Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

Na szybko zmontowany ?

Człowieku - nie wiem czy wiesz, ale właśnie zostałeś nadwornym kamerzystą Burgmanii Grupy Zachodniopomorskiej !

Ten filmik jest rewelacyjny, po prostu poezja !

Aż strach pomyśleć jak być zmontował filmik nie śpiesząc się !

Od dziś masz nową ksywę - "Skromny" !!!

W zdjęcia się nie pchaj, bo już mamy nadwornego fotografa, ale filmy od dziś są zarezerwowane dla Ciebie !

Szacun !

Odnośnik do komentarza

Maciek bardzo Ci dziękuję, że umożliwiłeś mi przeżyć to tak jak na Burgmaniaka przystało - czyli na 2oo !

Bo to właśnie dzięki Tobie jechałem dumnie w paradzie wraz z pozostałą naszą bandą ;)

Już byłem nastawiony, że przyjadę 4oo popatrzeć , a tu nagle taka niespodzianka :)

Dzięki stary, jesteś wielki !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgifan, dziękuję :) Chciałem jeszcze uwypuklić niektóre wypowiedzi z filmu, ale to już trochę zabawy ze ścieżką dźwiękową, a film w rozdzielczości HD dość długo przerabia się na kanał youtube, więc przed nocką zdążyłem tylko zrobić ze ścieżką muzyczną... Po całym dniu na świeżym powietrzu toczę teraz w robocie walkę z powiekami :D Kawyyyy, kaaawyyy...

EDIT - Urbi, z nadmiaru wrażeń zapomniałem o najważniejszym... Nie oddałem Ci kasy za wysyłkę kamizelki!!!!!!!!!!!! Rzuć mi na priv nr. konta...

10009908_225016934364570_3763045575683308683_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Po całym dniu na świeżym powietrzu toczę teraz w robocie walkę z powiekami :D Kawyyyy, kaaawyyy...

Kup sobie otwieracz do powiek, ostatnio reklamują w radiu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przyjąłem w fotelu podobną pozycję do tej na dole... I już mi lepiej :D (szczególnie jak popatrzę na tych obok na "Jamaszce" :P)

10155908_225016987697898_4578235555603659096_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Wyobraźcie sobie że przez całą drogę prześladowało mnie uczucie że coś nie gra.

Dopiero na miejscu uświadomiłem sobie że chodzi o skuter Burgifana.

Suzuki przekształciło się w Yamahę bez zmiany koloru!

Na targach najbardziej podobały mi się

- Oldtimery (Dodge Charger moja milość od czasu Vanishing Point)

- pani przy Oldtimerach :)

- Hondy CTX 700 i CB 1100

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I wzajemnie :) Szkoda że mam taki kawałek do Was i nie mogę za często wpadać w odwiedziny. Dobrze, że na Burgmani będzie więcej czasu, by choć z częścią ekipy zapoznać się bliżej i napić ognistej wody...

1554338_489310187836180_1491508563584211887_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Wyobraźcie sobie że przez całą drogę prześladowało mnie uczucie że coś nie gra.

Dopiero na miejscu uświadomiłem sobie że chodzi o skuter Burgifana.

Suzuki przekształciło się w Yamahę bez zmiany koloru!

To było cudeńko Maćka !

Na targach najbardziej podobały mi się

- Oldtimery (Dodge Charger moja milość od czasu Vanishing Point)

- pani przy Oldtimerach :)

- Hondy CTX 700 i CB 1100

Dwie pierwsze pozycje również mi się bardzo podobały ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze Kocie, że nie ryzykowałeś wyjazdu... Byłaby kicha w robocie.

@burgifan - mi najbardziej podobał się ten czarny Cadilac, a pani obok rzuciła mi taki uśmiech (widać w filmie), że nogi mi się ugięły, tylko nie mogłem dać poznać po sobie, bo z tyłu groziło mi uszkodzenie dolnej części kręgosłupa od kopniaka... :P

CB1100 jest śliczna i to było najlepsze moto na tych targach...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

...Honda CB1100 - piękny motocykl o klasycznej, ponadczasowej linii...

A wracając do tematu dzisiejszej imprezy, rozpoczynającej ogólnopolską akcję Motoserce 2014, bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w paradzie motocykli,w tak doborowym towarzystwie, licznie przybyłych, członków Grupy Zachodniopomorskiej Maxi Skuterowego Klubu Burgmanii.

Dziękuję wszystkim za przybycie i udział w paradzie. Nie da się ukryć, że prezentowaliśmy się najlepiej z całego zebranego towarzystwa motocyklistów, a nasz wjazd wywarł na wszystkich tam zgromadzonych, niezapomniane i jestem przekonany, że bardzo pozytywne wrażenie - było widać jak nas obserwowali...

Pozdrawiam i do zobaczenia w czwartek.

P.S. Hrabia, fajne zdjęcia, a szczególnie pamiątkowe grupowe.

P.S. 1 - SlawoyAMD - świetny film - krótki ale treściwy i rzeczowy.

P.S. 2 - ArtCho i minimi, dziękuję za wspólną i ciekawą przejażdżkę, w drodze powrotnej do domu.

Odnośnik do komentarza

Nie da się ukryć, że prezentowaliśmy się najlepiej z całego zebranego towarzystwa motocyklistów, a nasz wjazd wywarł na wszystkich tam zgromadzonych, niezapomniane i jestem przekonany, że bardzo pozytywne wrażenie - było widać jak nas obserwowali...

A to dlatego, że tak na prawdę jesteśmy chyba jedyną tak zorganizowaną grupą wśród użytkowników 2oo w tym regionie. Cała reszta spotyka się chaotycznie na Wałach nie wiedząc do końca co tak na prawdę chcą. Kiedyś byłem na takim spotkaniu u nich i nie dość, że nikt nie wiedział po co przyjechał, to jeszcze patrzyli się na mnie jak na dziwaka zastanawiając się dlaczego przybyłem do nich na czymś takim, przecież według ich mniemania maxiskuter to nie moto, a na 99% żaden z nich nie miał nawet możliwości poznać co to za wspaniałe 2oo ... Jako jedyni coś sobą reprezentujemy i jesteśmy zorganizowani i dlatego właśnie tak nas obserwowali.

Odnośnik do komentarza

Fajnie było, w całej masie motocyklowej wyróżnialiśmy się bardzo, gdyby wszyscy scooterowcy z naszej Grupy dojechali bylibyśmy "rasą" dominującą :)

Slawoy - świetny film

Hrabia - dzięki za foty, przeważnie sam pstrykam i nigdy nie mam zdjęć, na których jestem

Szkoda tylko, że musiałem wracać do roboty.

Ale najlepsze na koniec - po powrocie do pracy i przebraniu się w uniform służbowy zadzwonił kumpel z pracy, że właśnie padł mu prąd w jego Triumph'ie.

Skończyło się kolejnym urwaniem z roboty i wyjazd moją Kijanką z przyczepą po zwłoki Triumph,a stojące na targach.

Odnośnik do komentarza

Gdzieś umknął mi moment kupowania logo grupy ( białe , czarne i nalepiane na moto )da się to jakoś nadrobić ? Urbi dzięki , ale nie daję rady tego otworzyć...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja nie widziałem cholercia podczas spotkania nalepek... Jak wcześniej pisałem, jeśli jest możliwość wysłania, to poproszę (i numer konta, by pokryć koszta)... Białe by mnie interesowały ze dwie te mniejsze i jedna duża...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ja nie widziałem cholercia podczas spotkania nalepek... Jak wcześniej pisałem, jeśli jest możliwość wysłania, to poproszę (i numer konta, by pokryć koszta)... Białe by mnie interesowały ze dwie te mniejsze i jedna duża...

A jeżeli chodzi o oryginalne naklejki Burgmanii i naklejki skuter (na auto) to do mnie.

Myślicie że macie pojęcie o jeździe na skuterze to zobaczcie to: https://www.facebook.com/photo.php?v=716689471702973

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

bilety - masz takie wycięte bez tła? Dostałem jedną w Malborku od ojca dyrektora (osobiście), ale poszła na Piaggio jeszcze... Jak coś to mała z białym podkładem też będzie oki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...