Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Siemasz Szorstki. Kojarzę Cię po małym czerwonym Zipie a jako, że mieszkasz w Z?bkach i jeszcze nie daleko od Megabetu to musimy być s?siadami :P

Wpadaj na zlot... pewnie...

Kurcze... zaczynam się bać czy my się tam pomie?cimy ;) ale mam nadzieje, że jako? to będzie.

Przyjadę. Takie pytanie: chcę przyjechac na Sendzie (totalny hardcore:D) czy nie będziecie mieli nic przeciwko, je?li obok skuterów stanie małe endurko;)?? Wła?ciciel oczywi?cie też jest miło?nikiem skuterków

Nie będziemy mieli nic przeciwko. No problem.

Mariuszu jako konkurencje to moze dodaj pokaz mody.Kto wzbudzi wiecej smiechu (((;

Dziwak: Pokaz mody to będzie pewnie nie jeden... wystarczy poczekać do wieczora :P

A może masz na my?li pokaz mody plażowej... ? Taki jake?my pokazali w Garbatce 2003? :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

  • Administrator

Oj Szorstki Witam, hehe faktycznie opowiadasz o bardzo zamierzchlych czasach... a dzialo sie to pare skuterow temu :blink: Bedzie milo na nowo odswiezyc stare znajomosci. Przepraszam za OT w watku o zlocie. Cos czuje ze zobaczymy na zlocie wielu starych i nowych znajomych, a czy sie pomiescimy, heh po kilku piwach i lawka jest wygodnym lozem ;) Pozdrawiam

ps. Dziwak rzucil wyzwanie, chyba od jutra zaczynam trenowac wolna jazde kredensikiem :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję grupie Kraków za przygarnięcie mojej skromnej osoby i córki Olgi.

Obiecuję gło?no nie chrapać. :D

Nowy posiadacz B400 z okolic Lublina wybiera się wspólnie ze mn? na zlot. Wyjazd ok.14-15.

Mariusz może listę twórz zliczaj?c uczestników (numeracj? przeskakuj uwzględniaj?c plecaczki) :D w/g mnie + 12 osób

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W/ g najnowszych wyliczeń lista zawiera ok. 70- 80 osób a to nie jest jeszcze koniec :D . Nie ukywam, że nie przewidywałem takiej ilo?ci osób. Wczoraj byłem na o?rodku i planowałem jak wszystkich usadzić. Co? kombinujemy, żeby było OK :D

Kiełba zamówiona, napoje bez % też :D

Wczoraj ustalałem z kierownikiem o?rodka i wynegocjowałem (nie bez problemu) park maszyn, który będzie dosłownie 10- 20 m od głównego miejsca zlotu a pomost o kolejne 10 m :D .

Jako, że byłem bardzo przyparty do ?ciany musiałem użyć silnych persfazji. W założeniu kierownika o?rodka nasz park maszyn miał być ok 500 m od nas :D.

Obok parku maszyn będzie stał camping w którym będzie biuro zlotu. Tam będziecie mogli się rejestrować zaraz po przyjeĽdzie i odbierać naklejki z nr. uczestnika.

Za pare dni wrzucę mapkę jak dojechać na teran zlotu na samym o?rodku ponieważ znajdujemy się na samym (zacisznym :D ) końcu. Chcę w ten sposób zapobiec zamieszaniu aby każdy jechał jak po sznurku pod samo biuro zlotowe.

Z ciekawostek:

Firlej oferował jako specjał kuchni dzik? lochę a my zaserwujemy mazowiecki specjał- koziołka, którego załatwia dla nas kolega Maximus1966.

Koszulki, czapki lada dzień będ? gotowe.

Gadżety zlotowe i inne, też będ? zgodnie z ustaleniami.

Trzeba wydrukować troche A4... żeby tylko tonera starczyło :D

Reasumuj?c... zbliżamy się do szczytu I- wszego Ogólnopolskiego Zlotu Maxi Skuterowego.

Odliczanie do zlotu na stronie głównej cyka nieubłaganie :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Na pocz?tku chciałem zaznaczyć, że w willi mamy już full miejsc(sami ludzie :D:D , wiec będa jaja...) i z przyjemno?ci? pojade na zlot wiedz?c, ze na każdym kroku spotkam kogo? porz?dnego, bez obaw iż trafię na jeżdż?cych tuningowców :D ...

Na zlocik z zacnego( :D ) Krakowa przyjeżdżam tylko Ja, Zenek i Madzia(jego ukochany Plecaczek), wiec 2 Maxi...

Kierujemy się drog? na Kielce i Radom... Do Warszawki wjeżdzamy koło okęcia... I teraz kieruję pytanie do Warszawiaków...

Tzn. chodzi oto, czy byłaby możliwo?c, zeby KTO| z Maxiskuterowców spotkałby się z Nami gdzie? niedaleko Okęcia(umówiliby?my sie na jakiej? Stacji benz.) i poprowadziłby nas na teren zlotu??

Bo jesli nikt nie bedzie miał czasu, to jako? z Zenkiem trafimy, ale miłoby było, jakby kto? mógł Nas poprowadzić...

Wyjeżdzamy z Krakowa koło 09.00(choć s?dze, ze nawet przed), więc byliby?my w Wawce koło 12.00... Więc je?li tylko kto? bedzie mógł wpa?c to SUPER...

S?dze, ze chyba Art mieszka najbliżej(choć wiem tylko gdzie On mieszka, to moge się mylić)...

Wiec czekam na jakie? Wasze propozycje...

Zlocik zapowiada się BARDZO obiecuj?co, a co do wolnej jazdy, to się zmierzymy panowie... :D

Narazie pozdrawiam i do zobaczenia, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koziołek jest w herbie Lublina! Jeżeli pożremy zwierz?tko to zostanie tylko winoro?l.

pt_05.gif

pt_25.gif

herb2.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Koziołek jest w herbie Lublina! Jeżeli pożremy zwierz?tko to zostanie tylko winoro?l.

Jarku... to nie była żadna aluzja :D . My naprawde bardzo lubimy lubliniaków :D

Odnośnik do komentarza
Trzeba wydrukować troche A4... żeby tylko tonera starczyło :D

Prze?lij mi to co trzeba wydrukować i powielić... da rade :D

A co do winoro?li to... może aparatute nastawimy? ... sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :D:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja również traktuję to jako wspaniały żart - wszak ?miech wydłuża życie :D

Odnośnik do komentarza
I ja również traktuję to jako wspaniały żart - wszak ?miech wydłuża życie :D

Uff... nie ukrywam że troszku przesadziłem, ale to do mnie dotarło po jakim? czasie :D

A wracaj?c do tematu zlotu to jako osoba siedz?ca na miejscu (na terenie o?rodka) zgłaszam się do pomocy w ogarnianiu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z innych ciekawostek: Na terenie zlotu będzie miała swoje stanowisko firma Scooterland. Powinno być wystawionych większo?ć maxi skuterów i możliwe, że niektóre z możliwo?ci? małej przejażdżki w towarzystwie pracownika Scooterlandu.

W tym miejscu chciałem zaznaczyć liste firm, osób które wspomogły zlot BURGMANII większym lub mniejszym sponsoringiem.

1. Suzuki Motor Polska

2. Scooterland

3. Artix klubowicz Burgmanii

4. Anonimowy klubowicz Burgmanii

5. Anonimowy klubowicz Burgmanii

6. Anonimowy klubowicz Burgmanii

7. Lubelskie Centrum Motocyklowe SOKÓŁ

Wszystkim serdecznie dziękujemy. Ta pomoc jest nam naprawde niezbędna.

Nie ukrywam, że każdy kolejny gest będzie bardzo mile widziany.

Oczywi?cie warto zaznaczyć, że pomaga mi w zlocie wiele osób z grupy warszawskiej. Bez Was zlot nie miałby szans na odbycie się.

Odnośnik do komentarza

Jezu Scooterland tez bedzie, a czy Kefir to wytrzyma ? A Bill dalej ma cos załatwic ,czy przekazac to na Stegnę ?

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Jeszcze jedno pytanie:) Zanim znalazłbym to w tym w?tku, minęły by wieki. Czy s? jeszcze wolne pokoje? Jak nie, to czy kto? ma wolne miejsce i mógłby mi je zarezerwować?

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedno pytanie:) Zanim znalazłbym to w tym w?tku, minęły by wieki. Czy s? jeszcze wolne pokoje? Jak nie, to czy kto? ma wolne miejsce i mógłby mi je zarezerwować?

Pozdrawiam:)

Hm, wystarczy przeczytac wstepny post gdzie podane sa ceny noclegow i kontakt do osrodka... Co prawda na zdjeciach jeszcze to wszystko zasniezone, ale nie sadze aby nr telefonow sie zmienily :D .

Odnośnik do komentarza
Jezu Scooterland tez bedzie, a czy Kefir to wytrzyma ? A Bill dalej ma cos załatwic ,czy przekazac to na Stegnę ?

co przekazać na Stegne ?? :D

Odnośnik do komentarza
Jezu Scooterland tez bedzie, a czy Kefir to wytrzyma ?  A Bill dalej ma cos załatwic ,czy przekazac to na Stegnę ?

co przekazać na Stegne ?? :D

Miliony Billa i koszulki Maria :D .

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

Witam wszystkich

W pi?tek 3 czerwca około południa jestem umówiony na Okęciu koło zakładów PZL (samolocik Wilga) z naszym koleg? Kubo na przepilotowanie przez Warszawę i dojazd na miejsce zlotu.

Wszystkie chętne osoby chc?ce szybko i bezstresowo dojechać do Ryni proszę o kontakt. Chętnie umówię się z nimi na drogach wlotowych do Wa-wy i cał? grup? pojedziemy na miejsce docelowe. Mój numer telefonu 507-140-891

Pozdrawiam Komar

Odnośnik do komentarza

Lista "anonimowych" rosnie :D , ale ciagle jest za mala :D . W koncu jezdzac na przyklad :D AN650 (wedlug Polityki -->> "prywatny odrzutowiec") mozna cosik dorzucic do kapelusza w ciezkich czasach :D:D:D ? Coby koziolek na roznie nie wolal o pomste do nieba, jeno tlusciutki byl :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

jak już Komar napisał, jestesmy umówieni na Okęciu, sk?d ja i Zenek zostaniemy pilotowani do Ryni...

Tutaj chciałem podziękować Komarowi, za tak szybk? odpowiedĽ na mojego posta z Pro?b?...(już wczoraj chciał się umawiać... :D )

Je?li tylko kto? jeszcze wybiera się na zlot i też nie wie jak tam dojechać, to zapraszamy na Okęcie(południowy wjazd do Warszawy), które wjeżdzaj?c do Warszawy mamy po Prawej stronie... Tam szukacie Budynków PZL i "samolociku" wilga :D .

Bardzo cieszę się, ze już tak blisko zlotu, choć jutro mam traskę do lublina(można powiedzieć, zę wieksz?, bo zrobię ponad 600km w jeden dzień), a w niedzielę jedziemyz CK Skutery do krynicy na cały dzień, więc przed zlocikiem, jeszcze pojeżdżę... Ale WIADOMO żadne z tych miejsc nie dostarczy tylu wrażen co Rynia...

Dziękuję ze swojej strony wszystkim Sponsorom, a w szczególno?ci Naszym Cichym użytkownikom, którzy wł?czyli się do pomocy, bo WSZYSCY odwalacie KAWAŁ DOBREJ ROBOTY i chwała Wam za to...

Dalsze zachwalanie s?dze, ze PO zlocie :D:D , bo co za dużo to nie zdrowo...

Pozdrowionka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
Je?li tylko kto? jeszcze wybiera się na zlot i też nie wie jak tam dojechać, to zapraszamy na Okęcie(południowy wjazd do Warszawy), które wjeżdzaj?c do Warszawy mamy po Prawej stronie... Tam szukacie Budynków PZL i "samolociku" wilga :D .

Bzzzzzzzz

Małe sprostowanie

Zamierzam wyjechać po każd? grupę sam lub razem z Kubo.

Przykładowe propozycje:

Np godz 12.00 Okęcie - grupa ze |l?ska i Małopolski

godz. 13.00 stacja bęzynowa Neste/salon Hondy Wybrzeże Gdyńskie/trasa Toruńska - grupa Pomorska

godz. 14.00 ul. Płowiecka/salon Seata - grupa Lublin

Czekam na propozycję od osób zainteresowanych, a na forum możemy wszystko zgrać i omówić.

To na razie tyle

Pozdrawiam Bzzzz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz jesli jeszcze ktos po godzinie 17 z wjazdu od strony Krakowa, Katowic, Wroclawia, Poznania, Gdanska bedzie potrzebowal pilota przez Wawe oczywiscie tez pomoge. Niestety w pt moge wyjsc z pracy cos kolo 16 wiec mysle ze wlasnie z domu bede startowal w kierunku zlotu wlasnie kolo godzinki 17. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A póki co Kubo(Burgman 400) dojechał do Lublina i Scottie też(Atlantic 500)

EDIT:Aprilia - tylko przegl?d, ale Burgman przestał palić (na szczę?cie dopiero w Lublinie całkowicie zdechł), okazało się że instalcja(przy gaĽniku) jest uszkodzona - naprawili?my i o godzinie 17.30 opu?cili serwis SOKOŁA i udali się do Krakowa - życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Gość Michał

Czołem,

czy liczba miejsc jest jako? ograniczona? Do kiedy najpóĽniej można zgłaszać obecno?ć? Czekam na razie na wiatrak chłodz?cy silnik a póĽniej muszę wykonać przegl?d, więc najwcze?niej będę wiedział czy jadę na 100% w pi?tek 27 maja. Prawdopodobnie jechałoby nas dwóch ze Stalowej Woli, jeden z Kra?nika i może jeden z Tarnobrzegu. Byliby?my zainteresowani pilotowaniem nas przez Artixa :D, ale tę sprawę można dogadać póĽniej.

Szerokiej drogi!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, wyjazdowicz Kubo melduje się w domu(o 22.02 przyjechałem)...

Wyjazd do Lublina celem p[rzegl?du gwarancyjnego Atlantica, zmienił się w RATOWANIE BURGA...

Tutaj musze podkre?lić, że Qwaki(Super go?ć tak wogóle ;) ) przyjechał z pomoc? BARDZO szybko... Scholował mnie swym SUPER MOCNYM B650 :D , a potem wskazał mój skuter jako priorytet swoich mechaników...

Powiem Wam, ze Jego Salon i Serwis, to NAPEWNO najlepszy Salon i Serwis w tej czę?ci Europy ;);) (nie Qwaki?? B) ) i KAŻDEMU polecam Jego usługi... niedrogo a DOBRZE i z klas? ;) ... to mi się podoba, jak widzicie po naprawie Burgman przejechał ponad 360km kiedy prawie nie zchodziłem ze 120km/h BEZ AWARYJNIE i tak ma być...

Szczerze mówi?c to cieszę się iż wyst?piło to w TAKICH a nie innych okoliczno?ciach, bo np. jakby taki bubel wyskoczył podczas wyajzdu do Wawki, to ja nie chcę o tym nawet my?leć... A tak to mam SUPER SPRAWNY POJAZD i do Ryni jade bez obaw o dojechanie...

To byłoby tyle, choć i tak OT'a waln?łem takiego, ze Hej., ale szkoda było w?tek oddzielny zakładac...

Do zobaczenia w Ryni, Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...