Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

A bo jak już nie jeden zauważył jazda na skuterze to bardzo drogie hobby 😀  teraz po prostu będzie jeszcze droższe.

Ale spoko. UE już pracuje nad tym aby nam trochę ulżyć w cierpieniu.  Benzyniakiem będziemy mogli jeździć tylko w poniedziałek, w środę i w piątek  🙂 to i tak lepiej jak dieslem 😲

Odnośnik do komentarza
A bo jak już nie jeden zauważył jazda na skuterze to bardzo drogie hobby   teraz po prostu będzie jeszcze droższe.
Ale spoko. UE już pracuje nad tym aby nam trochę ulżyć w cierpieniu.  Benzyniakiem będziemy mogli jeździć tylko w poniedziałek, w środę i w piątek   to i tak lepiej jak dieslem 
Hej . Wszystkiego najlepszego dla Was , zdrówka i samych miłych chwil ... :) . To rewelacyjne info Andrzej raczej powinno być zaserwowane na 1 kwietnia . Jest wiele innych sytuacji , które są główną przyczyną zanieczyszczenia powietrza na Ziemi - np. transport lotniczy . Pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego terminu startu naszego sezonu :) . Hej

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Małe ogłoszenie. Jakby ktoś potrzebował odnowić garderobę. Kurtki, spodnie tekstylne marki held, 90 % oferty to wersje z goretex. Nowe, z metkami. Kontakt , pytania dzwońcie piszcie do mnie . Ceny bardzo mocno konkurencyjne. Na foto nasze zakupy.
31a39a546972a1cb501ebc67ff8244b7.jpg

Odnośnik do komentarza
No ładny jest  ale jakiś taki wybrakowany. Klamka sprzęgła i wajcha do zmiany biegów dostępne za dopłatą ? 
Ta, trzeba pewnie słono dopłacić żeby tego nie zakładali.
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, EndriuBis napisał:

No ładny jest 🙂 ale jakiś taki wybrakowany. Klamka sprzęgła i wajcha do zmiany biegów dostępne za dopłatą ? 🤣

Za jaką dopłatą? Ukradli już w transporcie a mi w sumie nie potrzebne 😉 tylko by mi przeszkadzały te wajchy itp. rzeczy 😄 

Odnośnik do komentarza

Hej . Widzę, że sezon nowy będzie przedni Paweł . Zamiast tych klamek mógłby być boczny kosz dla psa ? :) ha ha . Sprzęt podoba mi się. Wygląda lekko . Pozdrawiam Ciebie i pozostałych . Może niebawem spotkamy się ... Hej :)

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

59 minut temu, EndriuBis napisał:

No widzieliście co się dzieje ? 😲 Zapadła się droga.  I to nie jakaś tam dróżka, tylko kawałek wielkiej pętli.  Jakaś zabłąkana rakieta z UA czy ki pieron ? 🤔

Starość... i leczenie poprzez NFZ

Odnośnik do komentarza

Wywołam kolegę @mussum do odpowiedzi bo już prawie miesiąc po Burgmanii i się nie odzywa.  🤔

Czy nowy skuter kupiony ?  Bo jak tak to trzeba by pokopać w oponki o oblewaniu nie wspomnę 😉  (piwem 0% ma się rozumieć)

ten pierwszy pewnie był nie skopany i nie oblany i skończył, jak skończył 😜

Odnośnik do komentarza

No coś cichutko siedzi,  @mussumjakbyś szukał poliftowego B650 '14 z wyremontowaną skrzynią , udokumentowane wszystko fakturami i foto, mam u siebie. Jak coś udostępnię. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Saper napisał:

A już myślałem, że powrót do maxi .

eee...  Tomek już w tej kwestii jest stracony 😑  

15 godzin temu, tomekstw napisał:

znaczy nie mam moto u siebie, ale w telefonie dokumentację z naprawy i foto całości

@tomekstw ,  a na zdjęciach widać kliny ?  Ile jest ? 

Odnośnik do komentarza

No niestety 😞  ja 2 lata temu na Włoskim Ebay - u dałem coś około 330 ojro.  Teraz widzę że kosztuje prawie 450,00 😲

 na Ebay UK - 364,00 funty.  Tylko mój pasek kupiony był lokalnie w IT i przywieziony za free do PL.

Odnośnik do komentarza

Jestem, jestem 😉 witam szanownych Kolegów. Szukam, szukam ale znaleźć egzemplarz, godny uwagi to graniczy z cudem. Zostaje chyba tylko zakup od kogoś z grona burgmaniaków gdyby taka okazja się przytrafiła. @Tomkstw czy Ty masz  jakiś  namiar na tego burgiego 650 po remoncie? 

Odnośnik do komentarza

@mussum mam namiar i zdjęcia od osoby na messengerze. Gościa osobiście nie znam, zgadaliśmy się na FB. Bo pamiętałem, że szukasz. Dosłał mi zdjęcia i opisy dźwiękowe, bo chyba jest kierowcą i nie zawsze może pisać.  

Mam jeszcze skany faktur za części i pas ale to ewentualnie na priv bo są dane os. Cena wyjściowa 19900 zł sprowadzony z Belgii. Tel. kontaktowy Paweł 602x186x720received_517016140203372.jpg1f1202e2bc7465d5e787c76db339e821.jpg6093daf8ea040cb13681b11549692bfe.jpge6ff789f93dbc1fa6356c84d4b14333e.jpg2c7fa797f037cbe0935c2e2841dbf3ac.jpgf0691f7fca0f8725e96c77df85ffc0b8.jpgd5323464015e9fb36d67311863c88170.jpg6266ded4cb224ce893eafffe5bacf3e1.jpg7562dfce73a1fb3ad2eaa370d9b3e837.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
8 godzin temu, orzeł napisał:

Puk puk kto tu jest?

My!

IMG_20220710_100401.thumb.jpg.44cba9cd93f7e97ae46ad5dff94b3a21.jpg

Edit: może szybki spontan dziś na 18-tą "U Jana"??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Teraz, Ewik napisał:

No proszę, Rzeszów i Wy 😃, miłego wypoczynku i zwiedzania 👍

Rzeszów to pierwszy przystanek naszej wycieczki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...