Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Spotkanie jajeczkowe za pasem a menu jeszcze nie gotowe :)

Ze swojej strony proponuję jaja faszerowane i białą kiełbasę :)

p.s.

Czekam na dalsze propozycje

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Hm..spotkanie jajeczkowe 10 kwietnia...??

Spieszymy się gdzieś?

A czemu nie 17 kwietnia??

To tuż przed świętami, a jednak jeszcze przed.....

17 kwietnia to jakby bliżej tegoż jajeczka nie sądzicie?

Odnośnik do komentarza

ja mogę tylko 10 kwietnia, 17-go tyram na popołudniowej zmianie.

Poza tym 17-go to już Wielki Czwartek - dla wielu dzień dzień zajęty ( katolicko - początek Triduum Paschalnego, mniej katolicko - porządki i gotowanie, dla innych urlopy itd...)

temat do przemyślenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja mogę tylko 10 kwietnia, 17-go tyram na popołudniowej zmianie.

Poza tym 17-go to już Wielki Czwartek - dla wielu dzień dzień zajęty ( katolicko - początek Triduum Paschalnego, mniej katolicko - porządki i gotowanie, dla innych urlopy itd...)

temat do przemyślenia :)

przekonałeś mnie

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marek,

wcześniej ustaliliśmy termin 10 kwietnia i myślę, że jest to najlepsza data i nie ma już co kombinować, tym bardziej, że podobne argumenty jak azjona, były przez większość już przytaczane na ostatnim spotkaniu czwartkowym...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hm..spotkanie jajeczkowe 10 kwietnia...??

Spieszymy się gdzieś?

A czemu nie 17 kwietnia??

To tuż przed świętami, a jednak jeszcze przed.....

17 kwietnia to jakby bliżej tegoż jajeczka nie sądzicie?

Marek,

wcześniej ustaliliśmy termin 10 kwietnia i myślę, że jest to najlepsza data i nie ma już co kombinować, tym bardziej, że podobne argumenty jak azjona, były przez większość już przytaczane na ostatnim spotkaniu czwartkowym...

Jak wiesz Arek lubi inaczej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja poproszę :) Prześlesz na Adres?

Sławomir Kwasowski

Siemiradzkiego 15/1

72-600 Świnoujście

Podaj numer konta, to zrobię przelew na koszty przesyłki...

Odnośnik do komentarza

jggl.jpg

takie cóś sobie zrobiłem - mam jeszcze dwa - ktoś chce? - wyklejka z czarnej folii

https://imageshack.com/i/mhjgglj

A mógłbyś udostępnić plik cdr? Wtedy można by sobie zrobić w zmodyfikowanym rozmiarze zależnie od powierzchni na skuterze i np. z białej folii na kufer.

Chociaż plik ma chyba Urbi?

Tak czy owak poproszę, mam trochę doświadczenia c Corelem więc mogę coś zrobić.

Odnośnik do komentarza

Plik ma Urbi. Teraz jestem w robocie więc nie mam pliku. Ale jak podacie adresy mailowe to wieczorem wyślę z kompa.

I jeszcze jedno- folia jest wyplotowana na surowo tak aby można było wybrać efekt negatywu lub pozytywu. Do naklejania potrzebna jest folia transferowa którą dostałem grzecznościowo. Dla Sławka i Elvisa wystarczy

Można też tak- ja wyplotuję na czarno i na biało w kilku rozmiarach i np na jajeczku pobawimy się w naklejanie- jednym kawałkiem transferu można sporo zrobić

Co do rozmiaru- na dupci Hondy średnica 144 mm

Na kasku mam dwie białe 70mm

Problem zaczyna się w rozmiarze poniżej 50mm ze względu na małe detale do usunięcia po plotowaniu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jggl.jpg

takie cóś sobie zrobiłem - mam jeszcze dwa - ktoś chce? - wyklejka z czarnej folii

https://imageshack.com/i/mhjgglj

Podoba mi się ale - na skuterze Grupa Zachodniopomorska i co dalej (czyli czego Grupa..., którego klubu?), Pewnie się czepiam. Może warto coś zmodyfikować.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku,

idea stworzenia logo była taka, żeby zawsze połączone było z logiem Burgmanii... Na każdym ubiorze: kamizelkach, koszulkach, bluzach, kurtkach itp. znajdują się dwa loga: logo Grupy małe, umieszczone na piersi, zaś logo Burgmanii - duże, umieszczone na plecach...

Tak jak napisał Elvis, wydaje mi się, że całość Tworzy jasny i zrozumiały przekaz dla wszystkich odbiorców...

Ale jeśli masz jakiekolwiek obiekcje czy propozycje lub pomysł na modyfikację, czekam na info... Pamiętajmy tylko, że logo powinno być przede wszystkim ładne, charakterystyczne, czytelne i zrozumiałe... Nic i nikt nie jest idealny... Ale zawsze można spróbować coś poprawić i udoskonalić...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś z posiadających logo mógłby je otworzyć i zapisać w zgodności ze starszą wersją Corela - ja mam wersję 9 - a następnie przesłać mi na rzelu@wp.pl. Niestety jeśli grafika jest utworzona na nowszej wersji programu to starsza jej nie otwiera.

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałem wcześniej - jak moja koleżanka z pracy udostępni mi ploter to powycinam kilka wersji wymiarowych w bieli i czerni i na czwartek coś przywiozę.

Elvis - jasne tło - ciemna czcionka i odwrotnie. Mozna też użyć naklejki jako szablon i właściwą grafikę prysnąć sprayem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przecież na skuterach mamy jeszcze naklejki Burgmanii ... to chyba wszystko wyjaśnia ...

Znawcy tematu nie będziesz musiał tłumacyć ...

Temu kto tematu nie zna i tak nie wytłumaczysz ... :)

Marku,

idea stworzenia logo była taka, żeby zawsze połączone było z logiem Burgmanii... Na każdym ubiorze: kamizelkach, koszulkach, bluzach, kurtkach itp. znajdują się dwa loga: logo Grupy małe, umieszczone na piersi, zaś logo Burgmanii - duże, umieszczone na plecach...

Tak jak napisał Elvis, wydaje mi się, że całość Tworzy jasny i zrozumiały przekaz dla wszystkich odbiorców...

Ale jeśli masz jakiekolwiek obiekcje czy propozycje lub pomysł na modyfikację, czekam na info... Pamiętajmy tylko, że logo powinno być przede wszystkim ładne, charakterystyczne, czytelne i zrozumiałe... Nic i nikt nie jest idealny... Ale zawsze można spróbować coś poprawić i udoskonalić...

Pozdrawiam

Chodziło mi tylko o ten przypadek jak logo jest same na skuterze to z niego nic nie wynika, a przecież zrobił duże logo i wystarczyło by dopisać nasz tradycyjny napis "www.burgmania.net." jak w oryginał. Oczywiście w domyśle może też być np. Honda Klub, ale przecież my wiemy o co chodzi a ktoś inny?

Wpisałem w google Grupa Zachodniopomorska - piłka nożna, vwgolf i gdzieś na dole burgmania

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W takim przypadku, jak umieszczanie samego logo Grupy Zachodniopomorskiej na skuterach czy samochodach, gdzie nie ma obok naklejki Burgmanii, staje się faktycznie trochę zagadkowe, dla przypadkowych obserwatorów...

Daleko, daleko się wyświetla... czyli musimy popracować nad pozycjonowaniem w google... ;-)

Jeśli ktoś z posiadających logo mógłby je otworzyć i zapisać w zgodności ze starszą wersją Corela - ja mam wersję 9 - a następnie przesłać mi na rzelu@wp.pl. Niestety jeśli grafika jest utworzona na nowszej wersji programu to starsza jej nie otwiera.

Rzelu,

już wysłałem Tobie plik cdr w wersji Corel 9.0...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A w środku tego logo grupy zachodniopomorskiej jest piłka nożna?

hm....może ten vw golf? :-)

Pojazd w środku logo grupy zachodniopomorskiej raczej quada czy innego pojazdu nie przypomina...no może motocykl dla nie wtajemniczonych?

Skuter?

Tak, to chyba jednak skuter....

A już naklejony na skuterze, innego pojazdu nie będzie raczej przypominał?

Czyli mamy klasyczny rebus....hm...

skuterowa grupa zachodniopomorska?

- gryf podkreśla stolicę regionu.

Logo dla jednych ładne, dla innych nijakie, to mimo wszystko już dawno wspólnie wybrane i sprzeciwu nikt wcześniej nie zgłaszał.

Teraz jak wszyscy już drukują, zamawiają, naklejają, chyba deczko za późno na zmiany?

Dodatkową naklejkę www.burgmania.pl też, każdy kto chce, może dodatkowo sobie wydrukować, zamówić, nakleić pod logo...nad logo...z prawej czy lewej strony tegoż logo....jak zechce....

PS.

"Arek lubi inaczej". :-)

I się z tego bardzo cieszy. :-))))

Tylko bez zbereźnych podtekstów mi tu. :-,)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To że jest skuter to ja nie neguje, lecz wiele skuterów jest w klubach motocyklowych. Mi to rybka co kto mam naklejone.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...