Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

krzysztof8800 sorki ale pomnik w Rzeszowie porównać do pałacu kultury w W-wie to trochę nadużycie. To jakby za granicą zapytać kto rozpozna: pałac kultury w PL a wieżę Eiffla we Francji. A co do budowy i napraw lotniczych to może zrobić samolot z kluczem - ale  już niekoniecznie francuskim😜.

Lublin kojarzy mi się z zamkiem - ciekawe czy mam podobnie do ludzi z Lubelszczyzny zdanie🤔

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Nazir napisał:

.... pomnik w Rzeszowie porównać do pałacu kultury w W-wie to trochę nadużycie. ...

no i tu masz rację. 😗  nasz pomnik znają wszyscy (w Rzeszowie) , a kto tam panie słyszał o jakimś Pałacu Kultury ?🤔   🤣

@krzysztof8800 a mi np. Lublin kojarzy się tylko z Uniwersytetem imienia pewnej noblistki i z KUL-em 😃  

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nazir napisał:
1 godzinę temu, Nazir napisał:

pomnik w Rzeszowie porównać do pałacu kultury w W-wie to trochę nadużycie

 

@Nazir jedna i druga budowla jest symbolem minionej epoki. W zależności od wielkości tych 2 miast był rozmach w budowaniu w jednym pałac a w drugim tylko pomnik. Jeżeli byłeś kiedyś w Moskwie to takich "pałaców kultury" jest tam na pęczki a wieża Eiffla jest tylko jedna na świecie. 

Co do Lublina nie wypowiadam się ponieważ w tym wątku chodzi o logo podkarpacia. My mamy koziołka z herbu Lublina i to dla mnie jest rozpoznawalne. Czy dla innych też nie wiem. Logo już jest i wg. mnie jest ok👍 Do Ślesina wezmę ze sobą kilka perełek to obgadamy temat🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, krzysztof8800 napisał:

Do Ślesina wezmę ze sobą kilka perełek to obgadamy temat🤣🤣

Niepasteryzowane Plissssss 😜

I nie kilka tylko trochę więcej 😊

To może i ja się załapię

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysztof8800 napisał:

@Naziro Ślesina wezmę ze sobą kilka perełek to obgadamy temat🤣🤣🤣

Bardzo żałuję ale nie będę😢 ( innym razem z chęcią😃). A co do perełki to pamiętaj☝️, że dzięki mnie i kumplom tak się rozwinęła🤭🍻🍻 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, arturo-bb napisał:

I nie kilka tylko trochę więcej

No tak jest kilka dni na długie rozmowy🙄

 

2 minuty temu, Nazir napisał:

dzięki mnie i kumplom tak się rozwinęł

Już któraś osoba mi to mówi👍 Coś w tym jest🍺

Odnośnik do komentarza

Chłopaki.!! Zabierzcie do Ślesina kartki, kredki, flamastry i pomożecie podkarpadczykom stworzyć logo🤭😁

PS

☝️Tylko bez koziołka i Reksia🤣🤣

Odnośnik do komentarza

A to Perła to z Lublina ? 😲  a to mnie zdziwko chapło ?  I Krzysiek ma kranik w domu ? 

Z logiem sobie poradzimy 🙂  a piwko wypić - czemu nie. 😃 a w Ślesinie, jak się przypadkowo spotkamy, to można pogadać i o czymś innym. Np. o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad  świętem pracy  🙂 czy jakoś tak .... 😜

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, EndriuBis napisał:

Z logiem sobie poradzimy 🙂  a piwko wypić - czemu nie.

Ochoo i po łapkach🤫

Odnośnik do komentarza

Panowie co tu taka cisza ?  U mnie wreszcie po prawie 2  miesiącach skuter znowu jeździ 🙂  Grzesiek, dzięki za wszelaką pomoc w naprawie, a szczególnie za mobilizację, bo w pewnym momencie z braku czasu nastąpiła u mnie totalna "niechęć" to kontynuacji naprawy.  Skrzynia naprawiona i zamontowana 2 tygodnie temu, a nie było czasu poskładać plastików do kupy 😞  

W sobotę nawinięte pierwsze 70 km w ramach docierania paska 🙂, część trasy jeszcze w asekuracji Grześka - Sapera, bo ze skrzyni dochodziły dziwne dźwięki.  🤔 po około 30 km jest już cisza, mylę że będzie OK. 

 

 

WP_20210821_14_49_44_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza

Grzesiek, niedzielna wycieczka zrealizowana, ale INFO dałem w innym wątku co by nie dostać OPR 😜

Tomek, a czym tu się chwalić ?  Tym że przez ostanie tygodnie to Saperowi i ewentualnie Basi bardziej zależało na poskładaniu Burgmana, niż mi osobiście ? 😉 

Odnośnik do komentarza

No kurna i taki news z rana   😞   a zastanawiałem się ostatnio czy coś poprawili, bo smakowało lepiej 🙂 tylko kurcze człowiek nie świadomie na podwójnym gazie jeździł 😲 całe szczęście że ja tylko garaż - dom.  

Odnośnik do komentarza

Endriu gratki, że udało się w końcu poskładać skrzynię. Odnośnie zapytania w poprzednim wątku, to mało latam w tym roku, brak czasu. Jedynie z Bobbensem i Mariuszem + ekipa z Łodzi i Tarnowa, zrobiliśmy sobie tydzień po Rumunii.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, gumis napisał:

..... zrobiliśmy sobie tydzień po Rumunii.

7 dni to chyba trochę krótka, ale wieczorkiem mógł byś ze 3 fotki zapodać 🙂 plus ewentualnie krótki opis trasy, nawet w naszym regionalnym wycieczkowym.  Na Mariusza nie liczę, bo ten to jest totalnie "nie Internetowy człowiek" 😃 

Paweł, jak aktualnie ceny noclegów, paliwa i jedzenia w RO  ?

Do Sapera -  tak, wiem wiem, ja swojej Rumuni też nigdy na forum  nie opisałem, ale jednak kilka zdjęć zamieściłem 🙂 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, EndriuBis napisał:

7 dni to chyba trochę krótka, ale wieczorkiem mógł byś ze 3 fotki zapodać 🙂 plus ewentualnie krótki opis trasy, nawet w naszym regionalnym wycieczkowym.  Na Mariusza nie liczę, bo ten to jest totalnie "nie Internetowy człowiek" 😃 

Paweł, jak aktualnie ceny noclegów, paliwa i jedzenia w RO  ?

Do Sapera -  tak, wiem wiem, ja swojej Rumuni też nigdy na forum  i opisałem, ale jednak kilka zdjęć zamieściłem 🙂 

No to mnie namówiłeś na małą relację, wrzucę w tym tygodniu opis i parę zdjęć 😉

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, tomekstw napisał:

Misie misiami, ale czy planujemy jakieś zakończenie sezonu ?

Przenoszę tutaj, żeby tematu wycieczek nie zaśmiecać.

Może ognisko? Tylko kiedy?

Może 17.10.2021r. Fajne miejsce Jędrek znalazł w Czajkowej, może powtórka?

Odnośnik do komentarza

Generalnie jestem za ogniskiem na zakończenie, a co do miejsca ......   może być i Czajkowa - napiszemy pisemko 🙂, może dojedzie też ktoś z poza regionu.

Ale mamy też alternatywę.  Mariusz - Bolero wspominał że można spróbować powtórzyć imprezę u niego.  

15 minut temu, Saper napisał:

....Może 17.10.2021r. Fajne miejsce Jędrek znalazł w Czajkowej, może powtórka?

Grzesiek, masz jakieś "lewe" doniesienia o pogodzie w tym terminie ?  Czy tak na chybił - trafił ?  😜 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, EndriuBis napisał:

Ale mamy też alternatywę.  Mariusz - Bolero wspominał że można spróbować powtórzyć imprezę u niego. 

Zapomniałem, tam jest gites. 

Odnośnik do komentarza

Na pogodę nie ma mocnych (jak będzie lało, to wiadomym jest, że ognisko odwołanym zostanie), termin podałem, tak na chybił trafił z kalendarza.

Co do miejsca i terminu to proszę zająć stanowiska. (tak, nie, nie wiem 😉)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...