Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Takie tempo to ja mam przy krótkim sprincie. Czapka z głowy. W środę ja będę walczył o przetrwanie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A jak tam Twoja kontuzja? wyleczona?

Nie chcę się żalić, ale dobrze nie jest. Po Gliwicach troszkę odpocząłem od biegania (10 dni) i po konsultacji z ortopedą zacząłem delikatne treningi. Niestety w połowie ubiegłego tygodnia pojawiło się w prawym kolanie delikatne kłucie. Wizyta u ortopedy, zaordynowany rezonans magnetyczny kolana prawego. Zrobiłem badanie w piątek. Wynik opisowy odbieram jutro.

Obawiam się, że 11 listopada przyjadę tylko pokibicować uczestnikom Biegu Niepodległości, a swój pakiet startowy oddam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

U mnie dziś było ciekawie. Nieoczekiwanie wyszedł mi najprzyjemniejszy bieg w "karierze". Pewnie dlatego, że się na nic poza ukończeniem nie nastawiałem. Od samego początku biegłem swoim tempem i nie dałem się wciągnąć w pogoń za odjeżdżającym peletonem. Poza tym pierwszy raz miałem ze sobą żel energetyczny. Przekąsiłem na piątym kilometrze, popiłem wodą i w sumie trochę to pomogło. Dobiegłem jednym ciągiem w równym tempie a wynik miałem gorszy od życiówki o zaledwie 14 sekund!

6d9be37639f081cdc58ddea4e9b851c6.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobra, ja też napiszę bo chyba brakuje tu mojego wpisu. Wystartowałem pełen obaw czy noga wytrzyma. Biegłem równym tempem 5 min/ km, tak aby nie przeszarżować. Udało się. Czas 50 min 39 sekund. Kontuzja prawej nogi, (nazywam ją "Gliwicką") odezwała się pomiędzy 6 a 7 kilometrem i z każdym krokiem ból wzrastał. Wyjątkowo cieszę się z tej 'Dziesiątki. Że dałem radę i że patriotycznie.

Jutro idę z wynikiem rezonansu do ortopedy. Zobaczymy jaki będzie "wyrok".

Gratuluję wszystkim uczestnikom wyników.

5318a3f75d7037c02885d703099535f6.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratulacje dla biegaczy :)

Ps. Jadąc na spotkanie przed paradą musiałem zmienić trasę, bo właśnie biegliście, chwilę poobserwowałem ale żadnego z Was nie wypatrzyłem ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po raz pierwszy moja Kacha zaliczyła swój bieg na 10 km. 3 miesiące przygotowań i na start.

XI Bieg Barbórkowy w Rybniku ukończyliśmy z czasem 1.02.40.

Na mecie radości nie było końca...

DSC03632.JPG

DSC03636.JPG

DSC03650.JPG

DSC03651.JPG

DSC03662.JPG

DSC03674.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nooooooooooooo

Kasia gratulacje !

Wojtuś teraz to Ty się pilnuj, bo za niedługo to Cię Kacha przegoni .... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratuluję zarówno Zawodniczce jak i Trenerowi. Cieszę się z Wami ! Mamy pierwszą biegaczkę w rodzinie Burgmanii ! Brawo Kasia !

To co na wiosnę półmaraton ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moje gratulacje dla wytrwałych, pełnych nadziei, pozytywnie myślących "niewolników swego hobby".

Oczekuję następnych, również pozytywnych wiadomości.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratulacje dla wszystkich biegaczy.

Szczególne uznanie dla Kasi za piękny debiut ?

Brawo WY!!! ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...