Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Już myślałem że są jakieś "nowe" serpentyny na Podkarpaciu 🤨

Wujskie ?????

A to po prostu wszystkim znane i lubiane Słonne 👍😛

Kto i poco zmienia ich nazwę ??????? 😡

Odnośnik do komentarza

@arturo-bb  jak to ładnie nazwałeś "boczne serpentyny" to mamy - Izdebki 🙂  a te tutaj są na wylocie w Bieszczady, a czy Słonne czy Wujskie to zależy z której strony jedziesz. 😃 a wiedziałeś że część okolicznych mieszkańców stara się o "zakaz wjazdu dla motocykli" na ten odcinek drogi ?? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

 

3 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

te tutaj są na wylocie w Bieszczady, a czy Słonne czy Wujskie to zależy z której strony jedziesz

Ale cała Polska zna je jako serpentyny Słonne 😜

3 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

a wiedziałeś że część okolicznych mieszkańców stara się o "zakaz wjazdu dla motocykli" na ten odcinek drogi ?? 

 

Tak. Były nawet pomysły na progi zwalniające ( coś jak na Chabówce ) ale nie przeszło.

I dobrze bo lubię tam trochę przycisnąć czasami 🤫 ( we wrześniu jak goniliśmy się z @MariuszBurgi to przed nosem przeskoczyły mi 3 wielkie łanie przy samym szczycie - zrobiło mi się ciepło )😵

Odnośnik do komentarza

Żeby nie robić bałaganu w temacie "Cykliczne spotkania ...",

w tym miejscu proszę podawać swoje propozycje dat, na spotkanie w miesiącu styczniu 2023r. Po zapoznaniu się z nimi, "demokratycznie" 😉 wybiorę tą jedną, "właściwą" i zostanie ona podana do publicznej wiadomości, jako data spotkania styczniowego.

Odnośnik do komentarza

Siemka  to może 19.01.2023r.

Pozdrawiam

☃️❄️🧑‍🎄🛵❄️☃️Zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia. I dobrego Nowego Roku 🧑‍🎄☃️

Odnośnik do komentarza

Ja bym był za pierwszym tygodniem po "Sześciu Królach" 😜 czyli 12 stycznia, ale 19 też może być. 

Zapytam wieczorem jeszcze "dowódcę pojazdu" 😀 i dam znać.

Odnośnik do komentarza

Ja też myślę że najlepiej byłoby się spotkać już po Nowym Roku. Niech demokratycznie SAPER wyznaczy 😉 a ja się dostosuje 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2022 o 11:54, EndriuBis napisał(a):

Ja bym był za pierwszym tygodniem po "Sześciu Królach" 😜 czyli 12 stycznia, ale 17 też może być. 

Zapytam wieczorem jeszcze "dowódcę pojazdu" 😀 i dam znać.

Dowódca "zaakceptował"  😀  (wszystko 🙂 )

EDIT:  miało być:  "czyli 12 stycznia, ale 19 też może być"

Odnośnik do komentarza

Życzę wszystkim zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt oraz obfitości tylko pozytywów w 2023 roku . Bądźcie grzeczni :) . Dzięki za miłe spędzony rok z Wami

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Co tu taka cisza ? Pozamarzali wszyscy czy jak ? 😉 a u mnie dzisiaj taka ciekawostka. Wracam ja ci sobie spokojnie autostradą z pracy do domu a tu taka sytuacja.

 

1675714411867.jpg

To chyba Chiński balon meteorologiczny, tym bardziej że wisiał dokładnie nad Jasionką  🤣

Od razu wyjaśniam że aparat to znaczy telefon jest OK, tylko szyba była brudna 😂

Odnośnik do komentarza

Jędruś, to jest Księżyc.. 😄

 

a w czasie jazdy się nie używa telefonu... choć wiem, że przez zestaw głośnomówiący trudno cyknąć fotkę 😉

Odnośnik do komentarza

Taa.... księżyc 🙃 nad "usa" też był księżyc, a potem go zestrzelili.  Jak jutro go nie będzie ( będę obserwował, dam znać) to znaczy że tego też zestrzelili. 😉 a wtedy wyjdzie na moje 🤣

39 minut temu, Vince napisał(a):

a w czasie jazdy się nie używa telefonu... choć wiem, że przez zestaw głośnomówiący trudno cyknąć fotkę 😉

kurde, muszę doczytać przepisy, bo do dzisiaj żyłem w przeświadczeniu, że w czasie jazdy to nie wolno gadać przez telefon i ewentualnie pisać SMS-ów.  Ale telefon wzorcowo cały czas był w uchwycie. 🙂

@Rafa303 to ty próbowałeś wczoraj na Śnieżkę wyleźć w dresach ? 🤔 ja to bym się tak nie chwalił  🤣

Odnośnik do komentarza



Taa.... księżyc nad "usa" też był księżyc, a potem go zestrzelili.  Jak jutro go nie będzie ( będę obserwował, dam znać) to znaczy że tego też zestrzelili. a wtedy wyjdzie na moje
....


W USA zestrzelili..
A u nas kiedyś było dwóch takich co ukradli księżyc

Jaki kraj... taki sposób
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

Taa.... księżyc 🙃 nad "usa" też był księżyc, a potem go zestrzelili.  Jak jutro go nie będzie ( będę obserwował, dam znać) to znaczy że tego też zestrzelili. 😉 a wtedy wyjdzie na moje 🤣

Nie zestrzelili, tylko dokompletowali jego wyposażenie o rakietę. 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...