Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I- WSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT MAXI- SKUTEROWY *Burgmania 2005*


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zdementować wszystkie plotki jakoby miało zbrakn?c miejsc na zlocie Burgmanii. Wła?nie się dowiedziałem, że mimo sporej rezerwacji jest jeszcze 12 dostępnych pokoi.

Tak więc nikt po przyjeĽdzie nie zostanie bezdomnym .

Ja na szczę?cie bezdomnym nie będę, bratnia(a jakże miła i ładna)dusza zaoferowała że mnie przytuli w swoim pokoju na te dwie noce.Opłacało się więc jechać na topienie suki,poł?czyłem przyjemne(bardzo) z pożytecznym. Ale mam radę dla pozostałych niezdecydowanych,rezerwujcie jednak pokoje,im szybciej tym lepiej,nie każdy ma przecież tyle szczę?cia w życiu co ja.

Pozdrawiam sławek

P.S.Sory mimo że pokój jest 3-osobowy,nie przewiduję więcej współlokatorów <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    40

  • dr.big

    21

  • Kubo

    17

  • Artix

    15

Czapla , z nami to nawet na deskorolce możesz jechać ( oby tylko była spalinowa :lol::lol:;) ) .

mamy jednak problem z miejscami noclegowymi ( za dużo nas jest chętnych ;) ) , a lubimy się trzymać razem ( przynajmniej ja ;) ) więc ratujcie kilkunastoosobowa ekipę z Poznania - mile widziane możliwo?ć rozbicia namiociku na o?rodku , lub inne propozycje . Może jest jakis o?rodek obok - prosimy o namiary .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tego co wiem miejsca hotelowe jeszcze pare dni temu były 100 % dostępne, więc proszę Was dzwońcie i rezerwujcie.

Co do namiotów to niestety na WDW Rynia nie ma takiej opcji :lol: ...

Je?li będziecie mieli jakiekolwiek problemy z rezerwacj? to dajcie mi znać... Będziemy działać.

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

Hoffi i Tuszek :

B?dĽcie koniecznie na spotkaniu 16.04 na malcie. Obgaadmy nasz wspólny wypad na burgmanie. Ekipa Poznań wysunęła pewn? propozycje i trzeba uzgodnić co i jak :lol: Ja kase już mam odłożon? na burgmanię, aby nie było żadnych niespodzianek. Także 99,99% i jestem na burgmni :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj Counti :lol:

Na Malcie 16.04. będę na pewno i ze spokojem wszystko omówimy. Pamiętaj, że to leży też w moim interesie, w końcu w pokoju, który zarezerwowałem, spać będzie nasza trójka.

Szykuje się zatem silna i liczna ekipa z Poznania i okolic podrózuj?ca na różnych pojemno?ciach, ale w jedynie słusznym celu... :lol:

Odnośnik do komentarza

Wła?nie zaklepali?my pokoiki dla Poznania , nie wiem czy to już koniec , czy jeszcze będziemy musieli rezerwować dalej , ale dziękujemy za szybk? interwencję ze strony organizatora , bo nagle pokoje sie znalazły .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

Jak kto? chce, to moge nieco tańsz? vódke legalnego pochodzenia załatwić i wzi?ć conieco na zlot, no chyba, że wszyscy wol? pifko :lol:

Organizatorzy tego o?rodka co? niechętnie chc? przyjmować kolejnych go?ci :lol: . Ciekawe dlaczego... Moze b oj? się 100 litrowej beczuszki hihihi

{pzdrawiam

Odnośnik do komentarza

Conti - nabijasz się z przyczepki?

nieładnie - ale jeszcze nie mam łożysk do kól , hak leży w Berlinie , a rama i zawieszenie czeka na końcowe spawanie .

Może się wyrobię - może ...

Po rozpoczęciu sezonu w Poznaniu dokładnie będzie ustalona liczba chętnych na zlot , więc już więcej pokoi chyba rezerwować nie będziemy.

jeszcze raz dziękujemy , za to że znalazły się nagle pokoje :lol: ( zawsze to lepsze niż spanie na ławce :lol: )

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

Je?li dostane robote, to mój wyjazd będzie od znakiem zapytania, bo będzie to robota, gdzie musze być stale pod ręk?... Także wszystko est jeszcze możliwe..

Mam nadziee, ze dojade ;p

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak na dzień dzisiejszy to jeden skuter wypadł z listy :D . Zobaczymy co dalej, je?li serwis sie wyrobi i nie będzie większych sprzeciwów z waszej strony to może wróci na liste.

A co do samego zlotu to proponuję dopisać do menu obok kiełby... kaszaneczkę :D

Odnośnik do komentarza
Jak na dzień dzisiejszy to jeden skuter wypadł z listy :D . Zobaczymy co dalej, je?li serwis sie wyrobi i nie będzie większych sprzeciwów z waszej strony to może wróci na liste.

A co sie stalo?? Myslisz ze to tak dlugo bedzie trwalo? Zostal jeszcze ponad m-c

Odnośnik do komentarza

Ja równiez mam problemy z skutrem , ale dzięki pomocy braci skuterowej mam nadzieje złożyć go do czasu zlotu .

Co do kaszanki ( to będzie czerwiec już - upały ) sugerowałabym zakup ?wieżej kaszany i dobre przechowywanie , też lubię z grilka :D

Odnośnik do komentarza
A co sie stalo?? Myslisz ze to tak dlugo bedzie trwalo? Zostal jeszcze ponad m-c

Tak w wielkim skrócie (bo temat odbiega od tematu :D ) to wstawiam dzi? Bestyjke do firmy (SL) na Modlińskiej. Tam zrobi? kosztorys a póĽniej będzie konfrontacja z ubezpieczycielem. Wynikiem tej konfrontacji będzie naprawa... kwestia w jakim stopniu, oby wszystko. Jednak na to trzeba czasu więc nie wiem czy się wyrobi?.

Czy akceptowany jest przyjazd na zlot... pekaesem? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

czę?ć

potwierdzam swój przyjazd na zlot.będę dopiero w sobotę wieczorem

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wracamy z tematem zlotu bo termin tuż, tuż...

Wie?ci z o?rodka mówi?, że mamy zarezerwowanych ok. 50 miejsc w hotelu i oczywi?cie 3 duże domki. Kilka osób kontaktowało się ze mn? telefonicznie i jak zapewniały maj? się także pojawić na zlocie. My?lę, że s? też takie osoby, które przyjad? zupełnie bez rezerwacji ale tego nie przewidzimy. Mam nadzieje, że na o?rodku miejsc awaryjnych nie zabraknie :angry:

Teraz trochę o aktualno?ciach zlotowych...

Niestety ze sponsoringiem jest mizernie. Odziwo pomogł nam finansowo jeden z klubowiczów, który prosił aby pozostał anonimowy. W tym miejscu wielkie dzięki.

Jeszcze inna osoba z klubu pomoże nam urozmaicić kuchnie potocznie zwan? żarłem zlotowym ;)

Jedna z warszawskich firm najprawdopodobniej co? także wrzuci do kotła jednak to wszystko pokrywa mał? czę?ć kosztów.

Na dniach będ? gotowe koszulki zlotowe Burgmanii i czapki bejsbolówki. Przy rejestracji będzie możliwo?ć wyboru kto co będzie wolał. Czapek pewnie będzie mniej.

Teraz co do opłat zlotowych>

Opłata za udział w zlocie od pi?tku do niedzieli będzie wynosić 50 PLN od osoby.

Obejmować będzie:

- Koszulkę zlotow? lub czapkę do wyboru.

- Gadżety firmowe SUZUKI (smycze itp)

- Żarełko grilowe (kiełba, karkówka a może inne potrawy. W trakcie ustaleń)

- Napoje bez alkoholowe (Cola, oranżada itp)

- Piwo z beczki lub kija (oczywi?cie także bezalkoholowe :o )

- Naklejki z logiem Burgmanii (dla tych co nie maj?)

Teraz co do samego programu>

Planujemy oczywi?cie "mał?" paradę maxi skuterow? po okolicach zalewu zegrzyńskiego. Może przejazd na zaporę w Dębę. Tu liczymy na inwencję Artixa, który będzie planował trasę przejazdu grupy. Nie ukywam, że my?lałem też na wyjazdem na warszawsk? starówkę i pami?tkowe robienie zdjęć maxi skuterowych. Takiej ilo?ci maxi Zygmunt jeszcze nie widział ;) ... ale to tylko plany. My?lę, że uzgodnimy to jeszcze.

Oczywi?cie nie powinno zabrakn?c konkursów sprawno?ciowych z udziałem skuterów i ich kierowców.

Wieczorem będziemy bawić się przy muzyce jak również poł?czymy to z zabaw? Karaoke, która jak wiadomo w Firleju należała do wyj?tkowo udanych. Nie ma to jak porz?dnie po?piewać ze szklank? browca w dłoni... ;) .

Napewno wiele rzeczy przyjdzie nam jeszcze do głowy i program zlotu zostanie delikatnie zmodyfikowany.

Narazie tyle z najnowszych ustaleń. Na dniach ruszymy z list? osób, które będ? deklarować przyjazd.

Odnośnik do komentarza
Gość Counterox

Cze?ć

My?lę, że czapeczki nie będ? zbyt poż?dane ;p A ich wyrobienie conieco kosztuje.

Wg. mnie powinni?cie pomy?leć o innej inwestycji :angry:

Z t? vód? to dajmy sobie spokój, z reszt? każdy sobie kupi co będzie chciał, a tak to tylko będe jechał cały załadowany ;p

Jeszcze tylko 25 dni. Mam nadzieje, że wszystko wypali, będzie super i zjedzie się duuużo Maxi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...