Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy oferta jest interesująca? Cz. 2 . Zapytania o ogłoszenia.


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

No ma parę zadrapań, nic poważnego, kosmetyka jak to mówią. W końcu to używany sprzęt i trzeba się z takimi wadami liczyć.

Odnośnik do komentarza

OK, przesadziłem z określeniem- mocno zmęczony, ale jak na sprzęt z takim przebiegiem, to ma trochę niedociągnięć. Z tego co pamiętam, to nie licząc zadrapań o których wspomniałeś, widać jeszcze brak śruby mocującej podnóżek pasażera, uszkodzony błotnik przedni przy mocowaniu. Zakładam, że na żywo lepiej nie będzie.

Każdy ma inne poczucie estetyki, więc i oceny są różne. Jeśli ktoś pisze o wyjątkowym stanie motocykla, to moje oczekiwania są inne.  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak jest Janusz , w pełni się z Tobą zgadzam. Fajnie mieć kogoś do doradztwa, kto użytkuje identyczny model. Wtedy zna się wszystkie sekrety. A propos, przypomniało mi się, że właśnie tak mogłem doradzać Robsonowi przy zakupie BMW C 650 GT, jak razem pojechaliśmy moim autem  do Szczecina i od razu wyłapałem jeden mankament. Ci w salonie byli zdziwieni.... Ale ostatecznie zakup i jest OK.

Odnośnik do komentarza

Dał nr Vin, nie zakrywa tablicy rejestracyjnej. Sprzęt rzeczywiście pochodzenie Polska. W cepik wszystko okej, tyle, że dość szybko się go pozbywa. Niedawno go kupił. Teraz kogoś ogarniętego i obejrzeć. Innej drogi niema 🙂

Warto się zainteresować bliżej 🙂

Odnośnik do komentarza

Kolego szukasz sensacji,   jak chcesz to za 4 miesiące będę mój  2oo  (23r )sprzedawał  który  w dniu sprzedaży  będzie miał 1,5 roku  i co ?  i   tak od 5 lat  po 36 tys km  do ludzi  i a kolejny z salonu do mnie wjedzie .  Jeden lubi ogórki inny ogrodnika córki   . 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tatko napisał(a):

Paulek nie to żebym się czepiał ale teraz to się chwalisz.🤣🤣🤣

Tatko  to są koszty :)   lepiej sobie zabawkę sprawić  niż oddać ciężko zarobione pieniądze   na zmarnowanie 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Paul napisał(a):

Kolego szukasz sensacji

Gdzie konkretnie ta sensacja? 🤔

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Kazekkazek napisał(a):

W cepik wszystko okej, tyle, że dość szybko się go pozbywa. Niedawno go kupił.  

Gdzie konkretnie ta sensacja? 🤔    

Tu  

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Paul napisał(a):

Gdzie konkretnie ta sensacja? 🤔    

Tu  

Stwierdzenie faktu i zalecenie ostrożności to jakaś sensacja 😏 ja zauważyłeś nie każdego stać na pojazd z salonu.  Ostrożność w kupowaniu używki zawsze wskazana.

 

12 godzin temu, Kazekkazek napisał(a):

Warto się zainteresować bliżej 🙂

Mam nadzieję, że te zdanie też przeczytałeś 😏

Odnośnik do komentarza

Czytałem czytałem ,   podejrzliwość to chyba nasz cecha narodowa   ,   Powodzenia w zakupie  i  poszukiwaniu  perełki   :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Tatko napisał(a):

Paulek nie to żebym się czepiał ale teraz to się chwalisz.🤣🤣🤣

Też tak to mi zapachniało tym samym🫢😅

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Paul napisał(a):

na zmarnowanie

Hmm, mam nadzieję, że jako przedsiębiorca wiesz co się dzieje z tymi pieniędzmi i tylko tak sobie dla żartu napisałeś… 

Odnośnik do komentarza

@cezzar to nie ten wątek ale załóż samemu firmę i zrozumiesz o co chodzi. Szczególnie po wprowadzeniu 2 lata temu Polskiego Ładu. 😙

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.02.2024 o 00:15, tamlinek napisał(a):

Hejka, mogę prosić o opinię na temat tego?

 

SYM GTS 125i

Tak z pamięci ;)

@ArturSYM

@Wombat

w sumie dla niego aktualną alternatywą są Piaggio MP3Satelis i Swing. Takie mam w zasięgu by po zakupie móc we w miarę rozsądny czas do domu dojechać :) Chyba, że Burgman z dostawą pod chatę.

Na któreś z tego w ogóle nie patrzeć?

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.02.2024 o 00:15, tamlinek napisał(a):

Hejka, mogę prosić o opinię na temat tego?

Wiem, że nie mnie pytasz (potrafię coś tam czytać🤪) i o tym konkretnym Symie nic nie wiem🤷‍♂️ ale napewno mogę coś o takim skuterze(modelu) powiedzieć: będziesz Pan zadowolony!!

Oczywiście, że będą Ci odradzać pisać jakie to inne marki możesz mieć ale jak bierzesz go pod uwagę to ...słusznie! Sprzęt jest niedoceniany(u nas)🤷‍♂️

Od tygodnia wiem, że ponownie się tą marką interesują dealerzy. W Gliwicach jest takowy (nie szukałem dalej) co części ogarnia, bo tym sprzętem handluje😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...