Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Stajnia alternatywnych rozwiązań.


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje pięknego sprzętu, niech Cie wozi bezawaryjnie.

Nie dziękuje,ale mam taką samą nadzieję,że będzie dłuuuuuuuuuuuuuugo bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza

Super sprzęt, gratulacje. Wczoraj oglądałem go w necie i tak się zastanawiałem czy czasem.........ale po ptakach.

Mam nadzieję że opis był zgodny ze stanem fatycznym.

Jak wrażenia z pierwszej jazdy. Czy jest to, to czego się spodziewałeś. Czy miałeś okazję wcześniej jeździć PE?

Zazdraszczam!!!

Odnośnik do komentarza

No to i ja mogę się pochwalić zakupem ST1300 w dniu dzisiejszym :clapping:

http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/honda-paneuropean/7045602/19

Przejechałem dosłownie 1000km by kupić moto z pl.salonu i wiarygodną historią.

Przekazany do Qwakiego(Sokół) na serwis.

Witaj ja piernicze dzisiaj go oglądałem w necie zajefajny, również mam wielką chrapkę na pan european, moim zdaniem jest wyśmienity, kolega twierdzi że silnik chodzi jak elektryczny że prawie go nie słychać ale mnie to odpowiada, wiem jedno że silniki są długowieczne, gratuluje zakupu.

Odnośnik do komentarza

Super sprzęt, gratulacje. Wczoraj oglądałem go w necie i tak się zastanawiałem czy czasem.........ale po ptakach.

Mam nadzieję że opis był zgodny ze stanem fatycznym.

Jak wrażenia z pierwszej jazdy. Czy jest to, to czego się spodziewałeś. Czy miałeś okazję wcześniej jeździć PE?

Zazdraszczam!!!

Nie dziękuje co by nie zapeszać.

Dobrze,że długo się zastanawiałeś,bo bym nie miał się czym pochwalić hehe.

Jazdy nie było,pozostawiłem to mechanikowi ze stajni Sokoła od Qwakiego i nie było niemiłych niespodzianek.

Sprzęt sprawdzony i rzeczywiście stan i przebieg mogę potwierdzić,a raczej Fachowiec(SOKÓŁ).

Są drobne rysy na kufrze bocznym,ale to pierdoły,które pomijam.

Wszystkich pewnie dziwi przebieg trochę ponad 7000km,ale klient ma firmę,więc ma mało czasu na jazdę,a syn który wystawił ogłoszenie jest wąskiej postury i ta pancia jest dla niego za ciężka.Dwa lata temu właściciel kupił sobie Goldasa(nowy) i też nie ma czasu nim jeździć,ale kto bogatemu zabroni posiadać,a nie jeździć?

Jeździłem na PE,ale na starszym modelu dwa lata temu i było miło.

Kwestia przyzwyczajenia tak jak z Burgmanem,którego opanowałem po roku użytkowania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratki z zakupu niech wozi bezpiecznie i bezawaryjnie:) widzę że moje gadanie nie poszło na marne :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super sprzęcior. Może kiedyś ...., :-). Gratuluję, banan na stop na twarzy, co?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Gratulacje. Sprzęt wygodny i długowieczny, chociaż mój kumpel, posiadacz GL1800 z przyczepką kempingową mówi: "a goldzi z tego i tak nie zrobisz" ;).

Odnośnik do komentarza

Yamaha 1999-2002

yamaha-yzfr7-3.jpg

(...)

eR siódemka podobno straszny nerwus, nawet w wersji "cywilnej" specyficzne krzywe i nadaje się tylko na tor...

To ja wolałbym już RVF750 ;) ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ładniutka ta R7. Ten pan z filmu poniżej też ma taką (i nie tylko):

Z natury uczucie, które jest mi obce... ale w tym wypadku takiej kolekcji na prawdę >zazdraszczam< :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie jestem pejsbukowy ale Yamaha wspomina akurat ciekawy model :)

W 1996 r. Colin Edwards i Noriyuki Haga dosiadając YZF750 wygrali dla Yamahy Suzuka 8 Hours Endurance.

Minęło już 20 lat, a my nadal mamy ochotę nim jeździć.

A Wy?

12916832_1171273792907298_3747869634637774383_o.jpg

https://www.facebook...polska/?fref=nf

Odnośnik do komentarza

(...)W 1996 r. Colin Edwards (...)

W 2000 "Texas Tornado" wygrał mistrzostwo SBK na SP1, a w 2002 na SP2. Oczywiście SP1/SP2 to Zacna :) ... Duki 996 nie dały rady.

PS. W zeszłym tygodniu oglądałem właśnie wypieszczonego 996 z oryginalnymi 25 tkm przebiegu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...