Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
43 minuty temu, tomekstw napisał:

Będzie fotorelacja

Czekamy, fajnie że wam się udał wyjazd i szczęśliwie objechaliscie

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tomekstw napisał:

my meldujemy się po nadmorskich wojażach wszystko ok. prawie 2800 km nawinięte. wszystkie (minus jedna malutka i powojenna) latarnie polskiego wybrzeża w pasie Świnoujście - Hel, zaliczone.w wolnej chwili Będzie fotorelacja, oprócz latarni kilka ciekawych mniej znanych zamków krzyżackich i jedna bardzo ciekawa fortyfikacja wojskowa z półwyspu helskiego

Czekam Tomek niecierpliwie na 📸🤓

Odnośnik do komentarza
Dnia 18.06.2020 o 20:50, Saper napisał:

Nie tylko Wy czekacie na relację, to się nazywa stopniowanie napięcia. emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

no to Panie Grzegorzu, z tego co czytałem wczoraj tylna opona powiedziała "dość" 🙂  ponieważ przednia zdaje się też już nie chce współpracować to rozumiem że w tym tygodniu wreszcie wymiana oponek ?  😃  to kiedy i gdzie jedziemy na docieranie ?  Chyba że Tomek pożyczy ci papier ścierny 🙂 pewnie mu jeszcze trochę zostało 😜

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, EndriuBis napisał:

... to kiedy i gdzie jedziemy na docieranie ? ...

Docieranie?

Ty zabieraj narzędzia i przyjeżdżaj, bo koła trzeba zdejmować, żeby szybciej do serwisu się dopchać.

Odnośnik do komentarza

Jak tak intensywnie będziemy w tym roku docierać opony to mi tylnej nowej niewiele zostanie na przyszły rok. Ale w tym Jordanowie mają jakieś cudowne paliwo. Moto je tylko wącha a nie spala. Znów średnia spalania pobita.

Odnośnik do komentarza

Pany, to może w najbliższy weekend teki cel wycieczki   ?   Tylko na razie chłopaki z Lublina muszą doprecyzować kiedy i gdzie ? 

2 godziny temu, Saper napisał:

Docieranie?

Ty zabieraj narzędzia i przyjeżdżaj, bo koła trzeba zdejmować, żeby szybciej do serwisu się dopchać.

😀 to może lepiej ty przyjedź do mnie do garażu. Narzędzia są na miejscu, sklep z piwem u góry, a w razie "W" jak byś się nie mógł dopchać do tego serwisu to u mnie Król bez kół może stać nawet do jesieni 🤣

Odnośnik do komentarza

🤫 kurde, to przecież jak zabierzesz to koło z pod tłumika to poleci do tyłu 😬  a jak by teraz przyszła fala powodziowa to jak uciekniesz, króla na plecy, czy jak ?  🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grzesiu teraz wygląda twój sprzęt jak BURGOLOT ( gwiezdne wojny jak słowo daje) Tylko jak tu na takim jeździć ?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, gumis napisał:

Endriu co do kulania na weekendzie to chętnie, ale tylko niedziela wchodzi w grę.

Spoko Paweł, mi też bardziej pasuje niedziela, ale zależy mi też na spotkaniu się z jednym z chłopaków z Lublina, więc w miarę możliwości będę próbował się dostosować do nich. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, EndriuBis napisał:

........  zależy mi też na spotkaniu się z jednym z chłopaków z Lublina ............

To Ty nas ciągnął będziesz, żeby swoją prywatę załatwiać?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Saper napisał:

To Ty nas ciągnął będziesz, żeby swoją prywatę załatwiać?

Po Jordanowie nabrał nowych doświadczeń? Ale w domku nie był z nikim z GL.

Odnośnik do komentarza

Spoko panowie 🙂 każdy pretekst do wyjazdu i wycieczki jest dobry.  Nikogo też na siłę nie ciągnę, puki co to jeszcze wolny kraj 😀  a że w towarzystwie się raźniej jedzie to dałem temat pod rozwagę.  A co do kolegi Krzyśka, spoko gość - ale akurat do niego nic nie mam 😊  Jak macie inne plany polecimy sami, tylko muszę ze 2 litry oleju dokupić 😬

Grzesiek, ty lepiej powiedz czy nowe oponki już założone i czy zdążyłeś przed wczorajszą ulewą ? 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, EndriuBis napisał:

.......... Grzesiek, ty lepiej powiedz czy nowe oponki już założone i czy zdążyłeś przed wczorajszą ulewą ? 

Pytanie zrozumiałem - odpowiadam:

nowe oponki są na kołach od wczoraj, leżą sobie spokojnie w bagażniku Babci Astry i czekają na bardziej sucha pogodę, skuter dalej "lewituje".

Edit.

Jakieś konkrety wycieczkowe już zostały ustalone, bo czeka na nie taki jeden chętny i mam do niego dzwonić jak będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Na razie czekamy. Jak do czwartku się nic nie wyjaśni, to podam swój plan wycieczki. 

50 minut temu, tomekstw napisał:

My pojedziemy ale tylko opcja niedzielna i nie za bardzo z rana bo moja do 9 w pracy.

Jeżeli będzie to niedziela, to myślę że do ogarnięcia.  Rano i tak trzeba jeszcze zaliczyć wybory.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dotrą się w drodze do Smolnik 👏

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...