Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Piootr, to Ty biegłeś tyle km po banana??????

;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotr, Gratuluję, Brawo stałem, kibicowałem na wysokości 29-30km przy ul. Gwiaździstej - machałem, krzyczałem widziałeś mnie ???

A tak na marginesie dobry chociaż ten chiquita banan ? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piootruś, WIELKIEEEE GRATULAAACJE!!! Kolejny maraton za Tobą :)

Domyślam się że banany były dla tych co by nie mieli siły się uśmiechnąć w drodze do domu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkim serdecznie dziekuję za wsparcie na trasie 37 Maratonu Warszawskiego.

Szczególnie chciałbym podziękować Andrzejowi naszemu Burgmanijnemu Daniłowi ! Za relację, uchwycenie chwili - będę miał na zawsze pamiątkę.

Czas oficjalny:

Gratulujemy ukonczenia 37. PZU Maraton Warszawski. Twoj czas netto: 03:50:34, miejsce: 2134-Open, 660-M40 www.sts-timing.pl

Życiówka pobita o 2 min. 20 sek.

Jeszcze raz wszystkim dziekuję !

16f7d9d45a8de54c1d269ae90fec528b.jpg

Odnośnik do komentarza

Piotrze, wielki szacunek i jeszcze większe gratulacje!!! Życiówka coraz lepsza, ale i poprzeczka wyżej...

Burgmania w sobotę zdobyła też Berlin.

42 km w czasie 1.25.02 czyli Berlin Maraton na Rolkach ze średnią prędkością 30.1 km/h

Życiówka poprawiona o 5 mniut

Miejsce 488 na blisko 8000 startujących...

DSC03571.JPG

DSC03572.JPG

A 18 października startujemy razem z Piotrem w półmaratonie w Gliwicach i zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtku, gratuluję startu w tak zacnej imprezie, a wynik to już "miód - malina". Sam chciałbym wystartować w przyszłym roku w BMW Berlin Marathon tylko jak zdobyć pakiet startowy ?

Co do Gliwic i naszego startu to już się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

GadekW, gratuluję wyniku :)

Rolki vario czy rolki na nogach... Ważne aby dawały moc ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wybiera się ktoś z Burgmaniaków na 2 PZU Cracovia Półmaraton Królewski? Bieg odbędzie się 24.10.2015 r.

Podejmę się przebiegnięcia dystansu po raz drugi w życiu :), może się i tym razem uda.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wybiera się ktoś z Burgmaniaków na 2 PZU Cracovia Półmaraton Królewski? Bieg odbędzie się 24.10.2015 r.

Podejmę się przebiegnięcia dystansu po raz drugi w życiu :), może się i tym razem uda.

Bardzo nad tym myślałem, bo w zeszłym roku brałem udział w pierwszej edycji PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Ładna trasa, świetna organizacja - fajnie się biegło. Jednak muszę tym razem przystopować. W tegorocznym sezonie biegowym (od 28.08.15) biegłem już 2 półmaratony (Warszawa i Piła), 1 maraton (Warszawa) i 2 biegi 10K. W najbliższą niedzielę lecę Biegnij Warszawo 10K, a 16 października II Półmaraton Gliwicki - ostatni z pięciu do "Korony Półmaratonów Polski. W planach jest jeszcze toruński "Półmaraton Świętych Mikołajów" 6 grudnia.

Jak mi "odbije ", jak będą pakiety startowe i jak będę na siłach, to wsiądę w auto i do Krakowa przyjadę. Szykuj nocleg :-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak mi "odbije ", jak będą pakiety startowe i jak będę na siłach, to wsiądę w auto i do Krakowa przyjadę. Szykuj nocleg :-)

Nocleg się znajdzie :) Jak się zdecydujesz pisz, dzwoń. W tym roku finisz biegu jest na Kraków Arenie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na razie się tylko zapisałem, ale nie opłaciłem. Pewnie zdecyduję po 2. Półmaratonie Gliwickim 18.10. Tam startuję z GadkiemW.

A może ty byś się zdecydował pobiec tam razem z nami zamiast w Krakowie ?

A w najbliższą niedzielę wraz z xmarcinemx biegniemy w

74c24707df7780765627fa02ed8447cd.jpg

Kto może zapraszamy na trasę pokibicować. Ma być piękna słoneczna pogoda. Start godz. 12:00 Łazienkowska/Czerniakowska. Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Biegnij Warszawo 2015 (10 km) zaliczone. To mój drugi w życiu zorganizowany bieg. Wynik niestety dość mierny 1:16. Nawet życiówki nie udało mi się pobić (1:10). Było bardzo gorąco, przynajmniej dla mnie. Pociesza fakt, że biegłem z synem i jego wynik jest dużo lepszy – 0:54.

https://www.strava.c...ities/406038911

biegnijwarszawo2015.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak sie z Marcinem szukaliśmy, że się w tym tłumie nie znaleźliśmy. Przychylam się do zdania przedmówcy. Było znów za gorąco na życiówki i ten podbieg z Belwederskiej na Puławską ul. Spacerową (nomen omen).

Moje oficjalne wyniki z lat:

2015

Biegnij Warszawo 2015: WYPYCHOWICZ PIOTR nieofic. msc open 1009 czas:00:47:28 M40 -203 ®DataSport.pl

2014

Biegnij Warszawo 2014: WYPYCHOWICZ PIOTR nieofic. msc open 2779 czas:00:51:44 M45 -150 ®DataSport.pl

2013

Biegnij Warszawo 2013:: WYPYCHOWICZ PIOTR nieofic. msc open 11114 czas:01:12:08 M40 -929 ®DataSport.pl

Nie jest źle, jest progres choć już nie tak spektakularny jak pomiędzy 2013 i 2014.

Przypomnę, że moja zyciowka na 10K to 46:47.

1ffcb86c4134886cb50997abf12c17c0.jpg

b47625e7441900aeec79f697ac3689fc.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratuluję wyników na 10km.

A może ty byś się zdecydował pobiec tam razem z nami zamiast w Krakowie ?

Niestety już opłaciłem Kraków, ale mam nadzieję w przyszłym roku już bez żadnych przeszkód pobiegać więcej. Wszystko zależy od zdrowia. Życzę życiówek w Gliwicach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A za ponad tydzień, a dokładnie 18 października 2015 wraz z GadkiemW biegniemy w II Półmaratonie Gliwickim.

a812c5cb44a297490fd94a38e2c009f2.jpg

Spotkanie w sprawie strategii biegu przewidziane jest na sobotni wieczór 17-10-15.

Przewidujemy oczywiście relację " na żywo ". Serdecznie zapraszamy do kibicowania na trasie biegu.

Burgmania Runners Team

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

tylko żebyście za bardzo nie wdali sie w to "ustalanie strategii" ;)

grupa śląska bedzie stała na trasie i okrzykami zagrzewała do biegu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
tylko żebyście za bardzo nie wdali sie w to "ustalanie strategii" ;)

Joasiu, rozmowy, jakiś makaronik i symboliczne piwko. Trzeba prowadzić się sportowo ;-)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Strategię trzeba opracować.

Ja w niedzielę po moich startach na rolkach po raz pierwszy startuję na 10 km w moim rodzimym Vlll Żorskim biegu ulicznym.

Sam jestem ciekaw na ile rolki osłabiły moją kondycję biegową.

A za tydzień będę gotowy na start w Gliwicach. Damy czadu z Piotrem !tut

Pakiet startowy odebrany. Start o 12

Image_00458.jpg

Vlll Żorski Bieg Uliczny uważam za zakończony.

Ogólnie było nieźle choć temperatura w granicach 5 stopni nie była sprzymierzeńcem. Do życiówki zabrakło około 2 minut, ale wynik z zeszłego roku został pobity o 15 sekund. Czas jaki udało się uzyskać w bólach to 42.21.

Miejsce open 130 a w kategorii wiekowej M40- 23 na około 1000 startujących.

Dziękuje moim najwierniejszym kibicom żoneczce Katarzynie, Kasi i Markowi za gorący doping...

Przed startem

P1060752.JPG

W trakcie...

P1060761.JPG

I po troszkę zmęczony, ale jakże szczęśliwy...

P1060769.JPG

I z moimi kibicami...

P1060773.JPG

Teraz za tydzień Gliwicki półmaraton, już się nie mogę doczekać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...