Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    50

  • KriSSo

    29

  • Urbi

    27

  • bilety

    24

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Artur, zdjęcie na skuter miesiąca. Masz 100% wygraną. Wstawiaj to zdjęcie do konkursu i w końcu GZ wygra :)

Nawet jeśli, to dla mnie sposób wystawiania foto na skuter miesiąca jest zbyt skomplikowany :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Na zdjęciu miesiąca nie może być drivera na moto :)

Masz pewność ?!?

Niech spróbuje, wygraną ma w kieszeni i na pewno duże poparcie... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja nie znalazłem nigdzie takiego stwierdzenia...

Artur, świetne zdjęcie !!!

Zaryzykuj, bo chyba masz szansę na wygraną.

Oponka wymieniona ?

Oponka zamówiona. Wg sklepu ma być w końcu tygodnia.

PS

Jutro wyślę Ci obiecany list :) Jakoś nie mogłem się zebrać...

Odnośnik do komentarza

Artur ... jak dla mnie bomba, super fotki ... ale na tym forum są tacy co powiedzą że za bardzo "podrasowane" ... mi też kiedyś pewien znawca fotografii tak powiedział ...

W każdym razie ja się nie przejąłem ...

Artur, zdjęcie na skuter miesiąca. Masz 100% wygraną. Wstawiaj to zdjęcie do konkursu i w końcu GZ wygra :)

Wojciechu ... przypomnę że w sierpniu 2014 moja fotka wygrała konkurs ... czyli to "w końcu" już było ...

A nie pamiętam żebyś wtedy do całej tej zabawy podchodził z takim entuzjazmem ... że niby GZ wygrała i takie tam inne pierdziu ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

De gustibus non disputandum est...

To tak jak z naszą jesienną majówką zachodniopomorską. Nie wszystkim się podoba taka nazwa. I to zrozumiałe jest :) Dlatego również wszyscy w kraju się kłócimy: dla jednego to co jest, to jest super, a dla drugiego - Polska w ruinie. Wszystkie ludzie so rużne :) Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Jeden lubi na szarńczę przez miasto, drugi woli 40 km/h i oglądać motylki. Jeden woli jechać dokądś, drugi woli jechać by się przejechać.

Ważne, żeby nikt mnie próbował przekonywać, że jego prawda jest mojsza niż twojsza. A właściwie, to przekonywać może, byle tego nie robił ogniem i mieczem :)

Reasumując: miło mi, że Wam się te zdjęcia podobają. A jeśli komuś się nie podobają - ma do tego prawo :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur ... jak dla mnie bomba, super fotki ... ale na tym forum są tacy co powiedzą że za bardzo "podrasowane" ... mi też kiedyś pewien znawca fotografii tak powiedział ...

W każdym razie ja się nie przejąłem ...

Wojciechu ... przypomnę że w sierpniu 2014 moja fotka wygrała konkurs ... czyli to "w końcu" już było ...

A nie pamiętam żebyś wtedy do całej tej zabawy podchodził z takim entuzjazmem ... że niby GZ wygrała i takie tam inne pierdziu ...

Mirosławie, fakt zapomniałem o Twojej wygranej, ale też "w końcu" mogło dotyczyć tego roku...

Po drugie drogi Mirku, Ciebie lubię, a Artura uwielbiam, więc i entuzjazm zupełnie odmienny...

Po trzecie nigdy nie lubiłem Burgmanów, a Malagutti SpyderMax jest zabawny i ładny w tej swojej brzydocie...

Po czwarte, jak napisał wcześniej ArtCho: De gustibus non disputandum est...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Vox populi, vox dei - głos ludu, głos Boga.

De gustibus non disputandum est - gusta są "niedyskutowalne" (powinno się rozmawiać o tym kto jakiej muzyki słucha, ale nie należy się kłócić czyj gust muzyczny jest lepszy)

Są to figury retoryczne podkreślające wagę treści :) Dlatego po Łacinie.

Sasa je, wanaelewa? Albo Bây giờ bạn có hiểu? Albo עכשיו אתה מבין?

現在你明白了嗎?

Odnośnik do komentarza

Mirosławie, fakt zapomniałem o Twojej wygranej, ale też "w końcu" mogło dotyczyć tego roku...

Po drugie drogi Mirku, Ciebie lubię, a Artura uwielbiam, więc i entuzjazm zupełnie odmienny...

Po trzecie nigdy nie lubiłem Burgmanów, a Malagutti SpyderMax jest zabawny i ładny w tej swojej brzydocie...

Po czwarte, jak napisał wcześniej ArtCho: De gustibus non disputandum est...

Oj Wojtek ! grabisz sobie :question:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Różnice"

- 5 cylindrów

- ceny

- skrzyni biegów

- spalania

- no i wyglądu... Tutaj Hondzia jest piękna. Robal to robal, ale są przecież miłośnicy insektów :P

Odnośnik do komentarza

Mirosławie, fakt zapomniałem o Twojej wygranej, ale też "w końcu" mogło dotyczyć tego roku...

Po drugie drogi Mirku, Ciebie lubię, a Artura uwielbiam, więc i entuzjazm zupełnie odmienny...

Po trzecie nigdy nie lubiłem Burgmanów, a Malagutti SpyderMax jest zabawny i ładny w tej swojej brzydocie...

Po czwarte, jak napisał wcześniej ArtCho: De gustibus non disputandum est...

Wojciechu ...

pierwsze ... że zapomniałeś o mnie mogę zrumieć ... przecież Stargard nie leży w zachodniopomorskim a więc i ja nie zaliczam się do GZ ...

trzecie ... że nie lubisz burgmanów ... wiem, mówisz tak na przekór ale spoko ...

czwarte ... że o gustach się nie dyskutuje ... też spoko ...

ale ...

drugie ... że uwielbiasz Artura ... tego zrozumieć nie mogę ... to mi zakrawa na jakiś bardziej śliski temat ... a fe ...

A po polsku można napisać i czy to jakiś wstyd??

Ja wiem, że jest google translate ale czy to problem napisać po polsku....

المشكلة؟

??

Poperam ... po polsku jest jak najbardziej dobrze ...

Oj Wojtek ! grabisz sobie :question:

Rysiu ...

Wojtek już ma nagrabione ... może tylko o tym nie wie ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy ktoś dziś ma ochotę się przejechać? Muszę podjechać do Media Markt po kabelek i blender dla żony, a potem można by sobie śmignąć gdzie oczy poniosą :). Wg prognoz dziś już padać nie powinno. Jakby co, jestem na phone.

Odnośnik do komentarza

Tak mi brakuje wiatru we wlosach ze masakra.W czwartek bede cisnal,bo w piatek urlop,z zona w bieszczady na dwa tygodnie ,niestety w puszce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...