Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

ArtCho - filmik fajny, tylko lekko zaciąłeś się przy rozkładaniu nóżki :Jumpy:

Kurczę, ten festiwal jest do 26.07. Ja nie zdążę wrócić z wesela. Wy możecie podjechać, zrobić fotki itd. A może ktoś z tej bandy zechce zmienić swój ognisty pojazd na Maxisquta? :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    50

  • KriSSo

    29

  • Urbi

    27

  • bilety

    24

Top użytkownicy w tym temacie

i dlaczego nie ma tam Elvisa- zaspał- posty mąciwoda potrafi prześmiewcze pisać a o tak wybitnej imprze nie

Jestem tam cały czas ... dorabiam na nowego skuta jako dostarczyciel bęzyny do postapokaliptycznych motórów ... letko nie jest ...

A tak na marginesie ...

Jeśli ktokolwiek faktycznie chciałby się wybrać na OLD TOWN to jutro można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu ...

Co prawda postapokaliptyczny festiwal będzie się kończył ale zaraz obok będzie się odbywał ...

XIII Festyn św. Krzysztofa

XIII-Festyn-%2525C5%25259Bw-Krzysztofa-Plakat1.jpg

O programie imprezy można poczytać tutaj

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zabawy z telefonem:

Bardzo spodobał mi się Twój pomysł Arturze (pomysłowy Miszczu ;) ) i od rana po głowie chodziło mi żeby wyjechać choć na chwilkę z kamerką.

Żałuję tylko, ze nie miałem czasu żeby pojechać gdzieś gdzie są ładniejsze widoki.

Odnośnik do komentarza

Nie tak postapokaliptyczne Robercie, ale też niezłe, jednak ruszająca się trawa i nocne zdjęcia budujące udanie grozę - niestety- jako rzekł Krzyś- spiedolone przez naszego pomysłowego miszcza w końcowej scenie prostowania nóżki. Niestety Arturze- film noir zmienił się w nienajlepsze kino. Coś jakby grożny sadystyczny morderca podnosi w scenie z nożem twarz- i widzimy jasia fasolę. Szczegóły Arturze- szczegóły, mówię z wygodnego fotela krytyka (to Co co nie dostali się do akademii filmowej - :))

Robert co Ty masz za fajną kurtkę?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zastanawiałem się, czy ta nóżka nie popsuje wszystkiego. I wyglada na to, że popsuła...

Sprarfrazuję Gustawa Holoubka: to jest film dramatyczny, a nawet tragiczny :)

Robsson, ładnie zrobiłeś! ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robert co Ty masz za fajną kurtkę?

Robert ma bardzo ładną i fajną kurtkę firmy Alpinestars T-GP Plus-R Air Textile Jacket...

Jak mówią złośliwi: "bez gwiazdy nie ma jazdy"... ;)

Osobiście lubię produkty firmy Alpinestars i uważam je za dobre a przede wszystkim bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza

Robert ma bardzo ładną i fajną kurtkę firmy Alpinestars T-GP Plus-R Air Textile Jacket...

Jak mówią złośliwi: "bez gwiazdy nie ma jazdy"... ;)

Osobiście lubię produkty firmy Alpinestars i uważam je za dobre a przede wszystkim bardzo ładne.

To prawda- ładna kurtka, aczkolwiek z pewną niechęcią przyznam Wojtek, że ta Twoja też nie taka najgorsza (to tak według korporacyjnej zasady- pogłaszcz mnie to ja ciebie pogłaszczę- teraz Ty coś miłego o moim Taichi w następnym poście)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotrze masz rację, Artura filmik jest wyczesany :-) Żeby zrobić taki filmik w takiej scenerii trzeba być "miszczem" a jak już wszyscy wiemy Artur nim jest niewątpliwie.

Potwierdzam, kurtka T-GP itd. Raczej nie kupiłem jej dla gwiazdy bo bez niej jeździ się równie dobrze ;-) Spodobała mi się u Romano77 na którymś z naszych spotkań. Romek ma ten sam model ale czarno biała - pasuje mu świetnie do 750-ki.

cb930d87387ea98f0d201365ae9c0cd2.jpg

Właśnie siedzę sobie w puszcze w oczekiwaniu na moją Joasię, o 10 w Radio Szczecin - kawiarenka polityczna ;-)

A tak przy okazji, siedzę sobie i czekam i patrzę na przystanek tramwajowy (u nas na wsi nie ma to patrzę), o co chodzi z tymi tabliczkami informujacymi nas, że to właśnie jest przystanek tramwajowy. Czy gdyby były dwie zamiast sześciu to taki pozamiastowy jak ja obywatel nie wiedziałby, że to właśnie przystanek? To tak z nudów, wiec wybaczcie ;-)

c86043ac9aa5dd9cf03054273cfced66.jpg

Odnośnik do komentarza

Odpowiedzią jest: kto produkuje tabliczki, musi wygenerować popyt...

Obserwuję rozmaite nadmorskie trendy - w Łukęcinie developer wrzyna się w las działkami pod zabudowę, a jednocześnie obok w Pobierowie sporo domów jest na sprzedaż...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Żeberka ? ;)

Dziś Coffeeheaven ;)

Joasiu i Robercie, dziękujemy za krótkie ale sympatyczne spotkanie przy deserze lodowym.

Pozdrowienia i do zobaczenia następnym razem :)

Żeberka ? ;)

Ale o żeberkach można pomysleć przy okazji któregoś czwartkowego spotu... ;)

Co Wy na to koledzy...?!?

Odnośnik do komentarza

Krisso, jak wrócisz to daj znać kiedy będziesz gotowy na lot do Babigoszczy, mam jeszcze tydzień wolnego i możemy zrobić żeberka z jakąś przejażdżką po wybrzeżu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to okej. Pojedziemy na żeberka, a potem spotkać się z ekipą ze Świnoujścia, odwiedzimy też Jerrego i Biga ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chętnie się z Wami przejadę spotkać z ekipą ze Świnoujścia i na żeberka a może uda się jeszcze spotkać z Jerrym, bo przecież Pobierowo to rzut beretem od Szczecina a jeszcze bliżej od Babigoszczy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robsson, kradnę zdjęcie i umieszczam na Przystanek. Stop. na fejsie :)

Spoko Miszczu ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie ...

Nie chciałbym nikogo namawiać, pouczać czy wręcz zmuszać ale ...

... może czasami warto zajrzeć do działu "Serdeczności" ...

Sprawy przyziemne są ważne ale te duchowe w niczym im ważnością nie ustępują ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie ...

Nie chciałbym nikogo namawiać, pouczać czy wręcz zmuszać ale ...

... może czasami warto zajrzeć do działu "Serdeczności" ...

Sprawy przyziemne są ważne ale te duchowe w niczym im ważnością nie ustępują ... :)

Mirek SZACUN

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak kogoś interesuje, to napisałem kilka obserwacji po paru tygodniach jeżdżenia: http://www.forum.burgmania.net/topic/20805-poznaj-malaguti-spidermax-gt-500/#entry420207

Elvis, czyli od przyszłego roku będzie Wolne Miasto!? :D Zadziwiają mnie takie decyzje...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18444251,stargard-szczecinski-zmienia-nazwe-od-przyszlego-roku-bedzie.html#Prze

Zmieńcie na Gwiazdogród! đŹđđ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...