Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Na prawdę nie tak sobie wyobrażasz małżeństwo ? No to niby jak ?

Troszkę inaczej, wiele wspólnego oczywiście - Zosia, piwnica lecz to nie ja w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Nie potrafię tej wiadomości puścić tylko tak - jako info!.

Podobny temat przerabiałem dwa dni temu.

Materiał flagowy!

Obszycie profesjonalne! (sam obszywałem!) :)

Pomimo to, przez jakieś 5 km pociągnąłem tak z 140-150 km/h - dolne tylne rogi puściły!!!!!

Teraz wpierw pokleiłem miejsca stebnówki i jeszcze raz przeszyłem.

Na razie wszystko się trzyma (Zacna jeszcze nie wyjechała z garażu! :) )

Przy następnym wyjeździe, pełen świadomości - znów pociągnę. Zobaczymy co się stanie (?).

Czytałem w sieci, że do 70 kmh to takie normalne zszycia wytrzymują.

Kurcze, Anton, takie specjalistyczne wyrażenia! :)

Myślę, że warto przygotować takie flagi na Burgmanię. Tzn. nie musimy jechać z nimi całą drogę, ale na paradny wjazd i na paradę by się przydały.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, a jak Twoje przemyślenia i wybór następnego maxi skutera...?! Zaweziles poszukiwania...?! Zdecydowałeś sie na jakiś konkretny model...?! Bedzie juz nowe 2oo na zajączka...?!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Godzinka miłego kulanka z synami zaliczona! :):D Niezbyt często sie to ostatnio zdarza. Zwlaszcza, że starszy opuścił Szczecin na rzecz Poznania... I chyba tak mu pozostanie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Godzinka miłego kulanka z synami zaliczona! :):D Niezbyt często sie to ostatnio zdarza. Zwlaszcza, że starszy opuścił Szczecin na rzecz Poznania... I chyba tak mu pozostanie...

Pomimo ogromnego patriotyzmu do Szczecina, wcale się Jemu nie dziwię... ;-)

Biorąc pod uwagę sytuację ekonomiczną i gospodarczą obu miast i regionów i wszystko co się dzieje wokół, mając taką możliwość na starcie do samodzielnego i dorosłego życia i na początku kariery zawodowej, postąpiłbym identycznie...

Pozdrowienia dla Twojej rodziny i życzę powodzenia starszemu synowi na wielkopolskiej ziemi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chyba we wtorek pojadę coś przywieźć, czas pokaże, na razie mam inne problemy niestety ;(, ale dzięki za pamięć...

Burgifan, coś mi podpowiada (tak czuje), ze wrócisz na Burgmanie 400 K3 lub K4 a moze nawet K5... ;-)

Odnośnik do komentarza

Hehe, dobrze Ci się wydaje, ale nie wiem, czy nie przełożę tego do soboty jednak, spokojnie, nic na siłę. Parę groszy dozbierałem, ale muszę mieć pewność, że mi wystarczy na wszystko wraz z rejestracją, zamocowaniem kufra, kufrem, koszty wyjazdu i kto wie, co jeszcze...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hehe, dobrze Ci się wydaje, ale nie wiem, czy nie przełożę tego do soboty jednak, spokojnie, nic na siłę. Parę groszy dozbierałem, ale muszę mieć pewność, że mi wystarczy na wszystko wraz z rejestracją, zamocowaniem kufra, kufrem, koszty wyjazdu i kto wie, co jeszcze...

Daj znać jaki kufer. Jak givi, to dam Ci podstawkę (albo najpierw przymierzymy).

Kiedy jedziesz i jak daleko? Moze razem się wybierzemy?

Odnośnik do komentarza

Coś mówią o burzy, ale chyba bym polatał, ktoś chętny ?

bez względu na zapowiedzi pogodowe polatałem po okolicach, szkoda , że nie zajrzałem na forum wcześniej bo może razem byśmy polatali.

Dziś wróciłem z Gorzowa i od razu Kijankę do garażu a skuta do jazdy - niestety zonk - nie domknąłem kanapy w sobotę i całe święta lampka w schowku wyżerała prąd. Wyssało do zera. Na szczęście akumulator wytrzymał i po 2 min. wspomagania Boosterem Honda odpaliła i już wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza

Daj znać jaki kufer. Jak givi, to dam Ci podstawkę (albo najpierw przymierzymy).

Kiedy jedziesz i jak daleko? Moze razem się wybierzemy?

Na prawdę ? Stelaż który chce kupić jest już z płytą, ale monolock, a ja będę potrzebował monokey, bo taki kufer wybrałem, więc kto wie, czy nie będę się do Ciebie uśmiechał w tej sprawie - z góry dziękuję.

Jeśli na prawdę chcesz się ze mną wybrać, to będzie mi bardzo miło. Nie chciałem pisać, żeby nie zapeszyć, ale już mogę, bo własnie szlag trafił moją jutrzejsza wycieczkę :( Wziąłem busa od kolegi , chciałem o 6 rano wyruszyć w drogę i okazało się, że nie działają wycieraczki, kombinowałem, próbowałem znaleźć przyczynę, ale niestety na dziś przegrałem walkę, więc wyjazd przełożony. Jestem wściekły, ale trudno. Nie wiem w takim razie kiedy pojadę, bo w tym tygodniu mam nocki, nawet w sobotę rano kończę dopiero pracę, więc może w niedzielę, albo uda mi się w tygodniu załatwić 1 dzień wolnego, to od razu lecę, pod warunkiem, że w busie powrócą te nieszczęsne wycieraczki.

Po sprzedaży mieszkania starczy na tylko jeden skuter? :)

Hehe, lubię Twoje poczucie humoru :)

Coś mi podpowiada, ze Burgifan jedzie do Piły...

No tak, bo tam jest 5 sztuk, a oprócz tego są jeszcze Malaguti, Majki i inne, więc można się do każdego przymierzyć, a jak już nic nie wybiorę, to alternatywą jest Gniezno, Swarzędz, Poznań, tam są jeszcze 4 sztuki :D Coś się znajdzie, nic na siłę, spokojnie jak na wojnie :)

Odnośnik do komentarza

Co do Piły to byłem tam onegdaj, wybór duży ale maszyny o spoorym przebiegu, nawet przejechałem się Burkiem 400, ale był dość dychawiczny.

Odnośnik do komentarza

Rzelu zwroc uwage ze we wloszech jest przez caly rok cieplej to raz, po za tym tam skutery sa u kazdego przed domem :) traktuja je jak samochody, u nas...do pracy nawet w deszcx jada ;) no moze oprocz w wenecji heehehe. Wiec taki co ma 20-30 tys to norma. W polsce kupujac takiego to musibyc 10cio letni lub starszy. Ja juz raz kupilem x9 z przebiegiem 12 tys. Niby chodzil spoko ale w przebieg mu i tak nie wierzylem :) a sciwgac sie malo oplaca z wloch bo koszty transportu itp chyba ze trafisz na petarde naprawde. Z niemiec drogie troche :/ wi3m ze najlepsze nowe ale nich tusk podniesie srednia krajowa hahahah

Odnośnik do komentarza

Uważam, że kupując używkę zawsze jest to loteria w większym stopniu lub mniejszym. Niektóre mankamenty wychodzą dopiero w toku dłuższej eksploatacji. Jeśli zaś chodzi o Piłę, to swoją aprilkę tam właśnie nabyłem ( ul. Krucza ) i po trzech latach powiem jedno : ja trafiłem dobrze.

W poniedziałek polatałem trochę ( szkoda, że samotnie ) i było extra. Policji jak pszczół nad polem rzepaku, ale czujność bolszewicka uchroniła mnie przed złem. Przy okazji zgarnąłem chyba całe latające robactwo na szybę i tu pytanie myć od razu czy poczekać aż wyschnie, bo mazało się okrutnie :kwasny: .

Odnośnik do komentarza

Odnośnie Piły to widze że połowa buegmaniaków z zach-pom u nich brało i prawie wszyscy zadowoloni ,czyli można coś wybrać (sam miałem 2szt).

Można sięprzymierzyc prawie do każdego modelu,nie mieli tylko jeszcze silver winga :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...