Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ja będę na 2OO. Z Wooferaiem i innymi chętnymi lecimy na 20 do Ramin.

Kurcze przegapiłem ten wpis... Udało mi się wrócić z Reala ze spodniami mojego syna, ale po drodze minąłem się z częścią z Was wracających do domu, więc nawinąłem jeszcze kilkanaście kilometrów przez Niemcy, zanim wróciłem do domu. Jakbym się doczytał, to bym dołączył do wycieczki do Ramin :)

Odnośnik do komentarza

Niewiele straciłeś - szybko załatwiliśmy sprawę bo Arkowi się przepustka kończyła ;)

Ale mamy zaproszenie na kawę w jakiś ładny dzień.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grunt to dobre wychowanie..............??..................swojej żony. :-)

Wtedy jajeczko nawet na dzień przed świętami to nie problem.

Ale teraz już nie ma mężczyzn.......

Obca żona może być nie wychowana. :-))))

I tak się spóźniłem, musiałem prosto do sypialni przez garaż przejść i udawać, że już dawno śpię. :-)

Inaczej by był meksyk. :-))))

Arku, Ty to jest "Mężczyzna" i potrafisz "dobrze" wychować sobie żonę... ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piękna !!!! ten balast na kanapie mógłbym zgubić (jeszcze obcasami porysuje plastiki albo kanapę rozedrze przy przerzucaniu nogi), ale u nas bordowy kolor niezwykle rzadki jest (w salonach nawet niedostępny był od x czasu)...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piękna !!!! ten balast na kanapie mógłbym zgubić (jeszcze obcasami porysuje plastiki albo kanapę rozedrze przy przerzucaniu nogi), ale u nas bordowy kolor niezwykle rzadki jest (w salonach nawet niedostępny był od x czasu)...

Balast musi być - bo to wersja executive

Odnośnik do komentarza

Arku, Ty to jest "Mężczyzna" i potrafisz "dobrze" wychować sobie żonę... ;-)

Wiesz jak to jest, krowa która dużo i głośno ryczy, mało mleka daje ;) ...

Odnośnik do komentarza

wooferai bardzo podoba mi się Twój wpis - twardziel który parę dni temu uczył jak traktować żonę - brawo przez garaż jak prawdziwy twardziel - " a co kto mi zabroni na paluszkach i cichutko" - wielkie brawa !

bitwa-o-szczecin.jpg

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko:

Stoi mi !!!

Tak, dobrze czytasz; stoi mi już w garażu moja nowa niunia, mój cukiereczek kochany, moja nowa zabaweczka !

Właśnie wróciłem na nim, zrobiłem 425 km, średnie spalanie wyszło 3,8 l/100km, jechałem cały czas 120 - 140, a przy wyprzedzaniu 160, wolniej jedynie jechałem 2 razy po niecałe 30 minut w deszczu, nawet intensywnym, burze, pioruny i te sprawy

;)

No to tyle... Nigdy nie byłem dobrym mówcą. A teraz idę się napić do garażu oczywiście

:D

P.S.

Od Poznania jechałem dokładnie taką samą trasą jaką będą jechać do nas 10. maja z Cusiem, czyli przez Czarnków, Wałcz...

CAM00079j_enpxaee.jpg

CAM00078j_enpxanw.jpg

Odnośnik do komentarza

Zdjecia jak do konkursu zgadnij jaki to skuter.

Dokładnie, bo to tak miało być ;)

Czyżby AN400 K10?

Rzelu - jak bym miał kasę na K10 to bym sobie na nowo życie ułożył :D

Odnośnik do komentarza

Oceniałem po lusterkach...bo że Burgman to widzę, a rodzina po sprzedaży mieszkania w garażu jakoś przezimuje...to teraz przejmij meldunek Qszyśka na Burgmanii i jedziemy ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, jeszcze raz, tym razem pisemnie, na Forum, GRATULUJĘ nowej kochanki o imieniu "Suzi"...

Całkiem młoda "laleczka"... Widzę, że podobnie jak ja, gustujesz w "brunetkach" - zawsze myślałem że raczej w "blondynkach"... Pozory mylą... ;-)

Pozdrawiam i życzę upojnej,szalonej i pełnej namiętności miłości...

Do zobaczenia, może już w najbliższy czwartek, pod Pleciugą...

Odnośnik do komentarza

I tego się trzymajmy.

Jak by szykowała się jakaś polatanka, nie wiem, może do enerdówka, czy gdziekolwiek, to proszę mi dać znać, bo to chyba logiczne, że nie mam zamiaru pierdzieć w fotel w domu.

Odnośnik do komentarza

Tak ... tylko czego ...

Jedno jest pewne, trzymać się musimy kierownicy ... reszta wciąż pozostaje tajemnicą, przynajmniej dla mnie ...

burgifan - tajemniczy z Ciebie gość ... :photo:

Bardzo podoba mi się Twoja flaga, fajnie oświetliłeś swoją niunię, zdążyliśmy się poznać i pomimo ostatnio drobnej niezbyt fajnej wymiany zdań, dalej uważam Cię za fajnego gościa, każdy miewa czasami chwile słabości, ale wybacz - chciałem go pierwszy raz pokazać na żywo, a nie tutaj. Jeśli Cię to usatysfakcjonuje , do powiem Ci, że przecież nie miałem dużo kasy, każdy wie, że wcześniej miałem starego Burka 250 z 99 roku, więc dokładając parę groszy co ja mogłem kupić... Jak bym miał ponad dychę, to bym wiedział co wybrać. Po za tym mój nick również do czegoś zobowiązuje, więc sorka, ale Keeway i Kingwai zdecydowanie odpadają...

Odnośnik do komentarza

No, no duże zmiany na forum. Burgifan gratulacje z okazji nowej kochaneczki i niech sprawi Ci tylko same przyjemności...

Teraz idę popsikać opla spreyem i spróbuję pastą tempo usunąć ślady obcierki , a co i jestem do dyspozyzji, do pracy na 18:30.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez dzisiaj jestem do dyspozycji... - zony i syna :-)

Wczoraj byłem do dyspozycji Burgmaniakow ;-)

Wracając do wczorajszego dnia... Artur i Marek - fajnie było spędzić z Wami pracowicie motoryzacyjna sobotę przy renowacji 4oo ;-) Pożytecznie i efektywnie spędzona sobota, przy wspólnym hobby i w przyjacielskiej atmosferze :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...