Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Runners Team Burgmania - czyli przygoda z bieganiem.


.maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie opublikowano oficjalną klasyfikację generalną Pucharu Polski w jeździe szybkiej na rolkach za 2015 rok.

Nie wiem czy to będzie czytelne, ale jako zawodnik Burgmania Roller Team sklasyfikowano mnie na 142 miejscu z 359 facetów

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtek, gratuluję. Widzę, że jednak rolki to twój podstawowy żywioł sportowy. Tak trzymaj.

---

Ja kilka dni temu odebrałem swój pamiątkowy medal za "walkę" w półmaratonach w 2015. Zdobyłem tzw. Koronę Polskich Półmaratonów. Przebiegłem ich 7, a wymagane było 5. Oczywiście tych treningowych co najmniej drugie tyle. Oto medal:

46375ef552bfd9929ba655b9c9ac55c4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo chłopaki :clapping:

Chciałam tylko jeszcze dodać, że staliście się moim motywatorem do działania :)

Cieszę się bardzo, ale myślę, że w sporcie wszyscy się musimy wspólnie motywować. Wiem, że kilka osób z mazowieckiego zaczęło "coś" robić. Są już efekty. Tak trzymać !

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy Bieg Wiosenny w Chorzowie dobiegł końca ,pomimo niezbyt przyjaznej pogody chętnych było wielu ,a pośród nich oczywiście nie mogło zabraknąć Wojtka ?

05e6bdcc6f1ffc51med.jpg

Po pierwszym okrążeniu ( 5km) szczęśliwy i uśmiechnięty jak zawsze

838fc4818e8ecfddmed.jpg

Na mecie po 10km ,zmęczony

ec8601107de2a37emed.jpg

ale bardzo zadowolony z swojego wyniku ,udało się zejść z czasem do 00:39:41i zająć w klasyfikacji OPEN 80 miejsce ,w wiekowej 17

aa77e72cb0ac92f5med.jpg

Wojtku jeszcze raz gratulacje i wielki szacun ?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za słowa wsparcia i gratulacje. Przyznam się, że zejście poniżej 40 min na 10 km to dla wielu biegaczy zapora nie do pokonania i było to moim marzeniem od zeszłego roku. Dwie wcześniejsze próby zakończyły się fiaskiem i tyko ja wiem ile potów wylałem przez ostatnie 4 tygodnie przygotowując się do tego biegu.

Na trasie pierwsze pięć kilometrów szło według planu, a potem to jak zawsze żywioł... na 9 km miałem 20 sekund straty do 40 minut, ale ostatni kilometr poszedłem z czasem 3:30 i to wystarczyło.

Czas 39:41 i 80 miejsce Open

wyniki

Dziękuje szczególnie moim kibicom którzy 3mali kciuki na mecie. Kasiu, Basiu i Marcinku DZIĘKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtku, piękny czas wykręciłeś ! Moje gratulacje ! Ja również wkrótce "debiutuję" w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ostatnio cicho siedzę, nic nie piszę w niniejszym temacie, ale uwierzcie, cieżko trenuję i przygotowuję się do serii maratonów w których chciałbym wziąć udział w 2016 roku. Wczoraj troszkę polatałem wzdłuż Wisły ;-) Cel był taki żeby biec w miarę wolno, ale przez długi czas. Ćwiczyłem odżywianie i nawadnianie podczas biegu. To jeden z najistotniejszych elementów podczas biegu długodystansowego. Musimy wcześniej organizm nauczyć nowych warunków. Wszystko poszło dobrze bo dziś proces regeneracji przebiega prawidłowo.

cb7304ba5fca8315e84d38a4be914438.jpg

Na pierwszy ogień idzie najstarszy maraton w Polsce w miejscowości Dębno w woj. Zachodniopomorskim.

Start w pierwszą poświąteczną niedzielę 3.04.2016.

ad683c8458ac19761cd5383b5e2a4804.jpg

Jak sobie z tym wyzwaniem poradzę to potem 15 maja Cracovia Maraton. Dzień wcześniej Wojtek będzie walczył w maratonie na rolkach i mu pokibicujmy.

Odnośnik do komentarza

No ja myślę... Już się umówiliśmy w styczniu...

Ja jeszcze biegowo dwie imprezy

- Maniacka dziesiątka w Poznaniu 19.03

- Półmaraton Poznański 17.04

A potem już roluje :clapping:

Piotr będę 3 mał kciuki !OK

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj, chciałem potwierdzić moją dyspozycję i w Poznaniu zaliczyłem 12 Maniacką Dziesiątkę.

Jakie było moje zdziwienie jak się okazało że poprawiłem swoją życiówkę o 21 sekund

Czas na 10 km 39,20

Miejsce open 383 na 5000 zawodników

20160319_124003.jpg

Tuż przed metą na Malcie.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Wojtku ,jak tak dalej będziesz urywał po 20 sekund to w przyszłym roku zejdziesz poniżej 30-tu minut ? ,czego oczywiście Ci życzę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...