Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2014 w Zachodniopomorskim


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

co do naklejek zrobionych przeze mnie - mam kilka jeszcze białych i czarnych w rozmiarach 7, 9, 12 cm. Ale może rozdam je przy spotkaniach, bo wysyłanie każdemu z osobna jest troche upierdliwe, nie chodzi tu o koszty (są żadne), ale czas, którego ciągle brakuje.

Możemy się umówić w ktoryś czwartek i od razu ponaklejać - służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burgifan

    38

  • Urbi

    34

  • bilety

    24

  • ArtCho

    23

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Oki, to zarezerwuj ze dwie - 7 i 9-kę dla mnie (białe)... Na Cusia powinienem być w Szczecinie, chyba że uda mi się wyrwać jeszcze w tym miesiącu, to dam znać.

Odnośnik do komentarza

możemy jeszcze tak zrobić - jak ktoś chce szybciej to naklejki mam pocięte na stuki i leżą w kuferku Hondy. Jak już wiecie tyram w Castoramie na Ku Słońcu, więc możecie podjechać w wolnej chwili i przekażę. Tylko telefon wcześniej 604914033 żebyśmy się nie szukali. do piątku jestem popołudniami od 13:00 do 21:00,

np. w czwartek tyram i nie będę pod Pleciugą, ale Wy możecie przyjechać do mnie - np. na lody w Mc Donaldzie.

Odnośnik do komentarza

Ja będę na pewno w Castoramie po spotkaniu pod pleciugą. Myślę, że Ci którzy liczą na nalepki też pociągną, nie wiem na czym przyjadę ( jutro powinna dojechać do mnie szyba ) ale będę na pewno i przyjmę z wdzięcznością ten dar. :Jumpy: :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja będę na pewno w Castoramie po spotkaniu pod pleciugą. Myślę, że Ci którzy liczą na nalepki też pociągną, nie wiem na czym przyjadę ( jutro powinna dojechać do mnie szyba ) ale będę na pewno i przyjmę z wdzięcznością ten dar. :Jumpy: :Jumpy:

Czyli jutro Pleciuga 18-ta, później McDonald i odwiedziny w Castoramie

Odnośnik do komentarza

Jutro pracuję, ale pod Pleciugę podjadę.

Wyobraziłem sobie jak Grupa przejeżdża przez Castoramę - wjazd głównym wejściem, parada główną alejką i wyjazd bramą od mat. budowlanych :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro pracuję, ale pod Pleciugę podjadę.

Wyobraziłem sobie jak Grupa przejeżdża przez Castoramę - wjazd głównym wejściem, parada główną alejką i wyjazd bramą od mat. budowlanych :)

Zrobimy paradę na pieszo w kamizelkach, będzie OK.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również przepraszam wszystkich, ale muszę wspomóc moją kochaną żonę w ostatnich przedświątecznych zakupach i niestety nie mogłem być z Wami na dzisiejszym spotkaniu.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Zeby nie bylo że spotkania czwartkowe tylko w Szczecinie,dzis bylo też pierwsze w Czaplinku.

Była honda silver wing,malaguti spidermax i yamaha majesty.

Poznali sie, pogadali,nie pojeżdzili bo za zimno.

Tak że w terenie też działamy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bob fajnie że udało ci się zwołać ekipę... U mnie jeszcze skuterowcy zimują i tylko gdzieś w oddali mignęła mi Majka, ale jej nie doszedłem, nim światła się zmieniły... Kamizelkę mam cały czas na sobie, więc będę chciał się prezentować i agitować miejscowych do spotkać koło ratusza (spory parking)...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Urbi to ja Ci dzisiaj trąbiłem jak Cię zobaczyłem na Majce na skrzyżowaniu Derdowskiego i 26 kwietnia :D

Maciek,

w końcu się domyśliłem, jak zobaczyłem markę, model i rejestrację samochodu, którym się poruszałeś... ;-) Nawet odmachałem na powitanie, ale mogłeś już nie zauważyć...

Pozdrawiam

P.S. Jechałem właśnie z pracy do domu, pomimo wcześniejszych planów jazdy zupełnie w przeciwnym kierunku... - plan był jazdy na czwartkowe spotkanie, ale niestety został "brutalnie" zweryfikowany przez rzeczywistość przedświąteczną... - żonka poprosiła o wspólne zakupy... tak więc kilkudniowe plany uczestnictwa w naszym spotkaniu, odpłynęły w dal po jednym, krótkim telefonie i słowach: "a Ty znowu zostawisz mnie samą z zakupami i przygotowaniem Świąt... :-("

Pozdrawiam Wszystkich, życząc przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji z nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy - WESOŁEGO ALLELUJA !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

......."a Ty znowu zostawisz mnie samą z zakupami i przygotowaniem Świąt... :-("

I właśnie dla tego jajeczko było w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Grunt to dobre wychowanie..............??..................swojej żony. :-)

Wtedy jajeczko nawet na dzień przed świętami to nie problem.

Ale teraz już nie ma mężczyzn.......

Obca żona może być nie wychowana. :-))))

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trochę się pochwalę ... odebrałem dzisiaj nową flagę na mojego skuta ...

Wykonana przez profaesjonalną firmę na materiale flagowym ... pozostało tylko flagę dociąć i obszyć ...

flaga+std+gz.jpg

Nie potrafię tej wiadomości puścić tylko tak - jako info!.

Podobny temat przerabiałem dwa dni temu.

Materiał flagowy!

Obszycie profesjonalne! (sam obszywałem!) :)

Pomimo to, przez jakieś 5 km pociągnąłem tak z 140-150 km/h - dolne tylne rogi puściły!!!!!

Teraz wpierw pokleiłem miejsca stebnówki i jeszcze raz przeszyłem.

Na razie wszystko się trzyma (Zacna jeszcze nie wyjechała z garażu! :) )

Przy następnym wyjeździe, pełen świadomości - znów pociągnę. Zobaczymy co się stanie (?).

Czytałem w sieci, że do 70 kmh to takie normalne zszycia wytrzymują.

EDYT

Sorry za gafę!

Flaga jest fajna i mi się podoba! :)

Odnośnik do komentarza

Hm.....o tym właśnie pisałem wcześniej Rzelku....

Teraz nie ma już mężczyzn....przepraszam....

Do rury w piwnicy jak na rysunku, który wstawiłeś powyżej, dadzą się przypiąć tylko mężczyźni, którzy robią to dla zabawy i w celu wygaszeniu swojego męskiego ego samca doskonałego... :-))

I tych boją się te kobitki, reszta to.....romantycy zakuci w kajdanki jak powyżej na rysunku....hehehhehe

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurde już sie boje, mam wiele wspólnego z tym rysunkiem - Zosia, zrobiona piwnica, no i oczywiście nie tak sobie wyobrażam małżeństwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...