Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No proszę, jak drużyna biegaczy się powiększa :) Jestem pod wrażeniem :clapping: super panowie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak się troszkę rozbiegam to może przyjmiecie kolejnego biegacza do Burgmania Runner's Club ? :)

Zacząłem właśnie przygotowania do mojego drugiego w życiu półmaratonu (coś koło jesieni - Cracovia półmaraton).

Odnośnik do komentarza

Aby nie zwalniać tempa zapisałem się na :

Piotrze... Ja Cię proszę... Ty się opamiętaj, bo niedługo na weekendowe kulanka będziesz się udawał bez skuta ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ukończyłem swój pierwszy w życiu zorganizowany bieg. Mój czas 34:19.

Atmosfera i organizacja wspaniała. A na mecie przywitał mnie wypoczęty Piootr.

No Marcinie, widzę że zaczyna niknąć w oczach różnica w czasach do Piootra. Niebawem pewnie zaczniesz niknąć nam w oczach Ty sam :) Tylko dalszych sukcesów życzyć wypada.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jak się troszkę rozbiegam to może przyjmiecie kolejnego biegacza do Burgmania Runner's Club ? :)

Zacząłem właśnie przygotowania do mojego drugiego w życiu półmaratonu (coś koło jesieni - Cracovia półmaraton).

Fajny półmaraton. Biegłem w ubiegłym roku - w pierwszej edycji. Wspaniałe było wbiec na Rynek wsród tłumów kibiców. Bezcenne.

W tym roku nie pobiegnę w Krakowie ponieważ w regulaminie Korony Półmaratonów Polski jest zapis:

Poznań lub Kraków. Biegłem już w Poznaniu.

Oczywiście do BRC przyjmujemy ! Pisz czasami jak Ci idą przygotowania. No i oczywiście fotki z ukończonego półmaratonu. Powodzenia !

Piotrze... Ja Cię proszę... Ty się opamiętaj, bo niedługo na weekendowe kulanka będziesz się udawał bez skuta ;)

Tak to prawda. Doszła kolejna pasja. Teraz wolny czas muszę dzielić na dwa. Na szczęście biegi masowe są 99% organizowane w niedziele. Sobota zawsze dla Burgmanii.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

1 Cracovia półmaraton był moim pierwszym biegiem zorganizowanym. Udało mi się przebiec w 1:59:59. Narazie wracam powoli do biegania po małej operacji.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

3 PKO Polmaraton Białystok ukończony ! Czas 1:42:59 co uważam za sukces ponieważ jak się okazało Bialystok jest bardzo pogórkowaty. 1/4 trasy to podbiegi. Biegłem z kontuzją, którą od poniedziałku będę leczył.

Oficjalnie zajęłam 333 miejsce w kategorii open i 69 w kategorii M40.

affe4ca81585c650dcb45afe1639670f.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Super Piotr, tempo średnie 4:53, coś pięknego (i odległego).

Ja wczoraj przebiegłem realnie wirtualny wyścig na 10 km. Mój skromny czas to 1:16:02. Co daje mi na tę chwilę (do końca miesiąca jest to zmienne) miejsce 43936 na 77035 uczestników. https://www.strava.com/activities/305372375

Odnośnik do komentarza

O rany, Piootr ja z takim tempem 10km biegłem ostatnio i na końcówce już puchłem :) gratulacje!

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałbym nieco podsumować moją biegową wiosnę 2015. Za mnią 4 oficjalne półmaratony. Kolejności Wiązowna, Warszawa, Poznań i Białystok. Najważniejszy biegowy dzień to 26 kwietnia kiedy zmierzyłem się z dystansem maratonu i ... samym sobą. Udało się. Teraz postanowiłem wziąć rozbrat z bieganiem na 3-4 tygodnie. Potem włączam stopniowo plan treningowy do jesiennego Maratonu Warszawskiego. Po drodze jeszcze w planach mam: półmaratony w Pile i Gliwicach . Na koniec wakacji może pobiegnę w 2 BMW Półmaratonie Praskim.

Informowałem Was, że 20 czerwca biegnę w nocnym półmaratonie we Wrocławiu. Niestety pakiet startowy oddałem kuzynowi - studentowi Politechniki Wrocławskiej. Niech ma, a wujek sobie odpocznie :-)

A oto wszystkie kolory mojej biegowej wiosny 2015

09995f9119baff91e0a3489fc1ab3a6c.jpg

Do wszystkich fanów runPiootra ;)

Piootr dopiero co przebiegł swój pierwszy maraton, a jest już zarejestrowany na kolejny: 37 Maraton Warszawski (27.09.2015).

Tym razem Piotrek postanowił pobiec nie tylko dla własnej satysfakcji, ale chce też wspomóc fundację Rak'n'Roll działającej na rzecz chorych na raka.

3505a4985831ddedffbab6c1e3ca5cc5.jpg

My możemy też wziąć w tym udział - wystarczy wpłacić choćby 10 zł na rzecz fundacji, poprzez profil w panelu "naszego" ;) biegacza - link: https://rejestracja..../pl/charity/105

Pieniądze, które zostaną zebrane w imieniu Piotra trafią do chorych, a Piootr otrzyma od organizatorów pakiet startowy co go jeszcze bardziej zmotywuje do osiągnięcia założonego celu.

Do uzyskania pakietu startowego wystarczy kwota 300 zł, a na dzień 29.04 jest już 160, więc niewiele brakuje (14 osób po 10 zł), natomiast każda kolejna zł zebrana na szczytny cel będzie dodatkowym motywatorem dla Piootra.

Wpłatę można zrobić anonimowo lub podać np. imię, nazwisko lub nick (wcześniej można było tylko anonimowo).

W imieniu Piootra zachęcam do wspomagania fundacji i dziękuję za wpłaty :)

.

Gdyby ktoś zdecydował się zasilić fundację Rak n Roll odświeżam post Daniła.

Serdecznie dziękuje za każda wpłatę i czekam na kolejne.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj.

Jeszcze raz gratuluję Piotrze, to zaszczyt mieć Maratończyka w gronie znajomych.

Silną grupą szykujemy się na natarcie pod Twoim dowództwem na 2 BMW Półmaraton Praski 30.08.2015 i na 37.PZU Maraton Warszawski 27.09.2015.

Wypatruj nas. :) i Biegaj Dobrze!

Wiem, ze kilka osób z Forum Rrack'n' Roll'a już zaliczyło. Zachęcam. To tylko małe (min) 10 PLN, a jak wiele znaczy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śliczne podziękowania za każda wpłaconą zlotowkę na Fundację. Pamiętajcie te pieniądze nie są dla mnie. Wpłacacie je bezpośrednio do Fundacji. Dziś anonimowy darczyńca wpłacił aż 100 zł ! Wielkie dzięki !

Proszę o więcej, te środki pomogą walczyć z tą przeklętą chorbą.

Korzystając z okazji zamieszczam filmik z finiszowych metrów z niedzielnego półmaratonu w Białymstoku

https://vimeo.com/128531494

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Śliczne podziękowania za każda wpłaconą zlotowkę na Fundację. Pamiętajcie te pieniądze nie są dla mnie. Wpłacacie je bezpośrednio do Fundacji. Dziś anonimowy darczyńca wpłacił aż 100 zł ! Wielkie dzięki !

Proszę o więcej, te środki pomogą walczyć z tą przeklętą chorbą.

Piotrze, super inicjatywa. A zacne inicjatywy zawsze trzeba wspierać. Wpłata poszła. Trzymam kciuki za jak najlepszy wynik na mecie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moi mili. Tak jak wspominałem z powodu kontuzji mięśnia przywodziciela nogi prawej jestem zmuszony zrezygnować ze startu z Nocnego Półmaratonu we Wrocławiu, który odbędzie się 20 czerwca. Właśnie dokonałem wpisu swojej osoby na udział w drugiej edycji BMW Półmaratonu Praskiego w Warszawie, który odbędzie się 28 sierpnia 2015. Bieg ten potraktuję bardzo osobiście ponieważ w ubiegłym roku debiutowałem w półmaratonie właśnie w pierwszej jego edycji. Do pobicia będzie czas 1 godz. 53 minuty. Trzymajcie za mnie kciuki.

BMWPP2014-logo.png

Dziękuję bardzo za wszystkie wpłaty na fundację Rak'n'Roll dokonane przez Was poprzez mój panel biegacza. Jesteście Wielcy !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serdeczne podziękowania za mega, mega niespodziankę, którą mi dzis wieczorem zrobiliście. Koszulki będę nosił z dumą i na pewno poprawią moje wyniki w bieganiu.

Jeszcze raz bardzo dziękuję !!! To był wyjątkowy wieczór.

4dcb4d5d229ce803ca148051ff3a1d89.jpg

1e111b206fd48093ab5813dbe44b6170.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Piotrze, zobaczyć Twoją mega zaskoczoną minę - bezcenne ;)

Niespodzianka się udała i to najważniejsze... Dzięki wszystkim za udział w >akcji< a Arturasowi za wykonanie projektu Klubowego "Shirt Run Piootr, Run!"

612bf0850e8c9768f2f7eebaf387c74a.jpg

07c1f792f96628da74133f87e9987769.jpg

Czekamy jeszcze na video by pgizi paramount pictures :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...