Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.05.2020 o 13:07, Saper napisał:

Kolego @Ziga1, odnośnie interkomów, to ja osobiście posiadam trzy zestawy nolana, tanio raczej nie jest, ale nie ma problemu, że się nie dogadasz. Przy rozmowie telefonicznej nie przekazują szumu powietrza, co występuję np. u EndriuBis-a. Słuchanie muzyki przy większych prędkościach też nie stanowi problemu.  Szerzej mogę opowiedzieć przy jakimś spotkaniu.

Bardzo chętnie posłucham.

Odnośnik do komentarza
Dnia 21.05.2020 o 13:07, Saper napisał:

...... Przy rozmowie telefonicznej nie przekazują szumu powietrza, co występuję np. u EndriuBis-a. .......

eee..   nie prawda ?  jek ja dzwonie do Sapera, albo on do mnie to szumi jak cholera ?  ciekawe dla czego ?  ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
5 minut temu, Saper napisał:

Ciekawe dlaczego?

Bo Andrzej na ustawiony piorytet na połączenia z tylnego fotela.? 

Odnośnik do komentarza

Witam czy następuje jakaś odwilż, czy istnieje już jakiś promyk wspólnego spotkania?Ja już zakupiłem kask ale gdzie mnie tam do Nolana, choć okazuje się że pod Rzymem te Nolany pn90,2 są o 200zł droższe niż u nas. Ja kupiłem LS2 Scope szczęka,będę to teraz testował waga 1750g.Pojeździmy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.06.2020 o 19:35, Ziga1 napisał:

Witam czy następuje jakaś odwilż, czy istnieje już jakiś promyk wspólnego spotkania? ...

Czy Kolega proponuje jakiś wspólny przelocik?

 Bo w knajpach dalej obowiązują 2 m odległości, więc z integracją - słabo. Ale polatanka - owszem, owszem.

Odnośnik do komentarza

Na zewnątrz można i więcej osób a co do polatanki to zaczynam więc na chwilę obecną wielkich pętli robić nie zamierzam ale takie do 100 km  a i owszem, co Kolega by proponował? 

Odnośnik do komentarza

Tomek sorry, nie mam na jutro tyle czasu. Bieszczady ogarnę, przybiję piątkę z chłopakami, pogadam i wrócę do MSD. Wielkopolska, to minimum dwa dni, tyle czasu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Saper napisał:

Może jutro wypad w Bieszczady, żeby z Kolegami z Zachodniopomorskiego przybić piątkę?

Ty tak na poważnie 🤔 o której planujesz wyjazd ?  Rozumiem że wszystko uzależnione od pogody ?  a jaki ewentualnie byłby cel do osiągnięcia ?

Ja na razie nic nie mogę zadeklarować. "Urąbany jestem na motykę"  😞 zobaczę rano .

Odnośnik do komentarza

Przepraszam ale zaglądałem rano kołe 9-tej i nie widziałem tego wpisu odnośnie Bieszczad, i samodzielnie wypuściłem się na małą pętlę Ujazd-Krzyżtopór-Sandomierz-Stalowa-Nisko-Mielec.Powiem że jestem zadowolony z mojego siwka ponieważ ani nie stęknął i pierwszy raz zrobiłem taką rundkę siwkiem zawsze jeździłem autem,bo bałem się żeby "babcia MZ" wczasie drogi nie powiedziała mi że teraz ma postój i basta. Przy następnej okazji prawdopodobnie dołączę do grupy na Bieszczady,choć powiem szczerze brała mnie ochota na Duklę.Pozdrawiam i do Miłego.

Ps. LS2- 1750g przez dzień robi robotę na karku, czuć go na głowie, jest głośny ale spokojnie można słuchać muzyki i GPS na słuchawkach z telefonu, wygodny, poleciłbym go w tym przedziale cenowym jako szczękowy z blendą i pin lockiem

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, tomekstw napisał:

takie tam

a co to za reduta ?  Ja to tylko znam "Redutę Ordona" 😃  Tomek - wy już w trasie ? Z tego co pamiętam to dzisiaj (po Burgmanii) mieliście już być gdzieś w okolicach Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza

Tak my od wczoraj nad Parsętą. Dziś Międzyzdroje i Świnoujście. Pustki ludzi malutko na drogach pusto. Na molo w Międzyzdrojach łącznie kilka osób. Na latarni w Świnoujściu byliśmy sami. e63d51bc61b018691fb2caa9621f2410.jpgd2dee4b05c69ddb85be3508f66638596.jpg609820181bd5915657c2786cb16d4c8b.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ziga1 napisał:

Dotarłem cało i szczęśliwie

No i wreszcie udało się poznać osobiście 🙂  następnym razem zabieraj żonę. Jak widzisz inne też jeżdżą, a kobietki w męskim towarzystwie ponoć "łagodzą obyczaje" 😊

Odnośnik do komentarza

my meldujemy się po nadmorskich wojażach wszystko ok. prawie 2800 km nawinięte. wszystkie (minus jedna malutka i powojenna) latarnie polskiego wybrzeża w pasie Świnoujście - Hel, zaliczone.w wolnej chwili Będzie fotorelacja, oprócz latarni kilka ciekawych mniej znanych zamków krzyżackich i jedna bardzo ciekawa fortyfikacja wojskowa z półwyspu helskiego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...