Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ja niestety dziś muszę zostać dłużej w pracy i nie zdążę na spot... :(

Ale z przyjemnością, jeśli nie będzie padało, spotkam się z najwytrwalszymi wieczorem po godz. 22... Może jakiś SN...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    50

  • KriSSo

    29

  • Urbi

    27

  • bilety

    24

Top użytkownicy w tym temacie

Minimi, jak nie umyjesz motocykla, to naprawdę naślę na Ciebie Sobiera i podobnie jak Elvis

Krzysztofie- mój koń jest od boju a nie od parad i dalekich wypraw jak Twój zatem czasem bywa zdrożony. Tym niemniej jest zawsze zdrowy i podkuty. Zapominasz markowy bracie, iż słowa ludu winny być dla nas światłem, zaś lud rzecze-

Brudne nogi - spokoj blogi."

"Brudne uszy - raj dla duszy."

"Brudna szyja szczesciu sprzyja."

"Brudne rece - ulga w mece

Świnia się nie myje i żyje,

człowiek się myje , skóra się ściera

i człowiek umiera

mycie nog to nasz wróg

Umyjesz sie raz

to wpadniesz w trans

i bedziesz musiał

myc sie cały czas

tylko wazeliniarze myja rece i twarze

Tak więc Krzysztofie nie szata zdobi skuter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Minimi, jak nie umyjesz motocykla, to naprawdę naślę na Ciebie Sobiera i podobnie jak Elvis

Krzysztofie- mój koń jest od boju a nie od parad i dalekich wypraw jak Twój zatem czasem bywa zdrożony. Tym niemniej jest zawsze zdrowy i podkuty. Zapominasz markowy bracie, iż słowa ludu winny być dla nas światłem, zaś lud rzecze-

...

Tak więc Krzysztofie nie szata zdobi skuter

... nie szata zdobi skuter a Rycerz nim jadący w srebrnej, połyskującej szacie... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nareszcie jakiś ludzki język-:) Tak, przybieżam dzisiaj na chwilę, albowiem wzorem Wojciecha w pięknej ruukazbroi wybieram się po łupy na wschód. Ponieważ jednak lud Twymi- o mądry Arturze- ustami przemówił, przyjadę i dam się utopić w blasku i chwale. Przesłońcie jednak zacny Arturze oczy, aby Was nie oślepił blask mojej wspaniałości i byście- przypadkiem - wzorem Gorgony Meduzy nie osłupieli na wieki. No chyba, żeby niebo zapłakało- to wtedy nie

Płacz nieba nie jest dla nas, walecznych wojów Gryfa, żadną przeszkodą. Przybywamy i mamy to sobie za szczęście, Ciebie drogi Piotrze, oglądać w blasku chwały! Barbarzyńcy ze wschodu niech czekają i rychtują pokoje na Twoje przybycie!

No i tylko brudasy się muszą myć!

------------------------------

Wszystkim, którzy mnie znienawidzili, życzę wszystkiego najlepszego. Mam pewne wrażenie, że moj nowy Malagut przyćmił nieco pancerz minimi... ??

Kocie, witam się w klubie szerokiej dupy! :)

d10f8ddb06e3065a30c729079076d95d.jpg

Odnośnik do komentarza

Płacz nieba nie jest dla nas, walecznych wojów Gryfa, żadną przeszkodą. Przybywamy i mamy to sobie za szczęście, Ciebie drogi Piotrze, oglądać w blasku chwały! Barbarzyńcy ze wschodu niech czekają i rychtują pokoje na Twoje przybycie!

No i tylko brudasy się muszą myć!

------------------------------

Wszystkim, którzy mnie znienawidzili, życzę wszystkiego najlepszego. Mam pewne wrażenie, że moj nowy Malagut przyćmił nieco pancerz minimi... ??

Kocie, witam się w klubie szerokiej dupy! :)

d10f8ddb06e3065a30c729079076d95d.jpg

Wybaczam Tobie Arturze Lwie Serce, albowiem zaiste trzeba wielkiego serca, aby z tak wielką dupą się pojawić (kto jeszcze należy do klubu wielkiej dupy Artur?- z ciekawości pytam). Zastanawia mnie czy czasem Rzelu nie wbija zapałki do wentylka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U nas damianus2222 z Czaplinka i Kot45 ze Świnoujścia. To moi bracia w szerokiej dupie :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur na "robalu"... Muszę to na żywo kiedyś zobaczyć :D

Edit - To robal Bobasa???

Odnośnik do komentarza

Mam pewne wrażenie, że moj nowy Malagut przyćmił nieco pancerz minimi... ??

Kocie, witam się w klubie szerokiej dupy! :)

Gratki Artur !

Fajny sprzęcik, niech Ci dobrze służy :)

Odnośnik do komentarza

A Piotr ze wstydu zakrył nawet swoją kurtkę ortalionem ;-)

Artur niech Cię pająk nosi po niemieckich bezdrożach.

Odnośnik do komentarza

Kurczę, czy tu Wszyscy są dziś na cyku? :laughing: Jak wy chcecie jechać na spota na podwójnym gazie? :D Nawet Sysgone przemówił ludzkim głosem hehehe. A w ogóle to czuć od Was "niedźwiedzim mięsem" hehe.

Jaki jest plan spotkania?

1. Przyjeżdżamy pod Pleciugę na lekkim cyku.

2. Dajemy se wszyscy po ry...ju na przywitanie :D.

3. Potem na :horse: i jedziemy wpi....lić Elvisowi :D.

4. A na koniec, co? McD pod Sterem? :D

A..... się będzie dzisiaj działo :). Minimi, jak nie umyjesz motocykla, to naprawdę naślę na Ciebie Sobiera i podobnie jak Elvis, dostaniesz w .... bęcki :). Szkoda, że nie było Ciebie na Burgmanii, bo przekonałbyś się, że z Maćkiem nie ma żartów - każda śrubka musi lśnić :). Jak nie, to w pi..........ol hehe

KriSSo dobrze gadasz :D. Jeżeli wszystko się ułoży i dane mi będzie odwiedzić GZ we wrześniu to skontroluje czystość wszystkich maxi waszej grupy :D. Już dziś zacznijcie szukać dobrej myjki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Płacz nieba nie jest dla nas, walecznych wojów Gryfa, żadną przeszkodą. Przybywamy i mamy to sobie za szczęście, Ciebie drogi Piotrze, oglądać w blasku chwały! Barbarzyńcy ze wschodu niech czekają i rychtują pokoje na Twoje przybycie!

No i tylko brudasy się muszą myć!

------------------------------

Wszystkim, którzy mnie znienawidzili, życzę wszystkiego najlepszego. Mam pewne wrażenie, że moj nowy Malagut przyćmił nieco pancerz minimi... ??

Kocie, witam się w klubie szerokiej dupy! :)

d10f8ddb06e3065a30c729079076d95d.jpg

Artur, szczerze gratuluję i bardzo się cieszę z Twojego nowego zakupu. Życzę Tobie aby nowy maxi skuter spełnił Twoje oczekiwania i woził Cię bezpiecznie i bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza

mozecie podpowiedziec jaki pasek kupic do burgmana 400- 2002r i gdzie /. moj ma 22mm a ten co dostalem od Rzela 24 tylko jest juz popekany .w internecie znalazlem wystawiony jeden o szerokosci ; 22.7 , dlugosc 938 , drugi 24,4 / 947

http://www.forum.burgmania.net/topic/16027-jaki-pasek-do-burgmana-400/#entry288557

Odnośnik do komentarza

mozecie podpowiedziec jaki pasek kupic do burgmana 400- 2002r i gdzie /. moj ma 22mm a ten co dostalem od Rzela 24 tylko jest juz popekany .w internecie znalazlem wystawiony jeden o szerokosci ; 22.7 , dlugosc 938 , drugi 24,4 / 947

Ja kupiłem Mitsuboshi na alledrogo, oryginalnie zapakowany, dałem 500 i nawet skuter jeździ :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek, Ty żyjesz...?!? W końcu się odezwałeś po tej wyprawie do Zenka. Wooferai Chyba już zregenerował siły i nadrobił obowiązki domowe i powoli wraca do GZ... ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem motomaniacy.Dziś piękna pogoda, jutro i w poniedziałek ma już lać.

W związku z tym, czy ktoś planuje dziś lub ma ochotę na jakiś motospacerek pod wieczór, np koło 18:00-19:00 z wypadem do Niemiec (niedaleko) lub w okół komina?

Jeśli 18:00-19:00 to zła godzina, to można spróbować nieco później, np.: 20:00 lub 21:00 i wtedy połączyć zachód słońca z SN? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wiem o której dokładnie będę miał chwilę wolną na polatankę więc z przyjemnością poznam plan i szczegóły dzisiejszego spotkania, żeby móc do Was dołączyć :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i udało się spotkać i przejechać wspólnie "kilka" kilometrów. Chociaż założenia wyjazdowe były inne, Artur odłączył się i pojechał w inną stronę... :(

A my z KriSSem, Rogierro, Joshuą i ich kolegą na GSR-ze (przepraszam zapomniałem jak ma na imię) pojechaliśmy najpierw za Gryfino, do Krzywego Lasu, a następnie przez Mescherin, Tantow, Storkow, Krackow, Nadrensee, Rosow, Rosówek, Kołbaskowo, Smolęcin, Warnik, Stobno, Dołuje, Wąwelnicę, Redlicę wróciliśmy na Bezrzecze gdzie we wjeździe na osiedle, o godz. 22.15 pożegnałem się z kolegami i pojechałem do domu, Oni zaś pojechali na drugą część polatanki, ale tym razem z cyklu Szczecin Nocą. Może napiszą jakąś relację w temacie SN.

Dziękuje koledzy za przejażdżkę, Tobie KriSSo, należą się szczególne podziękowania za przewodnictwo w drodze powrotnej z Gryfna do Szczecina.

Na koniec kilka zdjęć z wieczornej przejażdżki

6bb00e68a2837c4d674662fc738fe6b2.jpg

de222c98dd7feda4e62a94667e8fdcc9.jpg

abf6e8bd632c4733588c1cd51ca52a74.jpg

c08d0ceeed49687e866c9da005ea0307.jpg

42b7f1b765e96be489ea7c891c239655.jpg

307dd2f8c17f48aaeaf0a9ffd44f4bd9.jpg

a85561c5ccea153bc3e1e39a11a8c45a.jpg

5fc98a51e430339e74af1c82ea9670ef.jpg

f4716e22bf287992d44d68cf42cf070e.jpg

80e2e2c130338ecb9d72eaf161a8e6cd.jpg

1725bbeec276a8345f43795942accca7.jpg

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną przejażdżkę. Było super;-) Wojtku ten kolega na imię ma Michal vel Misiek;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...