Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Piotruś dopiąłeś swego!!! ale wydaje mi się, że już wyznaczasz kolejny cel i podnosiś poprzeczkę.

Pamiętam Ciebie i Twoje założenia sprzed roku i proszę i przeskoczył MARATHON - GRATULACJE i Szacun !!!

Odnośnik do komentarza

Gratulacje, jesteś WIELKI!!!

Swoją postawą dajesz świadectwo że nie ważny jest wiek i waga, liczy się wytrwałość, skoncentrowanie na celu oraz odwaga.

Nie było łatwo, wiem, ale dzisiaj patrząc w lustro możesz powiedzieć sobie........świat może należeć do mnie, świat należy do mnie.

Chłopaku, chylę czoło przed Tobą i mam nadzieję że niektórzy z nas pójdą w Twoje ślady, bo można, bo się da............

Odnośnik do komentarza

Teraz to tylko biegnę, jak gonię autobus na przystanku ;) ...

Hardcor normalnie! ;)

Ja słowo "biegać" wykreśliłem ze swojego słownika zupełnie. Tym większy szacunek dla Piootra. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koniec lenistwa. Jutro wracam do biegania. W czwartek 5 km Bieg Konstytucji 3 Maja na który wybieram się z xmarcinx'em.

Poniżej przedstawiam pełne oficjalne statystyki :

2758542767b592ed8ad69c4946428eed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotrze, idelany wynik, równe tempo - przez cały dystans trzymałeś 11 km/h. Brak załamania na trasie. Gratuluję kondycji. :clapping:

Zaimonowałeś mi soją postawą, że u mnie mius 7 kg !!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do wszystkich fanów runPiootra ;)

Piootr dopiero co przebiegł swój pierwszy maraton, a jest już zarejestrowany na kolejny: 37 Maraton Warszawski (27.09.2015).

Tym razem Piotrek postanowił pobiec nie tylko dla własnej satysfakcji, ale chce też wspomóc fundację Rak'n'Roll działającej na rzecz chorych na raka.

3505a4985831ddedffbab6c1e3ca5cc5.jpg

My możemy też wziąć w tym udział - wystarczy wpłacić choćby 10 zł na rzecz fundacji, poprzez profil w panelu "naszego" ;) biegacza - link: https://rejestracja..../pl/charity/105

Pieniądze, które zostaną zebrane w imieniu Piotra trafią do chorych, a Piootr otrzyma od organizatorów pakiet startowy co go jeszcze bardziej zmotywuje do osiągnięcia założonego celu.

Do uzyskania pakietu startowego wystarczy kwota 300 zł, a na dzień 29.04 jest już 160, więc niewiele brakuje (14 osób po 10 zł), natomiast każda kolejna zł zebrana na szczytny cel będzie dodatkowym motywatorem dla Piootra.

Wpłatę można zrobić anonimowo lub podać np. imię, nazwisko lub nick (wcześniej można było tylko anonimowo).

W imieniu Piootra zachęcam do wspomagania fundacji i dziękuję za wpłaty :)

.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piootr może jakieś szczegóły niedzielnego biegu? Gdzie kiedy o której?

Oczywiście zapomniałem, przecież jutro kolejne zawody w których biorę udział. Będzie to :

bieg-konstytucji-3-maja-2015.jpg

Start usytuowany na Agrykoli, a oto szczegółowa mapka ( ja startuję ze strefy II tj. z miejsca z którego w zeszłym roku startowaliśmy ze sztafetą ) :

strefy-min.png

Będzie mi niezmiernie miło spotkać się z Wami na starcie i/lub na mecie. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć, pierwsze sprawozdanie pobiegowe. Czas oficjalny 23:04. Rezultat zeszłoroczny poprawiłem o ponad 7 minut co przy tak mikrym dystansie uważam za osobisty sukces.

ec48aa542048e4a6a2e24fe4f370ecc1.jpg

Oczywiście czekam na Marcina ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ukończyłem swój pierwszy w życiu zorganizowany bieg. Mój czas 34:19.

Atmosfera i organizacja wspaniała. A na mecie przywitał mnie wypoczęty Piootr.

IMG_2863.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

O takie newsy lubię czytać, oglądać. Brawo, brawo :) gratulacje, załoga - team burgmanii uśmiechnięty. Po dotarciu do domu upragniony, schłodzony browarek :) będzie smakował wyjątkowo :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marcin gratuluję czasu. To naprawdę super wynik. Sprawdziłem swój rezultat sprzed roku i było 30:13, a wtedy byłem po ponad rocznym czasie truchtania na bieżni.

Teraz zakładamy oficjalny:

"BURGMANIA. NET Runners Club"

Od dziś zapisując się na kolejny bieg masowy wpisuję naszą nazwę ! I już nie dwie koszulki trzeba wyprodukować, a trzy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo chlopaki, idziecie malymi kroczkami do swojego sukcesu !!!, a ja ustawiam sie juz w kolejce do Waszego Runner's Club i to mówię serio :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie... Nie: PANOWIE! Szacunek.

Właśnie włączyło mi się "poczucie małej wartości" :msn-cry:

Ale to dobrze. Może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki wyrazy pełnego szacunku. Trzeba się chyba wziąć do roboty. Może kiedyś dostąpię zaszczytu grupy "BURGMANIA. NET Runners Club".

Odnośnik do komentarza

Gratulacje!!!

Gdyby nie wyjazd polecialbym z wami. Możecie na mnie liczyć w przyszłości, oczywiście na takich dystansach na razie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo dziękuję za dobre słowa. Oczywiście wszyscy są mile widziani w naszym nowym dziale sportowym Burgmanii i to niezależnie od stopnia zaawansowania. 5 km to bardzo dobry dystans na początek przygody z bieganiem. Aby go ukończyć z przyzwoitym czasem wystarczy max. 12 tygodni treningu z częstotliwością 2 - 3 w tygodniu. Trening zaczynamy od szybkich spacerów ( można używać kijków do nordic walking ) poprzez marszobieg, trucht na przemian z marszem. W pewnym momencie nawet nie zauważycie jak nogi same Was poniosą. satysfakcja gwarantowana. Na początek od 1 - 3 km w każdej sesji treningowej. Najważniejsze aby zacząć się ruszać.

Aby nie było, że nic się w najbliższym czasie nie będzie działo w temacie biegowym, zapowiadam kolejną imprezę w której startuję. 17 maja 2015 przede mną kolejny półmaraton, a konkretnie:

bialystok-polmaraton.jpg

http://bialystokpolmaraton.pl

Będzie to 3 z 5 etapów do mojego tegorocznego celu - zdobycie Korony Półmaratonów Polski

A na mecie przywitał mnie wypoczęty Piootr.

IMG_2863-e1430653318557.jpg

Oj tam, oj tam :clapping:

Marcin, wrzuć ponownie foty bo nie widać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie gratuluję!

Szczególnie maraton to poważna sprawa.

Lamus też biegł w obu imprezach - szkoda, że na siebie nie trafiliście. Drużyna Burgmanii może być jeszcze większa;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...