Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witka,

Krzysiu ten PEWIEN Krakus powiedziałby, że zlot będzie Wyrabany w kosmos i TAKI będzie NAPEWNO...

Co do konkurencji, to juz nie moge się doczekać Maxi-testu między kieruj?cymi...

Radj/Parada Mi wsio ryba, obie rzeczy s? spoko i po obu uczestnicy s? ZADOWOLENI, bo pojeĽdzili, ludzie się patrzyli i wogóle...

Jedzonko, my?lę, że z jedzonkiem to możnaby sobie darować takich droższych przybytków typu Prosiak/baranina. Ja np. proponowałbym kiełbaski z grilla, a BARDZO chętnie piękny i smaczniutki karczu? z grileczka... My?lę, że tu się ludzie ze mn? zgodz?, bo my nie przyjeżdzamy tam ŻREĆ drogie żarełko, tylko je?c smacznie, a przy tym rozmawiać, gaduszyć, wymieniać się do?wiadczeniami i wogóle...

Co do samego o?rtodka to TU nie ma żadnych w?tpliwo?ci, Mariusz wykonałe?(niewiem czy sam czy z kim?) POŻˇDNˇ robote i o?rodek jest SUPER i nikt nie będzie miał niczego do zarzucenia...

Może wspomnę co? o parku maszyn... Moim zdaniem chyba najlepiej(dla mnie przynajmniej) byłoby, żeby może każdy lepiej trzymał sobie sprzęta koło domku, bo taki park maszyn to wiecie... Niby sami znajomi i przyjaciele, ale ja np. nie mógłbym spać jakby mój skuter stał gdzie? tam w parku. Wiec nawet je?li byłby park maszyn, myslę, ze fajnie by bylo, jakby każdy mógł stawiać swoj? amszynę koło domu, jesli będzie chciał...

Teraz co do pewniaków:

1) Kubo(Ja :D )

2) Zenek(99%, ten 1%, to nastepstwa wypadkowe...TFU!!)

3) Szaary+Marta(plecaczek)-100%

3) DeeJay+Magda(plecaczek)-100%

To jest grupa która stawia się na 100% i ?pimy w Willi :P ...

To narazie tyle z pewniaków z krakowa, nie będę pisał ile osób przemy?l, bo to bez sensu. jak tylko liczba pewniaków się zwiększy, to dam od razu znać..

Co do Willi, to dzięki Mariusz za rezerwację. jak tylko będziesz wiedział co? więcej, to pisz do mnie. Jak trzeba będzie wysłać zaliczkę, to też pisz, a wyslę j? najszybciej jak będe mógł...

To chyba byłoby na tyle... Bo nic więcej nie wpada Mi do głowy. Sorki za długiego posta, ale ja nie umiem pisać krótko :huh: .

Pozdrowionka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

hmm Przemo to pewnie przyjedzie wkoncu ma burgmana  :D a ja hmm sama nie wiem wkoncu juz skutera nie mam ... :huh: i nikt nie napisal czy mozna motocyklem przyjechac ??

Przyda sie jakis, zeby go spalic, a pozniej zrzucic z pomostu i utopic jako dodatkowa atrakcje dla pletwonurkow :D . Wiesz przeciez ze skuterzysci sa bardzo tolerancyjni :P . Joke :D . I sorry za OT :D .

PS. A nie mozesz przyjechac jako plecaczek? To w koncu niedaleko...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Qwaki i Olga na czarnym B650 zamelduj? się w pi?tek przed południem.

Pogoda zaklepana !!!

Zawody Scooter Cup w niedzielę w Lublinie więc na zlocie będę do niedzieli rano.

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł_87

Qwaki szkoda, że tam szubko będziesz wracać, bo domy?lam się, że oprócz mnie i Ciebie mało osób przyjdzie, więc nie chciałbym sam jechać. Jeżeli moje plany dokd? do skutku, to mogę z Tob? ?mign?ć ?redni? 100-110km/h, przy czym trzeba będzie robić postoje, ale o tym pogadamy już na żywca. Jeszcze pewnie Ryszard, Pavson i Marcin będ? jechac to się pogada.

Dla mnie najważniejsza jest WPSÓLNA integracje, żeby nie było, że jedna grupka siedzi tutaj, a drugo gdzie indziej. Oprócz tego biesiadna muzyczka(do ?piewania:):huh:)), jak się uda może jakie? karaoke? Po za tym nie mam większych wymagać, oprócz dobrej zabawy:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Może wspomnę co? o parku maszyn... Moim zdaniem chyba najlepiej(dla mnie przynajmniej) byłoby, żeby może każdy lepiej trzymał sobie sprzęta koło domku, bo taki park maszyn to wiecie... Niby sami znajomi i przyjaciele, ale ja np. nie mógłbym spać jakby mój skuter stał gdzie? tam w parku. Wiec nawet je?li byłby park maszyn, myslę, ze fajnie by bylo, jakby każdy mógł stawiać swoj? amszynę koło domu, jesli będzie chciał...

Więc tak. Mały park maszyn będzie między trzema domkami, naprzeciwko grillowiska, więc będziesz miał swojego Burgiego tuż obok domku i napewno będzie tam bezpieczny. Nie wiem czy zmieszcz? się tam wszystkie skutery ale jako? sobie z tym poradzimy.

hmm Przemo to pewnie przyjedzie wkoncu ma burgmana  a ja hmm sama nie wiem wkoncu juz skutera nie mam ...  i nikt nie napisal czy mozna motocyklem przyjechac ??

Powiem krótko... Oboje jeste?cie mile widziani na zlocie niezależenie od tego na czym przyjedziecie.

Przyda sie jakis, zeby go spalic, a pozniej zrzucic z pomostu i utopic jako dodatkowa atrakcje dla pletwonurkow  . Wiesz przeciez ze skuterzysci sa bardzo tolerancyjni

Dobre, dobre :huh:

Je?li tylko w tym terminie nie wypadnie mi cos pilnego (czytaj trzesienie ziemi, powodz w zakopane) wtedy stawiam sie z moj? now? perełk?

Nawet jak nie dasz rady odebrać nowej padliny :D to przyjedĽ czymkolwiek... wrotki, rower, hulajnoga. Ważne, żeby? się zameldował w biurze zlotowym :P Jak trzeba bedzie zawsze można nawet wpław przybyć... Pomost będzie tuż obok :D

Dla mnie najważniejsza jest WPSÓLNA integracje, żeby nie było, że jedna grupka siedzi tutaj, a drugo gdzie indziej.

Nie ma zmiłuj... wszyscy będziemy razem w jednym miejscu. Kto stworzy oddzieln? grupkę dostanie serie z uzi :D

Odnośnik do komentarza

Siemano,jak zd?że złożyć helu?a do tej pory to będe na sto procent :)chyba że sztuka nie wytrzyma przeróbek i eksploduje :huh: wcze?niej.

Odnośnik do komentarza

Nawet jak nie dasz rady odebrać nowej padliny  :huh:  to przyjedĽ czymkolwiek... wrotki, rower, hulajnoga. Ważne, żeby? się zameldował w biurze zlotowym  :P  Jak trzeba bedzie zawsze można nawet wpław przybyć... Pomost będzie tuż obok  :D

Nawet nie ma takiej mozliwosci abym nie odebral do czasu zlotu. :-) Dokumenty juz zlozone i teraz tylko czekam, a no i zapomnialbym ze wybieram kolor swojej nowej motorynki.;-) Co do zameldowania na zlocie to oczywiscie jestem obecny.

Odnośnik do komentarza
Witam,

zobaczymy sie raczej w Chmilenie.

Pozdrawiam z Pomorza

jerry

W Chmielnie sie nie zobaczymy, bo Chmielna nie bedzie w tym roku :huh: .

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie.

Piękne dzięki za maila, bo ostatnio nie mam czasu na przegl?danie forum.

Jestem członkiem klubu, a to zobowi?zuje aby chociaż raz w roku spotkać się z ludĽmi , którzy maj? podobnego kręćka jak ja. Dlatego pewnie zamelduję sie w pi?tek w godzinach wieczornych, bo niestety teraz z pracy wychodze dosyć póĽno ( no chyba, że kto? wymy?li wybory w tym terminie i bedę uwi?zany !!).

Zakładam, że przyjade ja +1 i + 1 na 125, chociaż wymaga to przemy?lenia w naszej rodzinie, bo na skutery pracuje jeden, a jeĽdzi trzech :huh: . Trudno może nie zaliczymy wszystkich zlotów ale na burgmanii musimy być! Jaki? domek pewniem dla nas się znajdzie?

Pozdrawiam wszystkich skuteromaniaków.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Trudno może nie zaliczymy wszystkich zlotów ale na burgmanii musimy być! Jaki? domek pewniem dla nas się znajdzie?

Bardzo się cieszymy i liczymy na Ryszardo- Pawsonów :huh:

Domek oczywi?cie się znajdzie ale proponuje go zarezerwować pod numerem telefonu, który jest podany w pierwszym po?cie tego w?tku.

Odnośnik do komentarza

Witam

Narazie szybciutko i króciutko - na zlocie będzie przynajmniej 1 przedstawiciel z Przemy?la w postaci mojej skromnej osoby , melduję posłusznie swoj? obecno?ć .

Co do propozycji i innych to następnym razem jak będzie więcej czasu .

Pozdrawiam

ciesze się , że co? się dzieje w temacie zlotu maxi

Odnośnik do komentarza

Hmm... jak se tak si?de i pomy?lę że skoro to ma być zlot Maxi a w dodatku Burgmanii tooo... to chyba co? dla mnie :huh:

Je?li nikomu nie będzie przeszkadzać Bestyjka to pojawi się na zlocie. Aby uci?ć wszystkie dywagacje w temacie zawodów i potencjalnych wygranych to ze swej strony obiecuję że nie będzie startowała w żadniej konkurencji.

Pojawię się w ilo?ci 2 sztuki więc biere pokój w hoteliku

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A teraz propozycje:

-pami?tkowy znaczek zlotowy najlepiej w kształcie logo burgmanii :)

-ustalony park maszyn wszak mog? pojawić się w o?rodku osoby postronne którym pojazdy jedno?ladowe kojaż? się z "czarnymi aniołami ?mierci" :huh:

-konieczny wieczorny grill-ognisko integracyjne obowi?zkowe dla wszystkich :P

-muzyka lekka, skoczna i przyjemna (+karaoke) wskazany telebim :D

-obowi?zkowe wspólne zdjęcie wszystkich uczestników (może być .jpg) :P

-galeria zdjęć od wszystkich fotografuj?cych (po zlocie), a może jaki? filmik B)

-konkurencje sprawno?ciowe z udziałem skuterów (propozycje prze?lę mailem do organizatora) będzie większa niespodzianka dla uczestników :D

-może uda się z koszulkami zlotowymi (wskazany sponsor) oczywi?cie z ogromnym logo burgmania.net :D

-chętnie zasposoruję 100 litrów piwa w beczce :P

-sobotni, wspólny-obowi?zkowy, kilkugodzinny POM (Powolny Objazd Miasta) :D

-konkurs mokrego podkoszulka :D

- i może co? jeszcze wymy?lę.....

Odnośnik do komentarza

Chmm mam wielk? chrapkę na to spotkanie. Na dzisiaj melduje się na 100% wraz z lepsz? połow?. To będzie mój pierwszy raz :huh: . Bardzo chętnie poznam ludzi którzy maj? tak samo jak ja zboczenie skuterowe.

Pozdrawiam

PS dzieki za maila

Odnośnik do komentarza

wItam (:

Hmm jesli okolicznosci przyrody pozwola to podjade i zintegruje sie troszeczke.

No chyba ze wyznawcy kultu "kamertona" sa niechetnie widziani przez suzukowcow :huh:

Szacuneczek

Dziwak (Uc)

Yp-250 (01) nie chcieli to nie oddam :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć

dzięki za wiadomo?ć ,mój przyjazd to duży znak zapytania ,kilka dni temu mój zmiennik powiadomił mnie że akurat w ten wekend ma wesele córki,je?li dam radę dotrzeć to dopiero w sobotę popołudniu (chyba że dzi? trafie kumulacje w totka)

ps.szlag mnie trafia ,czekałem rok na tak? impreze i na okazje poznania wszystkich forumowiczów atu klops.

pozdrawiam wszystkich szczę?liwców pawel883

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...