Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja kuruję swoje plecy i może już w środę a na pewno w czwartek będę latał, masakra jak mnie połamało w poniedziałek, ledwo chodziłem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    50

  • KriSSo

    29

  • Urbi

    27

  • bilety

    24

Top użytkownicy w tym temacie

drugie ... że uwielbiasz Artura ... tego zrozumieć nie mogę ... to mi zakrawa na jakiś bardziej śliski temat ... a fe ...

Każdy zauważył, ale Ty jesteś najodważniejszy :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Te bzdury robią się już nudne, poważnie. Szkoda, że ten wątek nie obfituje tak samo w propozycje spotkań i przejażdżek, co w przepychanki i docinki. Do sporów mnóstwo chętnych, do pojezdzenia ..... bieda.

Proszę bardzo, kto się nie boi paru kropelek i ma ochotę się po południu gdzieś przejechać?

Ja jestem chętny.

Odnośnik do komentarza

... przecież Stargard nie leży w zachodniopomorskim a więc i ja nie zaliczam się do GZ ...

Elvis, nie mieszaj leków z alkoholem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli ktoś chce się wyżyć na motocyklu, zamiast sączyć jadem na forum poprzez klawiaturę kompa, to proszę bardzo, dziś 19:00 pod Pleciugą. Wyjazd w kierunku Pyrzyc. Czas trwania wycieczki: około 1,5 - 2 godzinki, albo i dłużej.

Obecni:

1. ArtCho

2. KriSSo

3. Qubel

4. Rzelu

5........

Odnośnik do komentarza

OK ... ja zawsze jestem peace i niech tak zostanie ...

docinki ... to w sumie nic poważnego ... trochę humoru ...

ale ...

ale i to robi się już nudne ...

zawijam pinkiel i znikam z forum ...

a w dodatku od dzisiaj nie mam już swoich 2oo ... motór został zezłomowany i wyrejestrowany ...

ot i po wszystkim ...

Odnośnik do komentarza

Zamierzam jutro pokonać trasę Świnoujście - Pogorzelica. Może ktoś z okolic ma ochotę? Myślę zaliczyć prom 15.00-15.20. Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ktoś, coś dzisiaj koło 20-tej, jakaś mała rundka?

Wyjeżdżam z domu po 20-tej Pleciuga

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrowienia dla Pędziwiatra, którego dziś minąłem przy rondzie na Gumieńcach.

A byłem tam, bo wypalałem świeżutką świecę irydową NGK :D Trochę nowego tchnienia w Malaguta. W piątek, jak dobrze pójdzie, wymieniam oponkę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pewnie jak zwykle o 18,00 pod Pleciugą. A potem gdzieś pojedziemy. Może tradycyjnie do Elvisa, ale tym razem, żeby mu wp...lić ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla wszystkich, którzy wyciągają niewłaściwe wnioski: z Elvisem się przyjaźnimy i nie obrażamy się za takie żarty.

Ale jak jest taka wola, to przestaniemy tak pisać, żeby nie było osób wyciągających niewłaściwe wnioski. Będziemy se żartować na privie.

PS

O wyjezdzie jutro do Elvisa piszę zupełnie sero. Mam do niego biznes i niezależnie od wspólnej decyzji, ja jutro do niego jadę. Stąd moze ten nie najwyższych lotów żart... :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jasne, pojedziemy do Elvisa w odwiedziny i na McD w Stargardzie :).

P.S.

Artur, weź no dodaj wreszcie jakieś tankownie do motostat, bo same kreski wyświetlasz :P.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

4,01 po 299 km. 260 w trasie z Chojnic, a reszta po mieście i wkoło komina.

Musi być drugie, wtedy motostat poda wiarygodną wartość. Pewnie jutro zatankuję.

Tak wyglądały moje pojazdy (sw-t600 nie monitorowałem). A z resztą się leniłem. Najsolidniej z pierwszym - Aprilką.

7faab2905a79663b25a98acbb3aa8bec.jpg

Odnośnik do komentarza

Jasne, pojedziemy do Elvisa w odwiedziny i na McD w Stargardzie :).

Spoko ... tylko wcześniej, muszą tego McD u nas na wsi zainstalować ... do dzisiaj tego jeszcze nie zrobili ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko ... tylko wcześniej, muszą tego McD u nas na wsi zainstalować ... do dzisiaj tego jeszcze nie zrobili ... :)

Ha ha ha :)http://wiadomosci.rii.pl/index.php?H=5&HH=11424

Czyli nie ma gdzie jeść w Stargardzie... ;)

To może być zbyt ambitny plan na wieczór, ale może...

bc9028c7c0a82352e5b3fd38c89ff37b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...