Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta jest interesująca? Cz. 2 . Zapytania o ogłoszenia.


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/honda-swt400-600-szyba-givi-airflow-CID5-IDDquji.html#b5372d631b

ktoś może się skusić (cena) i będzie kłopot. to nie jest szyba do hondy SWT, tylko do silver winga. co widać po kształcie no i po symbolu givi - af214 (do SWT - AF318). pisałem do gościa ale jakiś taki uparty - bo wyjął z oryginalnego pudelka itd...

Odnośnik do komentarza

Wygląda ok, niestety konieczne są oględziny organoleptyczne i jazda próbna jak jeździ i się prowadzi.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W tych modelach Tmaxa są dwa (podwójne lub nawet potrójne) zakapslowane w permanentnej kąpieli olejowej ? . Dlatego moje zdziwienie o "sprawdzeniu i nasmarowaniu" co oczywiście można zrobić rozkręcając wszystko do sprawdzenia i nalewając oleju: wtedy jest sprawdzony i nasmarowany?.

PS. Ten system przeniesienia napędu Tmaxa jest "pancerny", przy odpowiednim smarowaniu wytrzyma spokojnie 200 tkm i więcej ...

s-l1600 (1).jpg

Odnośnik do komentarza

No właśnie o tą przekładnie mi chodziło. Bo z drugiej strony jest pasek wariator itd to wiadomo. A z tej strony jest to bez obsługowe czyli by olej można wymienić i nawet tam nie zaglądać rozumiem. Więc w ogloszeniu napisane że sprawdzenie łańcucha i nasmarowanie to troche dziewne ? Smaruje sie cały czas w kąpieli olejowej he

Odnośnik do komentarza

Może ktoś tego oglądał? Sprowadzony z Francji według właściciela z serwisu Yamahy. Był lekko porysowany i dlatego go pomalował na takie kolory. Według nie go wszystko OK. Ma go od przebiegu około 19tys km więc przejechał koło 23 tys. Wymianie oleje filtry aby, napędów nie robił nie robił i nic więcej. Tyle wiem co sie dowiedziałem przez tel.

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-tmax-2007-CID5-IDBU2sW.html#957d24645d

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
5 godzin temu, bwie napisał:

Ew. może coś podpowiedzieć? 

Jeśli ktoś zamieszcza w ogłoszeniu zdjęcia robione słoikiem po ogórkach to znaczy, że albo nie ma szacunku do potencjalnego klienta albo chce coś ukryć. O takich "drobiazgach" jak lakoniczny opis czy brak adnotacji, że sprzęt jest bezwypadkowy nie wspomnę. 

Odnośnik do komentarza

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-burgman-400-k7-CID5-IDBrATd.html

Witam,

Może jest coś niepokojącego co da się wyłapać na zdjęciach? Bardzo mi się podoba ten burger i jeszcze ten przebieg jakby to była prawda to został by ze mną na parę lat jako fajne daily do pracy i na male wycieczki z żoną ☺️

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Lysek napisał:

Witam,

Może jest coś niepokojącego co da się wyłapać na zdjęciach? Bardzo mi się podoba ten burger i jeszcze ten przebieg jakby to była prawda to został by ze mną na parę lat jako fajne daily do pracy i na male wycieczki z żoną ☺️

Cześć,

sorki ale nie chce mi się wierzyć, że ktoś rocznie robił średnio 700 kilometrów. Jeżeli to sprzęt z polskiego salonu poproś właściciela o podesłanie zdjęć z książki serwisowej. Zobaczysz ile miał km po pierwszym i drugim przeglądzie. Resztę podzielisz przez ilość lat i sam zobaczysz logicznie myśląc czy to możliwe. Ja swoim sprzętem w pierwszym roku po zakupie zrobiłem prawie tyle co ten przez 14 lat. Przepraszam ale nie wierzę w takie okazje chyba ,że od przysłowiowego "dziadka" który jeździł tylko w niedzielę do kościoła ale bez babki plecaka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
29 minut temu, krzysztof8800 napisał:

sorki ale nie chce mi się wierzyć[...]. Przepraszam ale nie wierzę

To nie kwestia wiary a udokumentowania tego faktu. Są takie sprzęty co latają i takie, co latami stoją nie tykane. Wcale nie jest pewnikiem, że te drugie muszą być w lepszym stanie, choć z założenia powinny.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MariuszBurgi napisał:

To nie kwestia wiary a udokumentowania tego faktu

Jak ktoś chce udokumentować to robi to w ogłoszeniu i taki sprzęt zaraz znika. A po 14- tu latach to ciekawe jak wygląda pasek bo opony wyglądają całkiem dobrze na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Teraz z ogłoszeń nic nie znika... poza papierem toaletowym. Sytuacja powoduje zastój totalny. Niebawem się odblokuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dłużej nic się nie zmieni, to może pojawić się trochę ofert z możliwością przejęcia leasingu. Oczywiście w dużej mierze dotyczy aut, ale nie tylko. Tak myślę. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Yazinz napisał:

Jeśli dłużej nic się nie zmieni, to może pojawić się trochę ofert z możliwością przejęcia leasingu

Tak z pewnością masz rację. Ale w obecnej sytuacji trochę to będzie takie jak żerownie na czyichś kłopotach. Z pewnością obecna sytuacja odbije się negatywnie na wielu branżach.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeśli znajduje się chętny na przejęcie leasingu to nie żeruje a pomaga. Uwalnia od obciążenia.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MariuszBurgi napisał:

Jeśli znajduje się chętny na przejęcie leasingu to nie żeruje a pomaga. Uwalnia od obciążenia.

Wiedziałem, że taka będzie odpowiedź ale sam dobrze wiesz, że jak ktoś ma kłopot ze spłatą to nie dlatego że przewidział obecną sytuację. Oczywiście żeby czuć się lepiej tak sobie będziemy tłumaczyć, że uwalniamy kogoś od kłopotów. Tak samo będzie z kimś kogo eksmitują za niezapłacone raty za mieszkanie. Wykupując je uwolnimy kogoś od kłopotów. Nie życzę nikomu takiego uwalniania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...