Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Piotr, wiem co to znaczy biegać w upale. Łatwo nie jest.

Ja dzień po maratonie w Osiecznicy wykonałem swój plan-marzenie. Przejechałem w jednym ciągu z przerwą na kanapkę moje pierwsze 100 km... Byłem pozwiedzać Fleaming Skate w Niemczech. Każdemu miłośnikowi polecam. Oto efekt:

https://connect.garm...ivity/826377499

Filmik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oficjalne wyniki:

Miejsce open: 59 na 133 sklasyfikowanych (wystartowało 170 osób, ale deszcz sprawił że było sporo wywrotek)

Klasyfikacja wiekowa: 16

Czas 1.33.46 (Rekord życiowy!!!)

Brawo Wojtek - tak trzymaj, dalej do przodu !!! :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtek film nie balanga :/

Tak czy inaczej gratki z osiągnięć :)..... w sumie z Twoim ADHD to nic dziwnego :D

Odnośnik do komentarza

Burgmania była obecna na VII Maratonie Sierpniowym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Miejsce open oficjalne 82 na 274 sklasyfikowanych. Czas przejazdu 42 km to 1.29.00 - Rekord życiowy poprawiony o 2 minuty.

PICT0074.JPG

PICT0077.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No .... no.... no..... GRATKI Wojtek.

Obawiam się, że widzowie/obserwatorzy, przy Twej szybkości, nie mieli szans przeczytać loga Burgmanii na Twej koszulce. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtek, widzę że jest moc. Gratuluję wyniku!

Przy okazji dodam, że Burgmania walczy i nie zwalnia. Sezon biegowy " Jesień 2015" uznaję za rozpoczęty.

Ja rozpoczynam biegową jesień już w najbliższą niedzielę w II BMW Polmaraton Praski".

Mój kalendarz na tegoroczną jesień.

30.08.2015 - II BMW Półmaraton Praski

eab0d9940792c105e09cfa9cadffe92e.jpg

06.09.2015 - XXV Półmaraton Philips Piła

2dd6e8f701063250ee05f3ad8dc863b7.jpg

27.09.2015 - XXXVII PZU Maraton Warszwski

3c92c2ab6110c73713becdb995dd0797.jpg

04.10.2015 - Biegnij Warszawo 10k

a7f0d54503920103301dabeb3b0ee5a3.jpg

18.10.2015 - II Półmaraton Gliwicki

d7b5d1d10f15d60d72914ae5efb7d98f.jpg

A więc u mnie taka sprawa ... trzymajcie kciuki. Liczę na brak kontuzji.

Odnośnik do komentarza

Piootr, nie za gęsto we wrześniu? - ostatnio gadałem z trenerem i po półmaratonie czas regeneracji dochodzi do 3 tygodni...

3mam kciuki za brak kontuzji!!!

PS - ja też w BMW startuję, ale z pewnością nie z Twojej strefy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Piootr, nie za gęsto we wrześniu? - ostatnio gadałem z trenerem i po półmaratonie czas regeneracji dochodzi do 3

Musi wystarczyć tyko tyle co zaplanowałem. Trzeba być twardym. Odpocznę w zimie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gadek brawo!!! widzę, że koszulka daje POWER, a tego nie powinno teraz zabraknąć i Piootrowi. :)

Piootr już zaczynam ściskać kciuki - niezły plan.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby ktoś miał ochotę i czas w niedzielny poranek to zapraszam na kibicowanie lub choć na spotkanie na mecie. Start 8:45 - 8:55 plus przewidywany czas mojego biegu 1:45-1:50 co daje finisz około 10:40-10:55

Gdzie ? Tu:

6fa6a30bdd32a9c3e23288684f7dd6e9.jpg

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pierwsze zawody po wakacjach zaliczone. To już druga edycja BMW Polmaraton Praski. W ubiegłym roku debiutowałem na tym dystansie wlasnie w tym biegu. Biorąc pod uwagę liche treningi w sierpniu to z wyniku jestem zadowolony. Było gorąco i bezwietrznie. Oto oficjalne wyniki:

2. BMW Polmaraton Praski: WYPYCHOWICZ PIOTR nieofic. msc open 2063 na 8000

czas: 01:52:42

M40 -518

4a55c51050de493505524fbc1cc48dc5.jpg

a5fe65693bec59303f712d066f5a9088.jpg

a2941a05801526a654fd51fe5d6e731d.jpg

A za tydzień spotykamy się w ... Pile - jeszcze tam nigdy nie byłem, a będę miał okazję pobiegać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotr gratulacje :)

ale naszemu Wojtkowi też gratulujemy, bardzo dzielny dziś był :)

przejechał 42 km

P1070541.JPG

P1070542.JPG

P1070546.JPG

My dzielnie Wojtka wspieraliśmy i 8km na piechotę przeszliśmy

P1070547.JPG

I na mecie potwornie zmęczonego Wojtka witaliśmy

P1070550.JPG

a Kasia buziakami mężowi gratulowała

P1070555.JPG

Jeszcze raz Wojtek brawo :) jesteśmy z Tobą zawsze :)

Odnośnik do komentarza

No przyznaje, że lekko nie było i trochę się przeliczyłem. Ale 35 stopni zrobiło swoje, na dodatek po kraksie na trasie wylądowałem w rowie. Walka do końca i jeden z najtrudniejszych wyścigów ukończony. Do życiówki zabrakło 4 minut... Chciałem jeszcze dodać, że tym wyścigiem rok temu rozpocząłem moją przygodę ze ściganiem na rolkach i ukończyłem z czasem 2.00.00, a dzisiaj 1.33.54. Mam nadzieje, że w Berlinie we wrześniu życiówka będzie.

Na koniec chciałem podziękować moim kibicom, jak to spiker na mecie zauważył, byłem najgłośniej dopingowanym zawodnikiem w dzisiejszym dniu. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtek, nawet nie wiedziałem, że dzis "rollowałeś". U Ciebie też był gorąco, ale Kibice dopisali więc na mecie było miło.

Niedługo będzie, mam nadzieję, okazja spotkać się i porozmawiać. W październiku zaplanowalismy z Wojtkiem wspólny Burgmanijny start w Półmaratonie Gliwickim.

Do zobaczenia

PS - ja też w BMW startuję, ale z pewnością nie z Twojej strefy :)

Rutek, jak wynik ? Mam nadzieję, że ukończyłeś,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratuluję i podziwiam, w takich warunkach pogodowych to ogromny wysiłek dla organizmu.

Brawo panowie :clapping: :clapping: :clapping:

Odnośnik do komentarza

Ja na BMW Półmaraton Praski zrobiłem życiówkę - 01:50:25 :)

Najlepsze jest to, że ostatnie 2km wlokłem się niemiłosiernie... ale nawet sekundy nie udałoby mi się urwać, taka pogoda była

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja na BMW Półmaraton Praski zrobiłem życiówkę - 01:50:25 :)

Najlepsze jest to, że ostatnie 2km wlokłem się niemiłosiernie... ale nawet sekundy nie udałoby mi się urwać, taka pogoda była

Gratuluję życiówki ! !tut A ktoś tu coś mówił o starcie z innej strefy ? Jeśli faktycznie startowałeś ze strefy "1:50" to musiałeś mnie wyprzedzić w okolicach 17 kilometra. Wtedy się nieźle zagotowałem :cursing: . Całe szczęście, że były miski z wodą dla ochłody bo bym spłonął żywcem :furious:. Czas tego kilometra miałem żenująco słaby 6'45"/km, przy średniej z całego biegu 5'19"/km. To był efekt biegu w pełnej lampie i ponad 30 stopniowym upale. Nie ukrywam, ze pierwszą piątkę przeszarżowałem z tempem 4'45"/km.

Miałem koszulkę z wielkim logo Burgmanii na plecach. Jak mnie nie zauważyłeś ? Jest dobrze. Tworzy się ekipa biegowa w Mazowieckim. Zapisuj się na Maraton Warszawski 27.09

Odnośnik do komentarza

startowałem z końca strefy 1:40 - na początku leciałem założonym tempem 4:50-5:00, ale po 13km spadło mi do około 5:20 a po 19km biegłem już w okolicach 6:00 :)

miski z wodą były rewelacyjne! moczyłem całą czapkę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak ważna w tej dyscyplinie jest pogoda przekonałem się dobitnie dopiero dziś. W ubiegłym tygodniu BMW półmaraton ukończyłem z czasem ponad 1:53. Na dworzu było wtedy jak w piekarniku. Bezwietrznie i ponad 30 stopni. Nie wspomnę o świecącym ostro słońcu - bezcenne :-(

Dziś wszystko inne o 180 stopni.

Na starcie 12 na plusie i rzęsisty deszcz. I tak przez 21 km. Biegło się rewelacyjnie !

Czas godny, a wynik oficjalny wyglada tak:

25 Polmaraton PHILIPS: WYPYCHOWICZ PIOTR nieofic. msc open 1242 czas:01:43:55 M40 -338 ®DataSport.pl

Dziś fotek mało bo deszcz był bardzo duży. Wrzucę niedługo coś jeszcze jak pozyskam z " fotomaraton ".

8f54bc3daed62437c53db99abeb68709.jpg

Teraz jadę z Piły do Malborka pokibicować szwagrowi. Który dziś walczy od 6:00 rano w triathlonie - pełny Iron Man. Tam są prawdziwe: pot i łzy !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...