Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.02.2023 o 22:45, EndriuBis napisał(a):

(...) Jak jutro go nie będzie ( będę obserwował, dam znać) (...)

A to "jutro", to w tym miesiącu będzie?😉

Odnośnik do komentarza

Ożeż  ty ... no czasu nie ma. 😞  już wczoraj rano jak jechałem, to w lusterku wstecznym nic nie było widać 😉 czyli miałem racje - balon zestrzelony. 🤣 wieczorem też nic nie było. 🙂

Odnośnik do komentarza

Trochę dla relaksu. Wczoraj rano ustrzeliłem takie coś na autostradzie 🙃 na 125 to to nie wygląda 🤔 rejestracje zamazałem, aby nie robić komuś problemów, ale po rejestracji człowiek z Przeworska. 😃  Ja ustrzeliłem go przed zjazdem w Dębicy, ale pojechał dalej.  Nie reagował na dawane sygnały, ze go tutaj nie powinno być. 😐 mam nadzieje że nic mu się nie stało.

1677742890499v2.jpg

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, EndriuBis napisał(a):

Trochę dla relaksu. Wczoraj rano ustrzeliłem takie coś na autostradzie 🙃 na 125 to to nie wygląda 🤔 rejestracje zamazałem, aby nie robić komuś problemów, ale po rejestracji człowiek z Przeworska. 😃  Ja ustrzeliłem go przed zjazdem w Dębicy, ale pojechał dalej.  Nie reagował na dawane sygnały, ze go tutaj nie powinno być. 😐 mam nadzieje że nic mu się nie stało.

1677742890499v2.jpg

Przecież jechał poboczem 😁

Odnośnik do komentarza

@Rafa303 jakim poboczem na autostradzie nie ma pobocza, tylko pas awaryjny.

Teoretycznie gdyby miał w tym skuterze zamontowany cylinder większy jak 50 ccm to w/g Polskiego prawa jechał by legalnie, ale wtedy powinien mieć już "dużą" rejestracje. A może się mylę ?  I faktycznie jechał na "legalu" 🤔

 

Odnośnik do komentarza

Ale jeżeli to był już "motocykl" to nie powinien jechać pasem awaryjnym.   Pierwszy patrol go zgarnie jak miał pecha albo go ustrzelą z monitoringu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2023 o 09:19, EndriuBis napisał(a):

@Rafa303 jakim poboczem na autostradzie nie ma pobocza, tylko pas awaryjny.

 

Mogę się założyć, że dla niego to jest właśnie ''pobocze''😀

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Paul napisał(a):

Mnie też dzisiaj nosiło tyle że na sucho w garażu  :) 

 

333045925_740202371110585_2383220640560540329_n.jpg

Nie jesteś sam już kilka razy siedziałem na moim ale z odpalonym silnikiem !!

Odnośnik do komentarza

Endriu widziałem również tego chłopa, tylko ja leciałem do Twojego miasta. Nie zapominajmy jeszcze, że w czwartek rano było na A4 około -2C. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2023 o 20:22, Paul napisał(a):

Mnie też dzisiaj nosiło tyle że na sucho w garażu  :)

to że sobie posiedziałeś (nawet na podnośniku 🙂) jestem w stanie zrozumieć, też tak mam, ale po co ubierać się w ciuchy moto ? 🤔 ja ciuchów motocyklowych nie ubieram, ale lubię sobie w garażu siedząc na Burgmanie wypić kawkę 😀 a co 😋

26 minut temu, gumis napisał(a):

Endriu widziałem również tego chłopa, tylko ja leciałem do Twojego miasta. Nie zapominajmy jeszcze, że w czwartek rano było na A4 około -2C. 

no 🤫 ciepło wtedy nie było, ale ten jechał w rękawiczkach. A po Dębicy jeżdżą szaleńcy przy ujemnej temperaturze bez rękawiczek. Na sam widok się mi zimno robi 😬

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

to że sobie posiedziałeś (nawet na podnośniku 🙂) jestem w stanie zrozumieć, też tak mam, ale po co ubierać się w ciuchy moto ? 🤔 ja ciuchów motocyklowych nie ubieram, ale lubię sobie w garażu siedząc na Burgmanie wypić kawkę 😀 a co 😋

Endriu to przy okazji  przymiarka  nowego Garniaka na lato który właśnie przyjechał . 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paul napisał(a):

  nowego Garniaka na lato który właśnie przyjechał . 

A to wdzianko masz sprawdzone (to jest kolejny zestaw bo miałeś już taki czy nowość!). Wiedziałbym co kupić bez zbędnego szukania.

Odnośnik do komentarza

No i po wiośnie. 😬  poszła w pizdu 😞  z nieba leci takie białe g...o które czasem bardzo lubię, ale tylko na stokach narciarskich i w okolicach tych drugich świąt 😀 ech... człowiekowi to nigdy nie dogodzi  😂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Eeeeeeeeetam nie marudź.

Już w czwartek będzie cieplej ( qwa musi bo jadę skuterem do Wa-wy 😡 )

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

..( qwa musi bo jadę skuterem do Wa-wy 😡 )

😀 to to jak ten młody żonkoś.

  • Kolega pyta: słyszałem że się ożeniłeś.
  • A tak, miesiąc temu.
  • To musisz być szczęśliwy ?
  • A tak, "muszę".   🤣

@Krzynio66  ja w niedziele też zrobiłem ponad 200 km. Ale deszcz i zimno mi nie przeszkadzało. Puki co w 4oo ogrzewanie mam za free 😀

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał(a):

... ( qwa musi bo jadę skuterem do Wa-wy 😡 )

Eeeee, tylko do Warszawy 😉, ja jadę aż do Jadwisina 😀.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, putek napisał(a):

Wariaty w taką pogodę gdzieś Was goni😉

Tak się zastanawiam .....🤔  bo kolega zapisany na tę samą imprezę co Artur i Saper, a się dziwnie pyta.  To już w ten weekend !!! Piszę tak tylko informacyjnie.

@arturo-bb @Saper - słoneczko dzisiaj od rana świeci. 😀 wprawdzie w Rzeszowie rano było biało, ale do jutra jeszcze sporo czasu. "Będzie pan zadowolony" 🤣

Odnośnik do komentarza

Niusy może nie najnowsze, ale jeszcze w tym roku mają działać.  Nowe odcinkowe pomiary prędkości w województwie podkarpackim.

Będą to odcinki:

  • Rzeszów / Nosówka,
  • Trakt Węgierski w m. Dukla,
  • w Nowej Dębie,
  • w Lutczy,
  • w Podgrodziu,
  • na odcinku Gniewczyna Łańcucka / Gniewczyna Tryniecka.

No to ciężko teraz będzie z Rzeszowa wyjechać tak aby nie przejechać chociaż przez jeden taki odcinek 🙃

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...