Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

@orzeł jakiś ty nie zorganizowany 😙 siedzicie u nas od soboty i dopiero dzisiaj dajecie znać że Wy na dłużej a nie tylko przejazdem. 😉 

Postaramy się być 🙂

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bogusz napisał:

... Dzisiaj zaliczylem glebę . Pozdr

No kurna, Ty to masz zezowate szczęście 🙄 i pewnie swoim zwyczajem jechałeś w krótkich portkach? 

Odnośnik do komentarza

Się podłączę pod to kolano. Ja tydzień temu. Na ciągłej białej, lekko mokrej. Prędkość zerowa, skuter ze mnie ściągali. Sam bym nie wstał. Kostka skręcona porządnie. Ale mam pytanie, nabrałem dziwnych lęków przy skrętach. Długo taka trauma trwa? 

 

Odnośnik do komentarza

Daję radę . Ja Ci dam Jędrek nabijać się ze mnie :) . Jechałem rano do pracy w stroju pełnowymiarowym. Prędkość moja była ok. 5 - 10 km / h na Kwiatkowskiego . Poślizg, a raczej ślizg był skutkiem mojego lekkiego hamowania . Przypadkowo w miejscu gdzie na jezdni były smarki oleju i mułu który spadł z ciężarówek , które wywożą muł z Wisłoka. Otrzepalem się, piórka się nastroszyły i git . Po paru dniach dopiero poczułem upadek .

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Mój ABS słabo zadziałał.

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Się podłączę pod to kolano. Ja tydzień temu. Na ciągłej białej, lekko mokrej. Prędkość zerowa, skuter ze mnie ściągali. Sam bym nie wstał. Kostka skręcona porządnie. Ale mam pytanie, nabrałem dziwnych lęków przy skrętach. Długo taka trauma trwa? 
 
Hej . Z mojego doświadczenia wiem , że musisz sam się przezwyciężyć i przemóc. Ale nic na siłę . Pomału ćwicz i walcz . Już miałem takich sytuacji trochę . Życzę powodzenia .

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Saper napisał:

Bogusz, wychodzi na to, że My - Łamagi, musimy wyzdrowieć, więc zdrowiejmy - byle szybko.

Podobno zawsze musi być ten pierwszy raz. Zdrowiejcie szybko.

Odnośnik do komentarza
Bogusz, wychodzi na to, że My - Łamagi, musimy wyzdrowieć, więc zdrowiejmy - byle szybko.
Dzięki. I życzę też szybkiego zdrowka

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Podobno zawsze musi być ten pierwszy raz. Zdrowiejcie szybko.
Tomek to już któryś raz w historii . Trudno . Dzięki. Tylko wolno coś idzie ten powrót do zdrowia .

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Hej . Ja jutro niestety nie. Nie da rady , choć bym chciał. Wypijcie za mnie kufel śmiechu proszę. Miłego :)

Wysłane z mojego SM-T725 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No widzę Mazowsze bawi na Podkarpaciu 🤔 No fajnie 🙃 👏

Grześ, a kopytko już zdrowe?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vince napisał:

Skakać nie skakał, ale za to opowieści jak zwykle pierwsza klasa emoji3.pngemoji3.png

Dzięki Grześ!

A ty Mireczku to na grzyby do nas przyjechałeś ? I tak po cichu ? No nie ładnie 😉

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...