Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

No, ale komentarze rządzą :)

Np.: "Podobno Łódź chce sobie dodać Podwodna, ale nie chcą się zgodzić"," po nowym roku paprykarz szczeciński będzie po prostu paprykarzem" :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    50

  • KriSSo

    29

  • Urbi

    27

  • bilety

    24

Top użytkownicy w tym temacie

Elvis, czyli od przyszłego roku będzie Wolne Miasto!? :D Zadziwiają mnie takie decyzje...

Artur .... nawet się nie domyślasz jak mnie zadziwiają ... :frusty:

Gdybym mógł dorwać tego barana co to wymyślił, to bezapelacyjnie został by skapiszonowany na oczach stargardzkiej gawiedzi która jako jeszcze szczecińska, stała by w rzędzie z rozdziawionymi pyskami, łaknącymi jeszcze szczecińskiego paprykarza ...

Dla mnie ... zmiana nazwy to największy idiotyzm ... szkoda słów po prostu ... :puke:

No ... a jeśli mowa o Wolnym Mieście ... to jako niezależny Szeryf od przyszłego roku wprowadzam wizy wjazdowe ... :lol1:

Odnośnik do komentarza

Elvis, a czy urodzonych w Stargardzie (jeszcze Szczecińskim) wizy też będą obowiązywały, bo ja rodowity Stargadzianin.

Odnośnik do komentarza

Elvis, a czy urodzonych w Stargardzie (jeszcze Szczecińskim) wizy też będą obowiązywały, bo ja rodowity Stargadzianin.

Dla rodowitych Stargardzian zostanie zarządzony wolny wjazd ... :)

Odnośnik do komentarza

A ja cały czas w Chwarszczanach- myślę, że podobnie jak Krisso, który raczej już nigdy nie rozwiąże gnębiącej Go zagadki templariuszy- kolejna zagadka godna Pana Samochodzika

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również wszystkim dziękuję! Zdjęcia się synchronizują jest ich ponad setka, a więc to jeszcze trochę potrwa.

Ale cały czas tak myślę o tym półgodzinnym filmie: zmarnowaliśmy 30 minut, a można było w tym czasie z 15 km jakichś fajnych tras zrobić... KriSSo, nieprawdaż? ;)

Odnośnik do komentarza

Jedzie sobie człowiek spokojnie w dniu wolnym od pracy zobaczyć Mamuta, a tu parking pełen burgmaniaków. Można manii prześladowczej dostać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, skoro przypadkiem, z tego niezamierzonego spotkania i dalszej wspólnej wycieczki wyszła Wam jakaś mini-wyprawa, to może warto ją opisać w temacie mini-wyprawy...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jedzie sobie człowiek spokojnie w dniu wolnym od pracy zobaczyć Mamuta, a tu parking pełen burgmaniaków. Można manii prześladowczej dostać.

Mamut jak mamut. Ale gdybyśmy przypadkowo nie przejeżdżali obok, to kto by Ciebie uratował od niechybnej śmierci?

2f30e7c91def927508e32fb52d0bed4e.jpg

A to specjalnie dla Elvisa! Panorama! :clapping:

b6177e83856b5a4b9cf5067622696249.jpg

A tak w ogóle to ten wyjazd i wszystko z nim związane z tym mi się kojarzy. Ja też mam takich kolegów! :frusty::D

08c74c94f681159868e1cd71c4e801bc.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To prawda- ładna kurtka, aczkolwiek z pewną niechęcią przyznam Wojtek, że ta Twoja też nie taka najgorsza (to tak według korporacyjnej zasady- pogłaszcz mnie to ja ciebie pogłaszczę- teraz Ty coś miłego o moim Taichi w następnym poście)

Piotrze, nie wiem o której mojej kurtce mówisz... Ale dziękuję bardzo za te pochlebne słowa.

A wracając do Twojej prośby i firmy do RS-TAICHI... muszę przyznać, że zakup kurtki tej firmy przez Ciebie, zresztą naprawdę bardzo ciekawej i ładnej, a przy tym bardzo dobrze wykonanej i co ciekawe wyprodukowanej w Japonii, spowodował moje zainteresowanie tą egzotyczną, japońską firmą produkującą odzież motocyklową. Po dokładnym zgłębieniu historii i filozofii firmy oraz zapoznaniu się z jej ofertą, lubiąc rzeczy wyjątkowe i dobrej jakości, podjąłem decyzję o zakupie kilku letnich rzeczy z oferty TAICHI, m.in. butów, kurtki, rękawic i koszulki termoaktywnej - chłodzącej. Niestety rzeczywistość polskiego rynku okazała się dość nieciekawa, a oferta mocno nieaktualna. Po kilkukrotnych kontaktach i złożonych zamówieniach u dystrybutorów RS-TAICHI, okazało się, że na pólkach zostały resztki towarów z kolekcji z poprzednich lat, w mocno już przerzedzonych rozmiarach i modelach. Będąc jednak upartym i wytrwałym w poszukiwaniach i chęci zakupu (dlaczego minimi ma mieć lepiej niż ja), nabyłem w końcu buty letnie, model RSB003 Delta Riding w kolorze czarnym oraz kurtkę typu mesh, model RSJ265 Mesh Jacket. Powiem Wam, że buty okazały się strzałem w 10-tkę. Są bardzo ładne, super wygodne i bardzo przewiewne, a przy tym posiadają zabezpieczenia (wzmocnienia) pięty i palców. Jestem z nich bardzo zadowolony. Kurtka również dotarła, całkiem ładna i ciekawa, dobrze wykonana, ale niestety okazała się jakieś dwa rozmiary za mała... ;( Sprzedawca podał rozmiar L, ale nie wspomniał, że jest to japońska L-ka, a większych rozmiarów już nie posiadał. Tak więc zmuszony byłem zwrócić tę kurtkę. Z koszulkami termoaktywnymi też jest problem a nad rękawicami jeszcze się zastanawiam. Reasumując będę śledził ofertę firmy RS-TAICHI na naszym rynku i z pewnością coś jeszcze kupię. :)

Niestety pozostała nadal niezaspokojona chęć posiadania kurtki letniej... W tej sytuacji, zmuszony byłem skorzystać jednak a drugiej alternatywy (Piotruś przepraszam, ale poszedłem w ślady kolegów ze Świnoujścia) i zakupić kurtkę firmy Alpinestars. Zamówiłem dostępny w cenach promocyjnych model Xenon Air w europejskim rozmiarze L. Kurtka dotarła i jestem z niej również bardzo zadowolony. Jest ładna, bardzo wygodna, posiada ochraniacze sztywne i miękkie oraz kilka kieszeni no i rozmiar idealny, a przy tym jest dość stonowana i jak na Alpinestars wcale nie nadmiernie ozdobiona ich logo.

Podsumowując temat odzieży i jej tegorocznych zakupów, opierając się na posiadanych przeze mnie markach odzieży motocyklowej, muszę stwierdzić (biorąc pod uwagę przede wszystkim jakość, wygląd i funkcjonalność oraz zaawansowanie technologii), że pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajmuje Rukka - wg mnie królowa wśród odzieży motocyklowej. Na drugim miejscu uplasowałbym jednak Alpinestars (ze względu na dużą dostępność i różnorodność modeli oraz charakterystyczny design), a na trzecim RS-TAICHI - z dużymi możliwościami na awans w tym zestawieniu, po zwiększeniu dostępności i oferty produktów na naszym rynku, bo przy oferowanej jakości, ceny mają bardzo konkurencyjne.

Dla zainteresowanych poniżej linki do stron producentów:

http://www.rukka.com/motorsport/

http://www.alpinestars.com/

http://www.rs-taichi.com/main/index.html

Odnośnik do komentarza

A to specjalnie dla Elvisa! Panorama! :clapping:

Dzięki za pamięć o mnie ... :)

Artur ... fajnie by było jak byś zapodał mapkę przejazdu z zaznaczeniem miejsc które odwiedziliście ... gdzie można zobaczyć mamuta?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Autostradą do zjazdu na Pfingstberg, dalej przez Angermünde i Oderberg. Tam "alpejską" trasą na Niederfinow, a resztę widać na mapce. Z Morynia na Chojnę i Gryfino. Powrót przez NRD.

ecd270ed7754573e5e70d1649133b8ce.jpg

Odnośnik do komentarza

Jedzie sobie człowiek spokojnie w dniu wolnym od pracy zobaczyć Mamuta, a tu parking pełen burgmaniaków. Można manii prześladowczej dostać.

Prawda Rzelu u mnie podobnie, leży sobie człowiek nawalony dopalaczami przy drodze na Woodstoku a tu zgraja burgmaniaków zajeżdża. Chwili relaksu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...