Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta jest interesująca? Cz. 2 . Zapytania o ogłoszenia.


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.01.2019 o 00:10, mastergsm napisał:

Witam. Czy ktoś z kolegów zna może ten skuter?

Spróbuj może rzucić pytanie na zachodniopomorskim, ewentualnie poproś może ktoś podjedzie zobaczyć.  Sprzęt wydaje się być ciekawy, a jeżeli faktycznie jest krajowy to ten przebieg może być realny.  Opony wymienione ze względu na wiek, ale np. pasek napędowy nie - a przynajmniej brak opisu - a max. po 5 latach powinien chyba być wymieniony bez względu na przebieg. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 27.01.2019 o 00:10, mastergsm napisał:

Jak Kolega będzie bardziej zainteresowany to możemy wpaść z ekipą i sprzęcik obejrzeć. Trochę się poruszam po mieście w sezonie i jakoś nie bardzo mi się rzucił w oczy- być może faktycznie starszy pan jeździ sporadycznie a w między czasie chucha i pucuje.

Odnośnik do komentarza

Patrzyłem za czymś młodszym ale jeśli sprzęt faktycznie jest w bardzo dobrym stanie to byłbym nim zainteresowany. Jesli ktoś na miejscu mógłby się rozejrzeć to napewno się odwdzięczę

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie chodzi o odwdzięczanie tylko o wyrażenie chęci czy mamy sprzęt oglądać, czy raczej celujesz w coś młodszego. Przemyśl i daj znać.

Wysłane za pomocą mydelniczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o wiek to akurat sprawa drugorzędna. Pierwsze to stan a drugie to cena. Pojwmnosc od 300 do 450. Szukam czegoś od 8000 do 17000. Brałem pod uwagę xmax majesty i swt 400. Jednak nie pogardę też innymi. Może ktoś z forumowiczów ma coś ciekawego. A nad tą majesty się jeszcze zastanowię. Dziękuję za info.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To znany gość z Krakowa.  Specjalizuje się  B650. Wiele sztuk od niego jeździ u nas bez problemu. Jak zawsze trzeba być czujnym ale jest to jeden z bardziej wiarygodnych handlarzy. 

Odnośnik do komentarza

co myślicie o tym Tmaxie?

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-t-max-500-rok-2001-CID5-IDtYPwb.html#f504933803

przejechałem się kawałeczek ale nie mam porównania z innym,wydaje mi się ,że zbiera się fajnie,ciezko do "deski" bez kasku i jedną ręką ?

https://www.youtube.com/watch?v=jvRL_6F_sRM&feature=youtu.be

 

Ogólnie trochę zadrapań,opony i hamulce tak jeszcze na sezon,może dwa. Póki nie złapał trochę temp to na niskich obrotach delikatnie się dławił, po dodaniu więcej gazu wkręca się normalnie..to jeszcze wersja gaźnikowa o ile zauważyłem. Byłem w sumie oglądać SpiderMaxa ,ale coś nażywo mi się nie spodobał:/ dziwny strasznie.

Czy taki tmax jest szybszy od np beverly 500 lub X8 400?

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie i Panie jestem nowy na forum burgmana. 

Koledzy koleżanki jest ktoś z okolic Rzeszowa a dokładnie miejscowości NAROL lub okolice? Jeśli tak to proszę o kontakt.???

Może ktoś przeglądał to ogłoszenie i oglądał ten motor, który jest bardzo daleko ode mnie ponad 400 km. Może ktoś interesował się i wie czy wart jest zakupu?

A może ktoś zna ten motor i wie jak on wygląda.

https://allegro.pl/ogloszenie/skuter-suzuki-burgman-650-7883210191?fbclid=IwAR3n_PFGVmmzkE_OoxXJUsXiEIqh5oDEdfPab8F2xWdVSCLiYrBjkpSaoYM

Z góry dziękuję za zainteresowanie.

 

Zanim założysz nowy temat użyj wyszukiwarki i sprawdź czy jest konieczność zakładania nowego tematu. Wątek łączę z istniejącym tematem.

Poza tym nasze forum to nie forum Burgmana a wszystkich maxi skuterów.

Bez warna.

Administracja.

Odnośnik do komentarza

Komis Italmoto w Pile - czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie (dobre lub złe) !

Każda uwaga miłe widziana.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, marek_m napisał:

Komis Italmoto w Pile - czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie (dobre lub złe) !
Każda uwaga miłe widziana.

Ale w temacie allegro kupa też mają swoje miejsce?

 

Odnośnik do komentarza

Mój dobry kolega był (a zna się na moto jak mało kto) jak szukał dla mnie i dla siebie.

Przede wszystkim szału z jakością skuterów nie było. Ale najważniejsze, że robią OGROMNY problem z pokazaniem skuta. Bo trzeba wyciągać...… a przecież nie wiadomo czy kupi....?. Ogólnie mówiąc robią "łachę"...

Odnośnik do komentarza

Wielki dzięki, zaraz będę czytać ?

Jedno wydaje się pewne, zakup przez neta raczej odpada ?

2 minuty temu, Trybus napisał:

...Ogólnie mówiąc robią "łachę"...

Doświadczyłem tego - cztery mail'e zanim w końcu podali cenę, bez słowa komentarza, po prostu mail zawierający liczbę ?

Odnośnik do komentarza

Brałem w Pile juz 3 skutery ,tylko osobiste oględziny i mozna coś wybrać.bardzo duża ilosc skuterów,ja nie mialem problemu z ogladaniem ,jazdą próbną.

Odnośnik do komentarza

Nic nie zastąpi osobistych oględzin .Byłem tam jesienią , ale tylko po to by mieć porównanie . Byłem zainteresowany kupnem PIAGGIO X 7 od mieszkańca Piły . Taki sam model stał w komisie . Porównanie zdecydowanie na korzyść prywatnego właściciela . Kupiony w Polsce , z pewną historią .

Te w komisie w bardzo różnym stanie . Niektóre mają popękane plastiki , a o historię , i jakieś dokumenty z serwisów nie warto pytać . Na plus to , że wybór spory , i przynajmniej większe usterki są usuwane przez mechanika ( chyba z pochodzenia Włoch).Skutery są mocno ściśnięte w podziemnym garażu , i nawet obejście danego egzemplarza stanowi problem . Faktem jest to że nie ma problemu z jazdą próbną , ale bardzo krótką , wręcz w zasięgu wzroku sprzedawcy .

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, 

Szanowni koledzy, czy ktoś zna skuter z tego ogłoszenia https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-burgman-swietny-stan-mega-niski-przebieg-ID6B7mfe.html#e2341b80c9

lub czy ktoś z Warszawy lub okolicy zechciałby go obejrzeć dla mnie. Na zdjęciach wygląda fajnie, przebieg 4700 km jest zastanawiający ?

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...