Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta jest interesująca? Cz. 2 . Zapytania o ogłoszenia.


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, imerok napisał:

....Czy ktoś oglądał Satelis 400 z Przasnysza?...

Trochę mało danych. Lepiej zapodaj linka do ogłoszenia. Może ktoś coś podpowie.  Mi Przasnysz to się tylko z armią Ludową kojarzy 😉 i wielkimi antenami.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nowe sprzęty drożeją więc naturalne, że ładne, bezwypadkowe i należycie utrzymane używki też będą w cenie. Dodatkowo import, z przyczyn oczywistych, jest mniejszy jak kiedyś.

37 minut temu, ik26 napisał:

Świat trochę zwariował z cenami wg mnie. Ciekaw jestem co sądzicie

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, tommac napisał:

typowy duży importer sprzętu, ale też można znaleźć motocykle zostawione w rozliczeniu. Każdy sprzęt trzeba jechać obejrzeć, nie kupować nic tylko na podstawie zdjęć. Są tam fajne sprzęty, ale raczej młode i drogie. Nie jest to miejsce gdzie sprowadza się złom i z trzech sztuk składa się jeden motocykl do sprzedaży, ale jak to u handlarza - chce zarobić 🙂 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tym wpisem nie złamię regulaminu.

Mój kolega zdecydował się na sprzedaż swojego Piaggio X10 500ccm. Zatem gdyby ktoś trafił na tę ofertę to mogę dowiedzieć się czegoś więcej:

https://www.facebook.com/groups/1100500959993951/permalink/4195270347183648/?sale_post_id=4195270347183648&sfnsn=mo

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Potrzebuje kogoś do ogarnięcia tematu zakupu na odległość. Czy ktoś jest może z okolic Krosna w Podkarpackim? Potrzebna pomoc na już. Z góry dziękuję i na zlocie stawiam piwko 😋

Odnośnik do komentarza

W miarę jedzenia apetyt rośnie muszę mieć jednak coś mocniejszego   ktoś może oglądał z szanownych kolegów ?  kolorek ciekawy i z Polski 😉 . Z racji ilości na rynku wtórnym widzę że nie ma w czym wybierać ale wolę poszukać z Polskiego salony 😉

Za pomoc z góry dziękuję .

 

https://www.otomoto.pl/oferta/kymco-ak-550-ak-550-ID6DYfuv.html

 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Mam zamiar kupić do wiosny Burgman 650 myślę że powyżej 2005 roku. Chciałbym coś sprawdzonego najlepiej gdyby ktoś oczywiście odpłatnie kto posiada lub miał dużo do czynienia z tym maxi skuterem pomógł mi znaleźć coś wartego wyłożenia gotówki. Kontakt priv. 

Odnośnik do komentarza

Poszukuję byłego właściciela Burgmana 650 z 2007r. Miał na imię Robert i najprawdopodobniej udzielał się na forum. Chciałbym się dowiedzieć czegoś o sprzęcie.

 

 

 

compress1648403936077.jpg

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, JanosikOP napisał:

Jestem zainteresowany Burgmanem 650. To mój pierwszy skuter w takiej pojemności. Teraz mam 125.  Znalazłem coś takiego. 
https://www.olx.pl/d/oferta/suzuki-burgman-650-zarejestrowany-polecam-CID5-IDPh9oL.html

Co myślicie o tej ofercie i na co zwrócić uwagę przy oględzinach? 

Przejrzyj forum pod kontem tego sprzętu. Osobiście trzymam sie bardzo daleko tego squta. Dobrym rozwiązaniem jest 400. Sprawdzona dobra technika,prosty napęd CVT bez wodotrysków. 650 tak, jak masz pojęcie o mechanice i sam jesteś w stanie duzo zrobić i masz budżet na kupno używki. 650 był by ok gdyby Suzuki nie przekombinowała z napędem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, JanosikOP napisał:

Co myślicie o tej ofercie i na co zwrócić uwagę przy oględzinach? 

to wygląda na wersje "zwykłą" nie "executive". Czyli brak regulacji szyby, podgrzewanej kanapy i grzanych manetek.  Dodatkowo nie jestem pewien czy ma ABS ? 

Przy tym przebiegu musisz się liczyć z tym że skrzynia będzie wymagała większego lub mniejszego remontu. Musisz mieć odłożone na remont kilka tysięcy złotych. 

Jeżeli jesteś świadomy tego co napisałem wyżej i dalej jesteś zainteresowany, to przy oględzinach zwróć uwagę na typowe rzeczy. Stan opon (w opisie już jest że słabe), stan tarcz hamulcowych, cieknące lagi. Plastiki to niestety loteria. Aby to sprawdzić musiał być rozebrać skuter, a to mało realne. Zaglądnij chociaż pod kanapę i zobacz co widać. 

Odnośnik do komentarza

witam,

 

znalazlem syma z 2018 roku bez przebiegu, czy warto kupic 4 letni skuter ktory nie byl jezdzony? jak silnik ?czy wszystko bedzie ok?

 

pozdrawiam,

Patryk

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Patryk1974 napisał:

...znalazlem syma z 2018 roku bez przebiegu....

jak kupujesz od jakiegoś dilera to nawet 4-ro letni powinien mieć gwarancje. Jak nie stał pod "chmurką" to wszystko powinno być OK.  Natomiast przy takiej transakcji decydująca powinna być cena, bo jednak rocznikowo będziesz do tyłu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...