Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

A my z Robssonem dziś po NRD nawinęliśmy 110km... Fenomenalna wieczorna przejażdżka, choć po zachodzie słońca zaczęło się robić chłodno...

57629065a95e34f9.jpg

Ja na Burgmanie 400...

8eb32b2f408eecb7.jpg

A Robsson na 650...

f5733f86361f23ff.jpg

Zachód słońca w Wolgaście...

4d2f96bf7eff7256.jpg

8c45534d4d55b556.jpg

159ee5a55f0344dd.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    50

  • KriSSo

    29

  • Urbi

    27

  • bilety

    24

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Wybieracie się może do NRD na przejażdżkę jutro - we wtorek lub w środę? Może bym sobie przyjechał do Was i polecimy razem do DDR, a ja potem już nie będę wracał do Świnoujścia z Wami, tylko polecę dalej - do domu :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To był spontan po pracy... Kiedy następny? Jutro mam dobę w pracy, a w środę nockę... więc ja odpadam :(

Odnośnik do komentarza

KriSSa opętało :D

Rodzinka wyjechała i poczuł prawdziwą wolność. Każdą chwilę na sprzęcie, nawet do pracy nie chodzi :)

Zakupów nie robi, nic nie je, tylko jeździ, jeździ, jeździ... Każdy dzień na wycieczce. Nie ma chwili do stracenia. Dzień bez nakręconych conajmniej 200 kaemów, to dzień stracony. Nie ważne gdzie, nie ważne z kim, nie ważne o której, ważne aby jechać. Więc nie ma problemu Świnoujście, czy dalekie enerde. Kasa się nie liczy, nic się nie liczy :D :D :D

Krzyś, większość z nas ma obowiązki ;)

Mianuję Cię największym maximaniakiem w GZ !

Zrobiliśmy z Ciebie potwora.

Może lepiej jak byś jednak pozostał przy swoim pierwszym skucie, czyli tym pseudo 125 o wyglądzie 50-tki :D

Oczywiście żartowałem :) Nie bierz żadnego mojego słowa serio ;)

Nie wiem po co to piszę, bo i tak pewnie nie przeczytasz, bo przecież właśnie gdzieś jedziesz...........

Krzyś na prezydenta !

Uwolnić orkę !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki KriSSo za SUPER kulanie, Artur dzięki za zmianę Krzyś nie może z siadać ze skuta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

KriSSo , dzięki za wspólne kulanko od przejęcia Ciebie od Marka :) Marek, miło było się spotkać :D

c9fbe1ca5ba0a8a087057d19c6bbe13e.jpg

61ab315709f572624223b26b59e46a31.jpg

Odnośnik do komentarza

Oferta wstępnie w regionie,po niedzieli będzie na ogólnym.Modeka Mesh 2

Kupiłem ale za mała na 180,90kg pasuje,ale bez wkładek ochraniaczy,myśle ze 175,80kg bedzie dobra.

Rozmiar M kolor jasny popiel,stan bardzo dobry+ i teraz najlepsze 150zł

668212469

http://www.modeka.pl...ox/mesh_2/187//

Myślałem o niej dopóki nie wpadła okazyjnie w moje ręce RS Taichi 187

Odnośnik do komentarza

Takie coś widziałem dziś w Prenzlau. Choć pewnie Bilety o tym wie. :-)

b71867a0533c6d4e19d8fe58a8181d80.jpg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Oferta wstępnie w regionie,po niedzieli będzie na ogólnym.Modeka Mesh 2

Kupiłem ale za mała na 180,90kg pasuje,ale bez wkładek ochraniaczy,myśle ze 175,80kg bedzie dobra.

Rozmiar M kolor jasny popiel,stan bardzo dobry+ i teraz najlepsze 150zł

668212469

http://www.modeka.pl...ox/mesh_2/187//

To nie jest właściwy dział. Na razie słowny warn.

Administracja

Co do postu Bob-a, to tak łopatologicznie dla nadgorliwych Adminów:

Gdyby przeczytać ten post dokładnie, to można by zrozumieć, że Bob wie, że to nie jest dział giełda.

Ale widsać też, że Bob chciałby, żeby ktoś z GZ miał szansę kupić wcześniej tę rzecz, zanim reszta burgmanii dowie się, że Bob ma fajową kurtkę w fajowej cenie na sprzedaż.

Stąd też Bob szukając w dziale Giełda nie znalazł działu o nazwie "sprzedam- najpierw ziomki z GZ".

Dlatego też Bob zamieścił tutaj tę informację o kurtce na sprzedaż, z zastrzeżeniem, że po niedzieli trafi do ogólnego działu Giełda - sprzedam.

I słusznie Bob zrobił.

Dziękujemy Bob za pamięć o nas i możliwości pierwokupu.

Myślę, że wytłumaczyłem Administracji intencje Bob-a.

To była tylko krótka wskazówka dla Boba o niewłaściwym dziale bez konsekwencji. A teraz "łopatologicznie" i z konsekwencjami: dostajesz 20% warna za swoje OT w temacie. "Regionalne- Zachodniopomorskie" to dział forum Burgmanii, a nie autonomiczny twór i proszę o tym pamiętać zamieszczając posty w odpowiednich miejscach forum.

Administracja

Dziękuję Bob za umieszczenie tutaj tej informacji o chęci pozbycia się kurteczki a nie w dziale Giełda-Sprzedam.

Tam bym jej nie zobaczył!!

Dzięki tej informacji w tym dziale, być może sfinalizujemy transakcję już w niedzielę.

Oczywiście przykro mi, że za dobre chęci otrzymałeś "ustne ostrzeżenie wraz ze wskazówką".

Ale i ja się cieszę z warna (mój pierwszy i od razu 20%), potwierdza to moje przekonanie o tym kto tu jest dla kogo.

Bilety zawsze powtarza, że my to burgmania i naklejajcie znaczki na skutach, a ja mu tłumaczę, że tak jak wszystko w tym kraju my tylko korzystamy z opcji "tu mieszkam" i nie mamy żadnych praw.

Prawa mają tylko klubowicze.

Członkowie Klubu Miłośników Maxi Skuterów.

Z tym ostrzeżeniem to tak jak przysłowiowe łapanie na 40 km/h na prostej drodze w pustym polu.

Jest przepis i bezduszne jego respektowanie, bo liczy się ilość mandatów?

Aczkolwiek trzeba przyznać, fakt, że Bob dostał tylko pouczenie.

Ja warna czyli mandat bo stanąłem koło Bob-a na tej 40 km/h i tłumaczyłem władzy, że ostrzeżenie w takim miejscu to głupota, wręcz przesada.

No cóż ... a wygrał ktoś z władzą?

Pozdrowienia dla Lucjana, bo tak jakoś czuję, że to Lucjan, ale może się mylę??

PS. Szkoda, że jak to napisał Artur kiedy go wnerwiłem, nie jesteśmy górnikami....tam jeden stoi za drugim murem....

Ps. Jak bede dostawał kolejnego warna, to proszę tak wycyrklować te procenty, żeby było tuż tuż przed wywaleniem z forum i informacje o tym, że brakuje ciut ciut...

Tak jak w przepisach drogowych z punktami.

Bardzo proszę.

Widzimy że koniecznie chcesz "konfrontacji" i jesteś w swoich poczynaniach mocno "agresywny". To oraz m.in. wyedytowane posty skierowane wcześniej do ArtCho dowodzą jednego: potrzebujesz "odpoczynku" od forum. Chcesz "pomędrkować" nad niedogodnościami świata- zrób to z sąsiadem przy grilu i piwie. Proponowanego "wycyrklowania" procentów nie będzie. 2 miesiące urlopu zatwierdzone.

Administracja

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przyjedź nim na spota pod Pleciugę :)

18.00 Stacja 123 Lubieszyn

19.00 Boitzenburg - pięknie wyglada w świetle zachodzącego słońca

c693c9c27a399cf3c45bd4e4d0ef7651.jpg

20.00 Feldberg. Nic od wczoraj sie nie zmieniło...

cdb9df32aeedce305d339a0850de9d93.jpg

21.00 ?

20.30 Woldegk. Ładnie...

b3d9a8e7a6480ea1c01cb41cf06a58d4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Artcho, to Ciebie mijałem o 17:46 czasu centralno Suzukowskiego, w lesie między Bezrzeczem a Wąwelnicą?

Tak jest! :D

Ładnie się prezentuje Twój pojazd b

Odnośnik do komentarza

Fajnie to wyglądało z mojej perspektywy: najpierw światła i myśl, skuter nie skuter. Potem z cienia lasu wyłonił się odwłok :smile1:

A V-Strom jak V-Strom, jest naprawdę dobry. Uniwersalna maszyna.

W ogóle dzięki za miejsce na ładne zdjęcia (mostek) :clapping:

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nas tam nie ma jako grupy- uważam, że świetnie byśmy się odnależli- drobne przeróbki sprzętu, nowe ubiory i gotowe

http://oldtownfestival.net

i dlaczego nie ma tam Elvisa- zaspał- posty mąciwoda potrafi prześmiewcze pisać a o tak wybitnej imprze nie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dlaczego nas tam nie ma jako grupy- uważam, że świetnie byśmy się odnależli- drobne przeróbki sprzętu, nowe ubiory i gotowe

http://oldtownfestival.net

Piotruś, to chyba nie mój klimat... Z moim pedantycznym podejściem do życia, przy tych wszystkich uczestnikach tej imprezy, to ja jestem "laluś"... ;) Myślę, że nawet miałbym problem ze znalezieniem przebrania...

Ale zobaczyć to zjawisko jako ciekawostkę, coś w rodzaju rezerwatu, czemu nie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...