Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Burgifan, a Ty przypadkiem nie myślisz o wyjeździe na Burgmanię 2014 nowym sprzętem? :-)

Wiesz, myśleć to ja se mogę. Niestety spłukałem się na amen. Wiem że Qrzysiek nie jedzie i jest miejsce, ale niestety w tym roku nie dam rady finansowo, bardzo żałuję, będę z Wami duchowo ;)

Może w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, już przymierzaliśmy do Burgmana 400 i pasuje.

Temat już poruszaliśmy rok temu, ale został zapomniany, torba jest w ofercie Louisa za 29,95 EU.

http://www.louis.de/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10025359

Jest jeszcze Givi EA105 ale dwukrotnie droższa od tej z Louisa.

Odnośnik do komentarza

Z okazji pochodów pierwszomajowych dzisiejsza frekwencja nie była największa, co nie znaczy, że nikogo nie było. Pojechaliśmy na Wały na ploty :) Trochę nas przewiało. Azjon pojechał jeszcze na Błonie na koncert.

CAM00104j_enrrrpx.jpg

CAM00107j_enrrrps.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, fajne, chociaż faktycznie kameralne spotkanie, ale mamy juz maj...

Wiec moze czas założyć nowy temat...

Pozdrawiam i żałuje, ze nie mogłem spotkać sie z Wami.

Maciek, ładny, bo czarny ;-), ten Twój nowy K7. Niech daje Ci radość z posiadania i użytkowania każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piękna Suzi... Który to rocznik? Jedne z najpiękniejszych "oczu" w stylistyce skuterów...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dzięki. Też o nim marzyłem i wcale nie sądziłem, że go będę miał. Dziś dziękuję i się cieszę, że w tym busie którym miałem jechać w tamten poniedziałek do Piły były popsute wycieraczki i szczęśliwie odłożyłem wyjazd, bo kupiłbym najprawdopodobniej K4, lub K5. Tak na prawdę jest trochę porysowany, jeden element jest połamany, czyli do wymiany, ale ogólnie jeździ super, o wiele lepiej niż na moim poprzednim Burku od którego jak by nie patrzeć wszystko się zaczęło...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maciek ... chłopie ... jestem pod wrażeniem ... piękna maszyna ... od dzisiaj bedę o takiej marzył ... :) ... szerokości ...

Maciek, poękna maszyna! Gratulacje! Na zdjęciach wygląda jak granatowy. Muszę go zobaczyć na żywo! :):D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...