Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motostat.pl/member/vehicles

Nie musisz umieszczać sygnaturki na forum. To jest opcja :) Wtedy tylko Ty widzisz ile Ci pali. Ale jak sygnaturka jest, np. u Sysgone, to ja patrzam i oczą nie wierzam, że ten jego T-max tyle pali :) Albo miłe się dziwię: o, mój Malagut, chciaż 500, pali mniej niż Kymkacz. I jestem dumny! :D

To tak, a propos (dla Arka: "w odniesieniu do" ?) filozofowania.

Artur a jak się wstawia tą sygnaturkę- ja też chcę - mam już konto na motostacie i obejrzałem całęgo Krzysia, ale nie wiem jak się sygnaturkę wstawia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    50

  • KriSSo

    29

  • Urbi

    27

  • bilety

    24

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Konto masz? No widzisz, możesz dodać pojazd odkupiony. Podam Ci kod i wtedy możesz kontynuować wszystko to, co ja dla Forzy prowadziłem na motostat od momentu jej zakupu. To jest fajne, zmienia się właściciel, a cała statystyka pozostaje i przejmuje ją kolejny posiadasz sqta.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nie dojechałem do Gorzowa, a już 3 razy mnie chcieli zabić (dwa wymuszenia z parkingu w Gryfinie i jedno wyprzedzanie, kiedy już sie prawie zrównałem) oraz zderzyłem się z kotem w wiosce Rów...

Wczoraj założyłem oparcie od Elvisa wraku. Czyżby część pecha przeszła razem z oparciem?

Odnośnik do komentarza

Proponuję abyście Panowie zwiększyli dokładność w opisie "średnie spalanie " do minimum trzech miejsc po przecinku. Obecne jest mało precyzyjne..

Odnośnik do komentarza

Proponuję abyście Panowie zwiększyli dokładność w opisie "średnie spalanie " do minimum trzech miejsc po przecinku. Obecne jest mało precyzyjne..

Co najmniej do dwunastu miejsc po przecinku

i trzech miejsc przed :P

oraz zderzyłem się z kotem w wiosce Rów...

Było nie ganiać za Kotem po rowach ...

Odnośnik do komentarza

Ale jak sygnaturka jest, np. u Sysgone, to ja patrzam i oczą nie wierzam, że ten jego T-max tyle pali :)

Bo przyjemność czasem musi kosztować ;-)

Artur a jak się wstawia tą sygnaturkę- ja też chcę - mam już konto na motostacie i obejrzałem całęgo Krzysia, ale nie wiem jak się sygnaturkę wstawia

Na motostacie, przy skuterze masz linkę "sygnaturka", w niej masz "Pokaż kod" - ten kod wklejasz na forum, w swoim podpisie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo przydatna wiedza. Po 3 latach użytkowania samochodu wiem jakie były wszystkie koszty jego posiadania i użytkowania. Ponadto, w ramach jednego konta, możesz prowadzić statystykę wielu swoich pojazdów - np skutera i samochodu otrzymując statystykę dla każdego z tych pojazdów z osobna.

Stwierdzam że jest gruba kasa do zarobienia. trzeba tylko opracować analogiczną aplikację KOBIETOSTAT.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Latają - Rzelu już jeździ. Ja wykąpię szkraba i też wyruszam. Zbyt piękna pogoda, by ją zmarnować w domu. GZ na koń :).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj założyłem oparcie od Elvisa wraku. Czyżby część pecha przeszła razem z oparciem?

Proponuję zdemontować ...

Odnośnik do komentarza

oraz zderzyłem się z kotem w wiosce

Jakbyś miał gwizdek to kot by Cię wyprzedził bezkolizyjnie i jeszcze zamrugał na do widzenia...

Jeżdzi dziś ktoś czy nie? Cholera, jak mam wolne to sami domatorzy, dzieci kąpią, kury macają...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuję zdemontować ...

Jeszcze poczekam. Za dużo się narobiłem, żeby teraz zdejmować. Poza tym plecaczek musi przetestować w boju :) No chyba, że ktoś mnie wcześniej trafi z boku ;)

A tak serio, to jeszcze nigdy nie miałem takiej kumulacji: najpierw w Gryfinie ja ustępowałem pieszemu, a z bocznej uliczki wyjechał jakiś młot, kiedy wlaśńie ruszałem. Potem jechałem za vw transporterem, ktory skręcał na parking Lidla (chyba), on już prawie skręcił, a ja zacząłem przyspieszać, nagle zza niego jakaś baba wyjechała z parkingu. Dobrze, że byłem blisko linii środkowej i z naprzeciwka nic nie jechało. Ani ja nie widziałem baby zza tego vw, ani ona mnie... Kawałek za wiaduktem, tuż za Gryfinem: luk, a za nim spory kawałek prostej. Przede mną dwa auta jadą 60 km/h. Zacząłem wyprzedzać pierwszego i kiedy prawie się z nim zrównałem, on zaczą wyprzedzać tego przed nim. Musiałem ostro hamować... Jak trochę ochłonąłem po trzech dziwnych sytuacjach w ciągu 5 minut, minąłem Banie i w wiosce Rów (50km/h) kot przechodzi z prawej na lewą, lekko zwolniłem, żeby spokojnie przeszedł, a on spojrzał na mnie i zawrócił. Prosto pod moje koła. Ostre hamowanie, ale go lekko stuknąłem przednim kołem (poczułem to). Kot się otrzepał i uciekł. Zastanawiałem sie chwilę co robić: gonić kota? szukać właścicieli?

Masakra, mówię Wam... Oczy dookoła głowy, to za mało...

PS

Elvis, mam nadzieję, że nie gniewasz się za określenie "wrak". No bo jak nazwać coś co było skuterem, a teraz słabo go przypomina... ;)

PS2

Ale oparcie jak na razie wygląda nieźle :) (założyłem małe)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:) to jak miales taka kumulacje to może totka puść.... :)...

Powinien wysłać totka to prawie jak wygrana, przejechał Kota na Malaguti

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

Jeżdzi dziś ktoś czy nie? Cholera, jak mam wolne to sami domatorzy, dzieci kąpią, kury macają...

Ja zgodnie z zapowiedzią dziś jeździłem. Zrobiłem ok. 250km. Pojechalem do Gorzowa przez wioski i Myślibórz, tam odbyłem baaaardzo miłe spotkanie w gronie przyjaciół, a następnie wróciłem do domu starą trójką do Pyrzyc, a dalej przez wioski i autostradę.

Nikt się nie zgłosił, a bilety poszedł na ryby. W dupach się poprzewracało. Już Gorzów przez wioski nie jest atrakcją!

:) to jak miales taka kumulacje to może totka puść....:)...

Cholera, nie pomyślałem. Już za późno... Już po losowaniu...

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj po Poznaniu spacerowałem i wyszukiwałem maxi, niestety same 50 i 125 zaliczyłem oraz od groma moto biegowców. Jakaś posucha w maxi tutaj jest.

Odnośnik do komentarza

A ja dziś jeździłem samotnie po nocnym Szczecinie i na swojej drodze spotkałem jeża, młodego dzika i dawnego kolegę wracającego z dziewczyną z imprezy. Wszyscy napotkani reprezentowali podobny poziom intelektualny, ale młody dziczek miał najwięcej inteligencji w oczach.

Odnośnik do komentarza

Ja sie wlasnie obudzilem i jade kupic sobie do piotra i pawla cale opakowanie lodow ktore zezre oczywiscie po lody grycana przecenione na 9,99 pojade na skuterze. Milego latania po nrd zycze

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja sie wlasnie obudzilem i jade kupic sobie do piotra i pawla cale opakowanie lodow ktore zezre oczywiscie po lody grycana przecenione na 9,99 pojade na skuterze. Milego latania po nrd zycze

Piotrek jedziemy najpierw po Burgifana więc startuj.

Odnośnik do komentarza

Ja zgodnie z zapowiedzią dziś jeździłem. Zrobiłem ok. 250km. Pojechalem do Gorzowa przez wioski i Myślibórz, tam odbyłem baaaardzo miłe spotkanie w gronie przyjaciół, a następnie wróciłem do domu starą trójką do Pyrzyc, a dalej przez wioski i autostradę.

Nikt się nie zgłosił, a bilety poszedł na ryby. W dupach się poprzewracało. Już Gorzów przez wioski nie jest atrakcją!

w tym czasie byłem w Choszcznie i miałem jechac do Barlinka na przeciw Tobie ale wcieło mi net i nie kontrolowałem wpisów ,słaby zasięg tu mam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roman, a do kiedy Ty będziesz siedział w tym Dominikowie, bo kurczę …. pojeździłbyś wreszcie z nami :cool2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...