Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

Witam z checi? bym zawitał na tym zlocie .

Ale mam jedno podstawowe pytanie jedzie tam kto? 125 ?? ( tak? posiadam )

I czy jedzie kto? z Okolic Poznania lub Wrocławia i jakim motorkiem ( w kilku zawsze raĽniej ) ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kazdy maxi skuter jest mile widziany, bez wzgledu czy jest z Poznania czy z Wroclawia. Wiec zapraszamy jak najbardziej na zlot ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gwoli scislosci, domkow juz nie ma, zostaly pokoje w ilosci okolo 14 sztuk wiec radze wszystkim zainteresowanym rezerwowowac miejsce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W zwi?zku z problemami domkowymi, wszystkich zainteresowanych zlotem proszę o rezerwację bezpo?rednio pod numerem w o?rodku...

Kontakt do o?rodka i rezerwacja miejsc:

Elżbieta Szymczyk (0-22) 768- 01- 66

mail: wdw@wdwrynia.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

ooohoooo ;)

Nareszcie Burgmania działa ;)

A będzie możliwo?ć spania w namiociq, bo nie wiem jak będzie z kask? :|

będe miał koło 500 km do Ryni, czyli ?redni dystans ;)

Kto? może będzie chciał zwiedzać Warszawe, bo ja nigdy stolicy nie widzialem, mimo iż kraj przejechalem niby wzdluz i wszeż.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety... mimo moich usilnych starań nie uzyskałem zgody na rozbijanie namiotów. Może uda mi się to wynegocjować ale nie potrafię dać gwarancji. Wiem, że na t? chwile s? jeszcze pokoje 75 PLN za 3 osobowy pokój (25 pln za os) wiec chyba idzie przeżyć.

Co do zwiedzania stolicy to nie mamy tego raczej w planach ale oczywi?cie każdy na własn? rękę może robić to na co będzie miał ochotę. Można poł?czyć zlot Burgmanii ze zwiedzaniem Zamku Królewskiego lub Pałacu Kultury ;)

Odnośnik do komentarza

A nie ma tam w poblizu innych "ratunkowych" osrodkow lub pola namiotowego? Zeby w razie natloku chetnych mogli oni gdzies w poblizu znalezc nocleg? Zawsze to jakies dodatkowe zabezpieczenie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć

dla tych co pod chmurk? imprezka musi trwać do niedzieli rano,miejmy nadzieje że nocki będ? suche

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mariusz czyli wszyscy maj? potwierdzać rezerwację telefonicznie, czy jak?? chodzi Mi oto, czy ja też mam zadzwonić do O?rodka, podać nazwisko i zarezerwować jeszcze raz Willę, czy chodizło Ci tylko o osoby, które się nie deklarowały wczesniej??

Już coraz bliżej do zlociku ;) , ale w między czasie coraz bliżej do maturki ;)...

Pozdrowionka, Kuba

P.S. irku, jak juz będzie bliżej do zlociku, to będziemy mogli się umówić jako? na wspóln? podróż. narazie jadę ja i Zenek z Naszych okolic, a Ty na K1'ce mógłby? z Nami jechać, a Nam by się bardzo fajnie jechało we 3, ale mamy jeszcze na to czas... ;)

Odnośnik do komentarza
A nie ma tam w poblizu innych "ratunkowych" osrodkow lub pola namiotowego? Zeby w razie natloku chetnych mogli oni gdzies w poblizu znalezc nocleg? Zawsze to jakies dodatkowe zabezpieczenie...

W tej czę?ci zalewu Zegrzyńskiego o?rodki wypoczynkowe s? jeden obok drugiego. Na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem awaryjnego miejsca na nocleg, oczywi?cie z rozbiciem namiotu również nie będzie kłopotu.

Odnośnik do komentarza

I ja się piszę na Zlot Burgmanii wraz z niejakim Tuszkiem mamy zamiar przyjechać z Poznania. Jutro dzwonię do O?rodka w celu rezerwacji pokoju ;)

Już się nie mogę doczekać, oby pogoda dopisała:)

Pozdrawiam wszystkich przyszłych zlotowiczów ;)

Edit:

- Pokój: już zamówiony

- Ilo?ć osób z Poznania i okolic: 2 - Tuszek i Hoffi

- Humor przed zlotem: doskonały

- Propozycja: jestem jak najbardziej za koszulkami zlotowymi

;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A nie ma tam w poblizu innych "ratunkowych" osrodkow lub pola namiotowego? Zeby w razie natloku chetnych mogli oni gdzies w poblizu znalezc nocleg? Zawsze to jakies dodatkowe zabezpieczenie...

W tej czę?ci zalewu Zegrzyńskiego o?rodki wypoczynkowe s? jeden obok drugiego. Na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem awaryjnego miejsca na nocleg, oczywi?cie z rozbiciem namiotu również nie będzie kłopotu.

Tak jak pisałem, będę napierał na WDW Rynia aby udostępnili nam miejsce na namioty. Uprzedzam, że może być ciężko ponieważ o?rodek nie jest przygotowany na ten typ rekreacji.

Oczywi?cie, że s? w pobliżu o?rodki ale te z namiotami oddalone s? o jakie? 2 km. więc nie wiem czy namawiałbym kogo? o 3 ej nad ranem na jazdy po %... ;) dlatego warto jednak skupić się na pokojach. Jak narazie s? one wolne.

Powiem tak... Je?li przyjedziecie to nikt nie zostanie zostawiony samemu sobie. Warto jednak pomy?leć już teraz o rezerwacji. Przecież to nic nie kosztuje.

Mariusz czyli wszyscy maj? potwierdzać rezerwację telefonicznie, czy jak?? chodzi Mi oto, czy ja też mam zadzwonić do O?rodka, podać nazwisko i zarezerwować jeszcze raz Willę, czy chodizło Ci tylko o osoby, które się nie deklarowały wczesniej??

W Waszym przypadku nie ma takiej potrzeby. Trzy duże domki s? zarezerwowane na mnie więc nie ma bólu. Wszystko powiem Ci za ok miesi?c.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja się wpiszę już oficjalnie- jadę;)

Jeszcze nie wiem czym, bo to się okaże w praktyce, ale na zlocie mnie nie zabraknie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak>>>

Mam już pierwsze zarysy co do ilo?ci osób...

Na chwilę obecn? wynika, że na zlocie będzie ok 45- 50 osób... mówie o ludziach, którzy będ? zarejestrowani oficjalnie jako zlotowicze ;)

Nie jest Ľle a nawet jest bardzo dobrze...

Może być i tak, że ta liczba sie drastycznie zmieni...

Narazie wynika, że te 50 os jest pewne.

Zastanawiam się ile beczek piwa zamówić? hmmm. My?licie, że 100 litrów wystarczy??? ;)

Jadło też mi spędza sen z powiek ;) ... Ale chyba będzie MIX... Kiełba i karkówka :D

Pozatym warto by poruszyć temat koszulek zlotowych i innyc gadżetów. Rozumiem, że większo?ć jest "ZA" ?

Cały czas sukcesywnie dogrywam różne detale odno?nie I- wszego zlotu Maxi i czekam na Wasze pomysły, sugestie.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Zgłaszam swoj? obecno?ć!!

Co do pomysłów i sugestii -

wszystkie podane dot?d pomysły jak najbardziej popieram. Podstawa to objazd okolicy, browar i KIEŁBA ;)

Ze swojej strony dorzucę może jaki? konkurs wiedzy o Burgmanie (albo ogólnie o maxi) poł?czony z loteri? fantow? lub co? w tym stylu. Żeby nie wyszło, że nic nie wiemy o Burgerach ;)

P.S.-w miarę możliwo?ci chętnie pomogę w przygotowaniach

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie ze z gadzetow spokojnie wystarczy koszulka i nalepki(lub naszywka) Burgmanii. Nie ma co przesadzac i np. robic jakis znaczkow, ktorych pozniej i tak nikt nie nosi ;) . A koszulka lub nalepki(naszywka), to gadzety jak najbardziej praktyczne.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez potwierdzam swoja obecno?ć będziemy z Hoffim na 100% pokoj mamy juz zarezerwowany. >Wybiera sie kto? jeszcze z Wielkopolski ?? By?my mogli spotkać się podrodze i jechać razem ??

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się ile beczek piwa zamówić? hmmm. My?licie, że 100 litrów wystarczy???  ;)

100 litrów to 200 kufelków (i to małych) na 50 ludzików na wła?ciwie 2 dni do po piwku dziennie ;), chyba, że kto? nie pije piwka... my?lę że 100l. starczy je?li będzie można jeszcze co? dokupić jak by co naturalnie ;)

Uwaga wiosna idzie!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...