Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Przenoszę tu, bo Saper czuwa 🙂 

26 minut temu, tomekstw napisał:

no tak kupiony mocny sprzęt to się lata...

Przez grzeczność nie zaprzeczę 🙂 jeździ się fajnie, a po woli zapominam o flaszce z olejem 😉 

 

26 minut temu, tomekstw napisał:

.... Ja latam po okolicy , szukam autka miejskiego na LPG do 5 tys. ja ma ktoś coś ....Córka robi kwity. X3 szkoda

niestety, ale u mnie same diesle. W stronę LPG nawet nie patrzę.  Pytaj Grzesia, ma fajnego "Łopla", ale bez gazu. 🙂

Odnośnik do komentarza

Koleżanki i koledzy.

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z bliskimi w ciepłej, rodzinnej atmosferze.🙂 

A prze de wszystkim dużo zdrowia w tym trudnym i dziwnym czasie, oraz mnóstwo fajnych prezentów pod choinką od Basi i o de mnie. 😀

  

Choinka.gif

Odnośnik do komentarza

No to jak rozprawiamy o talentach to co powiecie o tym rysowniku? Dziś mamy rocznicę ślubu i od dzieci dostaliśmy takie oto dzieło.60cce710c5f551225b5c85d3cc00eba9.jpg

Wysłane z Nokii 5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

przed 10 laty dostaliśmy taki prezent na okrągła rocznicę. Bo kiedyś to w grę wchodziła Mzeta

20201226_163638.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2020 o 09:04, emjarek napisał:

Jako filmowiec i dyrygent dziękuję podwójnie :-)))))

No pięknie panie, pięknie 🙂  Kolega Jarek ma nie zliczone talenty. To może kiedyś nami po dyrygujesz i razem zaśpiewamy 😀 się tylko zastanawiam ile to musimy tego wynalazku od Tomka wypić 😉 

W dniu 25.12.2020 o 12:43, tomekstw napisał:

No to jak rozprawiamy o talentach to co powiecie o tym rysowniku? Dziś mamy rocznicę ślubu i od dzieci dostaliśmy takie oto dzieło.

No pięknie 🙂  gratki, gratki dla Dzidzia i Babci 🤣  Kurde, Tomek - 50-ka na budziku i okrągła rocznica - to przy najbliższym spotkaniu  sporo do "opicia" 🙂 

W dniu 26.12.2020 o 16:40, grzybek napisał:

przed 10 laty dostaliśmy taki prezent na okrągła rocznicę. Bo kiedyś to w grę wchodziła Mzeta

No też ładnie 🙂 Czyli jak łatwo policzyć w tym roku będzie (albo już było) 30 lat. 🤔  A MZ jeszcze stoi w garażu ? Bo u nas mamy taki malutki fanklub MZ 😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
56 minut temu, EndriuBis napisał:

No też ładnie 🙂 Czyli jak łatwo policzyć w tym roku będzie (albo już było) 30 lat. 🤔  A MZ jeszcze stoi w garażu ? Bo u nas mamy taki malutki fanklub MZ 😀

W czerwcu 2021r, czyli za pół roku uzbiera się 30 lat. Co do MZ - Etz 250, niebieska, ach - piękna i cudna- pozostały wspomnienia. Musiałem ją sprzedać i kupić za jej równowartość meblościankę Kopernika, Pamiętam wówczas 10 000zł. Po prostu, skończył się czas narzeczeństwa  .... Ale po 15-20 latach powróciłem do jednośladów- bez tego trudno żyć😅

Odnośnik do komentarza

Stary Rok mija lecz marzenia zostają,  niech one się Wam wszystkie spełniają.
I z Nowym Rokiem niech los Wam sprzyja 🙂    Szampańskiej zabawy i mocnej głowy na tę jedyną noc w roku.

W Nowym Roku życzę Wam:  12 miesięcy zdrowia,  53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miłości i wiele tysięcy kilometrów w siodle 🛵  lub 🏍️  🙂

Odnośnik do komentarza

Również wszystkim klubowiczom razem z żoną na ten Nowy Rok życzymy chyba najważniejszego tylu udanych powrotów do domciu co i udanych wyjazdów i nie haj skuterusy palą w tedy kiedy ich właściciele chcą a nie kiedy one mają kaprys odpalić

                                                                                                                                                    Beata i Zbynek Rz.   Mielec Pozdrawia

Odnośnik do komentarza

Tomek, a bo ja wiem ? 🤔 Ponad 10 000,00 zeta za dwie osoby na jednym motocyklu + dojazd i powrót z Wiednia + chyba obiady - bo pisze tylko o zakwaterowaniu za śniadaniem.  Puki co dla nas kolosalna kasa.  Ale jak macie budżet i ochotę to .....   tylko o ładna relacje poproszę 🙂  miło że w opisie wspomnieli o maxi skuterach 🙂 

Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem, żeby podchwycić pomysły na trasy. Czymś musze się zająć, bo mnoe jiz kur...ca bierze.

Wysłane z Nokii 5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, tomekstw napisał:

......Czymś musze się zająć, bo mnoe jiz kur...ca bierze.....

to może na początek tak bardzie przyziemnie.  Na tamtym wyjeździe nie zwiedzają zamków ani kościołów, a my z Baśką np. lubimy czasem pozwiedzać.

Np. marzy mi się odwiedzić więcej zamków na Słowacji i w Czechach. Może tutaj rzucisz   okiem i coś zaproponujesz. Może być cało dniowy wypad, a może na weekend. 🙂  

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, PawełJW napisał:

To my się piszemy na słowacki raj https://goo.gl/maps/ftcwdgYsnqdymF9T8

🙂 🙂 no no, kolega ma ambitne plany. Rozumiem że Ty z Anetą to byście też chcieli połazić po tych wiszących półkach i schodach 😀  też mi się to marzy, ale raczej wycieczka w puszcze i z córą. Baśka raczej trzyma się nizin, ewentualnie do góry kolejką. 

A co do wypadów i wycieczek na 2oo to jest taki plan. Na razie czekamy do 10-go kwietnia.  Zobaczymy co dalej. 11-go ma być pierwszy zlot w Częstochowie - zobaczymy czy się odbędzie, potem czekamy na Jordanów, a potem jeszcze musimy poczekać aby Słowacy otworzyli granice.  No niby wszystko jest na dobrej drodze, już widać światełko w tunelu, pytanie tylko czy to światło od wyjścia, czy też pociąg jedzie 😀

A na razie to u nas dzisiaj rano było tak:

 

WP_20210406_08_01_53_Pro[1].jpg

Odnośnik do komentarza

A my z Basią dzisiaj otworzyliśmy wreszcie sezon.  250 km zrobione.  Dynów, Bircza, Ustrzyki Dolne, Solina - Jawor i Myczkowce. To tak w skrócie. Wycieczka typowo objazdowa.  Pogoda była ładna to ludzi wszędzie pełno, a z racji tego co się teraz dziej nigdzie nie wchodziliśmy w tłum. 🙂  Własne kanapki i napoje. Idzie przeżyć i na suchym prowiancie 😀

 

 

WP_20210411_14_23_47_Pro[1].jpg

w okolicach Birczy szukaliśmy Wilków, ale znaleźliśmy tylko takie:

 

WP_20210411_14_34_48_Pro[1].jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...