyspieszenia, wykładania się, hamowania, jazdy w różnych pozycjach itd.??

Jesli chodzi o "pozycje" to masz na mysli "stoopie", "stand up", "skiing" oraz "power slide" i tym podobne :lol: ?

No nie wiem czy dealer uzyczajacy sprzetu bedzie zachwycony ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

  • Sympatycy
w sobote wyruszam z Lublina o 7.00 rano i mam nadzieje ze znajdzie sie miejsce dla mnie i mojej K1.

pozdro. SVEN

A nie możesz razem z nami w pi?tek o 15.00 ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nieprawda !!! Wikary wzial i pogoda ma byc :lol:

Prosze przestac szerzyc defektyzm! ;);)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Na wszelkich mozliwych pogodynkach sprawdzam pogode i ma byc bez deszczu a w sobote +25 C wiec ideal. Nie robcie paniki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Moim zdaniem dyskusja o pogodzie typu "będzie lało to chyba nie przyjadę" czy co?, jest bez sensu...

Jakby na to nie patrzeć, z CUKRU nie jeste?my i raczej deszcz nam nie straszny, nie??

Poza tym, rozumiem, jakie? wyjazdy czy spotkania małe można przekł?dać z powodów Pogody, gdyż jets to taka sprawa mniej ważna i mozna dzien po dniu zorganizować następn?, a ZLOT to zupełnie co? innego...

Organizatorzy wożyli w to TYLE pracy, ze nie można się nie zjawić i tłumaczyć tego POGODˇ... Bo takie wytłumaczenie jest wręcz niepowazne...

Dysponujemy sprzętami takiej klaasy, ze deszcz raczej nam nie straszny...

Nie raz jeĽdizłem różnymi sprzętami w deszczu, włacznie z Virago, przez któr? miałem nawet bieliznę mokra, ale DOJEŻDŻAŁEM do celu, jak sobie to ustalałem...

Burgmany i tego typu sprzęty maxi, maj? przecierz SUPER ochronę przed deszczem, a dokładaj?c do tego ubrania przeciwdeszczowe, motocyklowe, to nie ma szans, zeby?cie to jako? odczuli, prócz mniejszej prędko?ci przelotowej, która przecierz nie jest najważniejsza, bo ?cigać się nie będzimey skuterami....

Ja mam do przejechania ponad 300km i tak jak wam móię, nie zwracam uwagi na pogodę i tyle... Dojechac dojade, a na miejscu zabawa będzie PRZEDNIA niezależnie od pogody...

Tego samego życzę Wam, żeby?cie dotarli bez problemów i nie ptzejmowali si.e deszczem...

A przy okazji Wszystkiego NAJLEPSZEGO z okazji dnia Dziecka życzę WSZYTSKIM, bo jakby na to nie patrzeć Każdy/Każda z nas jest czyim? dzieckiem...

Pozdrówka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Witam

Przykro mi stwierdzić, ale nr 51 na li?cie czyli Czapla nie dojedzie na Burgmanię.

Nie będe pisał o co chodzi, bo to jego prywatna sprawa - jak będzie chciał to sam napisze.

Ja oczywi?cie z |wiebodzinka o 10 wyjeżdżam i od 12 godzinie lecimy cał? ekip? z Poznania do Wawki :D Rafał podobno już zaplanował cał? trasę, więc damy radę.

Płyn hamulcowy, chłodniczy i inne pierdoły posprawdzane, bak zalany na maxa, więc sprzęt jest gotowy do jazdy, aż sie rwie :D

Do zobaczonka na miejscu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

chetnie pojechalbym w piatek ale niestety w sobote rano mam jeszcze sprawe do zalatwienia w Lublinie wiec mysle ze dotre dopiero na poludnie ,lepiej jechac z cala pakiet? zawsze to weselej.

Pozdro. SVEN

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecn? (tj.?roda wieczorem) lista uczestników grupy PO wygl?da tak:

(można zatem wprowadzić poprawki na listę zlotow? - je?li to konieczne:)

1. Magda - Yamaha Majesty 250.

2. Marcinek - (patrz punkt 1).

3. Krzychu - Honda Helix 250.

4. Hoffi - Vespa ET 2 50.

5. Długi - Suzuki GSF 600 S.

6. Cinek (+plecaczek)- Piaggio Hexagon 150.

7. Marysia (+ plecaczek) - Vespa GT 200.

8. Tuszek - Suzuki Burgman 125.

9. Counterox - Yamaha Majesty 125.

10. Paweł - Honda Dax 70. (dojedzie w sobotę)

11. Klod - Yamaha Slider 50.

12. Rafał i Ola - Piaggio X9 Evolution 250.

13. Michał - Piaggio X9 Evolution 250.

13. Paweł - TGB Acros Tec 50.

14. Marcin Kamikaz - Peugeot Speedfight 50.

15. Maciek - Hero Winner 65.

Do zobaczyska w pi?tek :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Na chwilę obecn? (tj.?roda wieczorem) lista uczestników grupy PO wygl?da tak:

(można zatem wprowadzić poprawki na listę zlotow? - je?li to konieczne:)

Chyba nie ma takiej koniecznosci... Jest juz poważny zarys.

Czekamy na Poznań bo chyba po Wawie jeste?cie najliczniejsz? grup? skuterow? :D

A ja wła?nie kompiluje po nocy muzykę na zlot... Poza karaoke będzie jeszcze troche kawałków do pogibania się :)

A jutro od popołudnia zaczynamy montowanie wszystkiego... :D

PS. PRO|BA DO WSZYSTKICH ZLOTOWICZÓW:::

JE|LI ZABIERACIE APARATY CYRFOWE (Co raczej jest oczywiste :D ) TO O ILE TO MOŻLIWE ZABIERZCIE DO NICH KABLE USB... W NIEDZIELE BĘDZIEMY ROBIĆ ZBIÓRKĘ I WYMIANĘ FOTEK... OCZYWI|CIE NIE ZASZKODZI WŁOŻYĆ POD KANAPĘ CZYSTEJ PŁYTKI CD.

NADCIˇGAJCIE DO RYNI... :D

Odnośnik do komentarza

Tak jak zostalo to napisane niestetu nie zjawie się na tak swietnie zapowiadajacym sie zlocie :D Z mojej strony zostalo mi zyczyc wszystkim szerokiej drogi, wspanialej zabawy i mocnej glowy (ale o to chyba nie musze sie martwic ;-))

Bede czekal na fotki/filmy i na relacje, tymczasem do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza

My z Rudzia, jesli sie nie rozłoże do konca :D bo w tej chwili czuje sie fatalnie i mam goraczke, bedziemy kolo 12 :D .

Rudzia samochodem a ja Kawa :D , jesli potrzebujecie cos przewiesc to mamy wolny samochod :D

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

Kolejna osoba odpadła, tym razem Tuszek :D

Tak więc szukamy z Hoffim osoby do pokoju 3 osobowego...

Je?li nie znajdziemy to mój wyjazd będzie również pod znakiem zapytania, bo szkołe zaniedbam a na dodatek 2x większy będzie koszt noclegu jak dla mnie :/

No chyba, że Hoffi ma jaki? plan w zanadżu co do 3 osoby... Je?li tak to proszę o wypowiedĽ.

edit: Widzę na liscie, że DeeJay również został na lodzie, może On do nas doł?czy :D ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Conti - już Ty się nie bój - przecież z PO jedzie ok.16-17 osób, więc nie powinno być problemu, ale je?li kto? jest chętny, to ze spokojem się razem zmie?cimy :D

Odnośnik do komentarza

ehm ... chcialem zrobic niespodzianke /// ale nie zrobie ..

w piatek ok 20-21 wyjeżdzamy z Gdańska ... takze bedziemy tam póxno ...

jedzie tylko moj GSX i dwie osoby na nim ... :D:D:D

takze do zobaczenie .. :D

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Yo

No dobra Hoffi, najwyżej organizator kogo? do nas wmelduje, jak?? samotn? owieczke hehe ;P

A jak jutro z pogod? ?? Jedziemy nawet w burze i wichury, czy w deszcz sobie odpuszczamy ???

Podobno jutro maj? być burze, w sobote nonstop padać a w niedziele przelotnie...

Trochę czarna wizja jak na zlot i dystans ok. 500 km w 1 stronke ;/

Nawet najlepszy kombinezon nie przetrzyma paru godzin w deszczu :|

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka, własnie wył?czam kompa i idę spać...

Jutro budzę się o 08.00 a o 08.20 wyruszam na kraków, gdzie dojade koło 08.50...

O 09.00 wyjeżdżamy w trasę na Warszawkę, planowany dojazd do Okęcia do godziny 13, gdzie będzie na Nas czekał już Komarek i zaprowadzi nas na miejsce...

Burgman już spakowany... FULL schowek spakowałem, sam siebie zadziwiłem ilo?ci? rzeczy, jakie trzeb było spakować(dobrze, ze jade sam :D )...

Przed grupk? Krakowsk? powinien dojechac Szaary z Mart?, więc proszę Im jakby co? przekazac klucz do willi któr? zarezerwowałem...

To byłoby na tyle... Do zlotu można już odliczac nawet GODZINY...

Zabawa będzie przednia zarówno w dzień jak i w nocy...

Aparat, ładowarki i kabel do kompa też spakowane, także SPOKOJNA GŁOWA...

Dziękuję i do zobaczenia jutro ludziska...

Łapka w górę...Kubo :D

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Ja wstaje rano (nie ide do szkoly;)) pakuje się, zabieram co trzeba i o 14 jade do LCM Sokół gdzie z Qwakim czekamy na Majona, Szpaka, i jakiego? kolegę na b250(i chyba ktos jeszcze, nie pamietam) i około godziny 15 wyruszamy na zlot( ja jako plecak z Qwakim). Więc dozobaczenia jutro! :D:D:D

Odnośnik do komentarza

WeĽcie co? na Komary (sorry Komar, ale Ci Twoi mali krewni :D ). Wła?nie wrócili?my z o?rodka.

Owady stadami biegaj? i wysysaj? co się da, widziałem kilku przyssanych do zeszłorocznych szyszek i kolek pod sosnami.

Nie dajmy się!! :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...