Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Była mowa o Czajkowej. Tam gdzie 2 lata temu. 

Drugą miejscówkę mamy (lub raczej możemy mieć 🙂) w Lubaczowie u kolegi Bolero, ale dla innych regionów trochę daleko. 

Odnośnik do komentarza

Termin 17.10 jest OK, ale ........    jak tydzień wcześniej będzie kiepska pogoda to OZS u Ślązaków się przesunie i może kolidować 🤔 

Mimo wszystko ja jestem za Czajkową.  

Odnośnik do komentarza

No to za Czajkową jest nas dwóch , więc jako "grupa trzymająca władzę" ustalamy,
że ognisko będzie w m.Czajkowa w dniu 17.10.2021r.
Jeżeli pogoda nie pozwoli na ognisko w tym terminie, to przełożymy na 24.10.2021r.
Pismo do nadleśnictwa napiszę, jak będzie odpowiedź pozytywna, to założę osobny temat dotyczący spotkania ogniskowego.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dzwoniłem do nadleśnictwa, rozmawiałem z bardzo miłą Panią i dowiedziałem się, że dzisiaj lub jutro, dostanę odpowiedź na moje pismo.

Odnośnik do komentarza

@Saper Grzesiek, może oni zwykłą pocztą wysłali.  Już nie pamiętam jak ja 2 lata temu dostałem odpowiedź, ale może tak być. 

@Ziga1  Zbyszek, a Ty to czasowy po południu jesteś ?  Być może dostaniesz zadanie do wykonania 😉 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Saper napisał:

Lepsza Połowa mówi do mnie: idź do apteki po aspirynę. Dobrze, ale wezmę skuter...

A aspiryna kupiona 😃

@Ziga1 fajnie macie. Ja wczoraj zrobiłem prawie 400 ale puszką. 🙄 a dzisiaj musiałem wreszcie się wyspać. Mam nadzieję że ładna pogoda jeszcze się utrzyma.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Saper napisał:

Lepsza Połowa mówi do mnie: idź do apteki po aspirynę. Dobrze, ale wezmę skuter...
dc9519544ee5967617292915917d42a6.jpg

I jakoś poszło.

To gdzie Ty Grześ byłeś po tą aspirynę w fabryce?

Zapytanie techniczne w grupie Podkarpackiej mamy kogoś znajomego z oklic Cisnej, Wetliny ,Ustrzyk Górnych?

Odnośnik do komentarza

@Bogusz - kurcze, aż musiałem sprawdzić co to za cudo ta   Aprilia Scarabeo 500 🙂  ale wygląda całkiem całkiem.  👍 Dużo koła, fajny silnik 😃 a tak się kolega zarzekał że "nigdy więcej" 🤣  ciągnie wilka do lasu ? 😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...