Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Azjon - Jakbyś miał coś na białej folii, byłoby super, bo ja mam granat-metalik i czarne zniknie, a na błotniku z przodu mam dwie paskudne "szramy" po poprzednim właścicielu, i chciałbym je zamaskować właśnie takim logo w negatywie... Może mniejsze, niż Ty masz na "tyłeczku" swojej zacnej :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drogie i szanowne Towarzystwo z Grupy Zachodniopomorskiej, do czwartkowego jajeczka zostały niecałe 3 dni...

W związku z organizacja i przygotowaniem spotkania, które wymaga wiele pracy i znów spada na gościnnych, serdecznych i przesympatycznych gospodarzy, konieczne są deklaracje przybycia wraz z podaniem przyniesionej strawy czy napojów.

Sprawa jest poważna i priorytetową w tym momencie.

Ja będę i przyniose ciasto i napoje.

Pozdrawiam i czekam na potwierdzenie obecności w organizowanym spotkaniu z okazji jajeczka wielkanocnego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tym razem przychodzę na sępa. :)

Ok. przyniosę winko, ale wtedy Urbi musi mnie przetransportować tam i nazad :) Będę sam, małżowinka w Gorzowie...

Co do logo - fajne bardzo i Azjon, jeśli mogę poprosić o jak najmniejsze (żeby nie dominowało skutera) i białe, bądź srebrne, szare itd.

PS

Wiechu, dzięki za rurkę! Już zamontowana i w końcu mogłem przepłukać auto na podjeździe :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Drogie i szanowne Towarzystwo z Grupy Zachodniopomorskiej, do czwartkowego jajeczka zostały niecałe 3 dni...

W związku z organizacja i przygotowaniem spotkania, które wymaga wiele pracy i znów spada na gościnnych, serdecznych i przesympatycznych gospodarzy, konieczne są deklaracje przybycia wraz z podaniem przyniesionej strawy czy napojów.

Sprawa jest poważna i priorytetową w tym momencie.

Ja będę i przyniose ciasto i napoje.

Pozdrawiam i czekam na potwierdzenie obecności w organizowanym spotkaniu z okazji jajeczka wielkanocnego.

Dzięki Wojtek miałem właśnie coś napisać - najbardziej chodzi o deklarację przybycia.

Odnośnik do komentarza

Będę- umknęła mi godzina- zakładam, że 18.00- koło, przyjadę samochodem (garnek transportowy przechylony w skucie nie podoba mi się, stąd też mogę podebrać jakiegoś alkoholika z trasy warzymice- rondo uniwersyteckie, mieszka. Jeżeli nikogo to jadę nad Odrą. Melduję się z żurkiem własnej produkcji (od 1.8 litra- do 2,2 litra)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podsumujmy osoby, które zadeklarowały udział w czwartkowym spotkaniu "jajeczkowym" organizowanym w najbliższy czwartek tj. 10 kwietnia o godz. 18.00 w mieszkaniu Marka i Zosi:

1) Zosia

2) Bilety

3) ArtCho

4) Minimi1

5) Burgifan - moze dojedzie po 20

6) Azjon

7) Rzelu - będzie na "chwile"

8) Qszysiek

9) Urbi - moze dojedzie po 20

10) Samba - moze dojedzie po 20

Czy wymieniłem wszystkich, którzy chcą spotkać się z nami w ten czwartek, czy jednak kogoś pominąłem...

Proszę o sprawdzenie i ewentualną deklarację...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niestety, jest mi przykro ale w tym tygodniu mam dyżur w pracy do 22, tak że życzenia dla wszystkich tylko zdalnie

co zresztą niniejszym czynię i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

BĘDĘ - mogę zdziałać jakieś sałatki albo pieczone pałki w opieńkach (takie grzybki - nie trują i nie omamiają :) )

jutro będę wycinał logo to przywiozę na spotkanie - folię transferową już mam.

Napiszcie adres Marka I Gosi, bo jeszcze nie byłem.

i jeszcze jedno - kolacja w wersji z % czy bez, bo muszę ustalić z połowicą ewentualny transport, a jak z % to co preferujemy, żeby nie mieszać bo faktycznie się pożuramy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis, a co wyszło z reanimacją sprzętu, który zaniemógł jakiś czas temu, bo chyba przeoczyłem gdzieś relację??

Odnośnik do komentarza

Mnie niestety nie będzie na jajeczkowym spotkaniu, chyba że coś by się zmieniło to po prostu wpadnę trochę później. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego biesiadowania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy koledzy i koleżanki,

Muszę niestety zmienić wcześniejsza deklaracje...

Okazało sie, ze moja małżonka ma jutro druga zmianę w pracy (przypadło Jej zastępstwo) i muszę zaliczyć popołudniowe zajęcia z synkiem - najpierw odbieram Alexa z przedszkola a pózniej ma o godz. 18.15 zajęcia na basenie, które kończą sie o godz. 19.15.

Postaram sie po zajęciach zawieść Go do domu i zostawić ze starszym bratem i wtedy moze na godz. 20.00 udało by mi sie do Was dojechać... I chociaż jeszcze spotkać sie z Wami na godzinie :-)

Przepraszam, ze tak wyszło, ale czasami życie zmienia plany i obowiązki rodzinne zmuszają nas do zmiany planów...

Artur, przepraszam ale w związku z powyższym nie możesz na mnie liczyć w dniu jutrzejszym...

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Ja również muszę przeprosić, ale mam dwie zapowiedziane na ostatnią chwilę wizyty. Sprzedaję mieszkanie i niestety jedni oglądacze przychodzą po 18-tej, drudzy o 20... Nie przeskoczę tego, chyba, że podobnie jak Wojtkowi uda mi się wpaść po 20-tej. Sorka, faktycznie nieraz tak bywa...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgifan, poszedłeś po bandzie... Widzę, ze naprawdę wysprzedajesz wszystko, żeby kupić nowy, wymarzony skuter... ;-)

to odlejemy nieco zupki

...odlejcie, odlejcie ... ;-)

Odnośnik do komentarza

Burgifan, poszedłeś po bandzie... Widzę, ze naprawdę wysprzedajesz wszystko, żeby kupić nowy, wymarzony skuter... ;-)

...odlejcie, odlejcie ... ;-)

No to Ci przecież mówiłem :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...