Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majówka na Bałkanach:)


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

:) miała być Rumunia lub fiordy .... a tu widzę znów plan na montenegro :), zibi wypuścił wirusa i wszyscy złapali :)

ale cóż się dziwić po ubiegłorocznym wypadzie :) sama radość życia. Ekipa z zeszłego roku powraca, więc i ja jak pozwolicie poważnie pomyślę o dejavu :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RONIN

    56

  • Jack

    46

  • pazdzioch

    37

  • Rafi

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Artur, piszesz tu i piszesz, bla, bla, bla, ale nic w kwestii wyjazdu. Jedziesz, czy nie?

Maciek, jak chcesz, listę rób, jak najbardziej. Przyda się do rezerwacji liczby miejsc na noclegach (choć nie nazwałbym tego rezerwacją, raczej informacją dla właścicieli o spodziewanej liczbie gości). Jeśli pojedziemy planowaną przez Zibiego trasą przez Gradacac, to myślę, że Zibi upewni się co do możliwości noclegowych w Gradacac. W Canj też zapowiemy nasz przyjazd. Aha, jeszcze punkt zborny w Cieszynie - tu trzeba wcześniej zarezerwować. Poza tym pełen spontan na trasie. Można jechać i w grupie 10cio-osobowej, jeśli będą chętni na taką paradę. Tylko nie wiem, czy dotrą na czas na nocleg :)

Bobbens, Rumunia w drodze powrotnej przewidziana, ale trzeba wziąć trochę dłuższy urlop.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jechać to pewnie będziemy po max 7 moto tak jak w ubiegłym roku.Ja na pewno będę nocował w Cieszynie.Niech Zybi jako założyciel tematu robi listę,a wspólnie ustalmy termin wyjazdu z Cieszyna.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek, a co tu ustalać termin wyjazdu z Cieszyna? Wiadomo: sobota rano, 26.04.2014. Zibi chyba listy nie zrobi, bo rzadko tu zagląda, poza tym ... wiesz, zamówić jagnięcinę, czy prosiaka - to tak, ale robić jakąś tam listę, to raczej nie w Zibiego stylu ... :)

PS. Ja nie chcę w 7 moto w jednej bandzie!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To niech Maciek robi listę.Czyli 25.04 wieczorkiem Cieszyn.To pojedziesz sam 500 metrów za 6-ścio osobową grupą :laughing:

Odnośnik do komentarza

Listę wypadałoby zrobić na pierwszej stronie, widzę że jest Zibi na forum to może zabierze głos w tej sprawie.

Ha, ha...wyprzedził mój post. Czyli przegłosowane Jacek robi listę ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paździoch robi listę, Paździoch robi listę... :)

Sam se pojedziesz za 6cio osobową grupą. Ja wolę przed! :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie wypadałoby zrobić tę listę bo na Zibiego bym nie liczył oczywiście tylko w tej kwestii.

Lista potencjalnych Bałkaniarzy:

1.Zibi.

2.Ronin +Eliza-plecaczek.

3.Jack.

4.Pazdzioch.

5.ANKA-plecaczek.

6.Jarek_PL.

7.JAKUBKO-biegowiec.

8.Dżasta-plecaczek.

9.Rafi.

10.Radoslav42.

11.Zbyszek Bielsko.

12.wicold.

13.Julia.

14.Kondzio.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paździoch, a skąd Ty wziąłeś tych ludzi? Jakąś ekipę potajemnie na boku zbierasz? :chair:

Anka - plecak, Justa - plecak... Niby na kim te plecaki?

Jak na razie to ja widzę pewniaków:

do Canj i z powrotem - Zibi, Ronin;

z Canj dalej do Grecji - Jack, Paździoch.

Nikt więcej nie zadeklarował się jednoznacznie. Jarek_PL to chyba bardziej myślał o letnim wyjeździe.

Jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza

Jacek siedzenie w Integrze przerobił na trzyosobowe ;-).

A co do Grecji to nie koniecznie, ale do Albanii możemy Was odprowadzić, a potem polecimy sobie do Macedonii, jakoś bardziej mi przypadła do gustu.

Jacek dopisz do listy Elizę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacuś ty oportunisto jarek w rozmowie ze mną się zdeklarował,ANKA to moja córka ,Justa to żona Jakubko mojego wspólnika w warsztacie,bigu wstępnie też wyraził chęć wypadu,co do Artura to myślę że Tina go przekona.A tak poza tym napisałem "lista potencjalnych" :chair:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A nie mówiłem! Paździoch potajemnie na boku ekipę zebrał! ;)

Plecaki, mówisz, bierzemy... No to..., powoli będzie :(

Odnośnik do komentarza

Panowie, o mnie zapomnieliście ?

Niby wstępnie, ale urlop już wypisałem. Mam nadzieję, że dam radę tak dużo pogonić za jedym razem...

pls, ściągnijcie mnie na listę.

Odnośnik do komentarza

Witam -no i cały misterny plan wyjazdu poszedł w pi..du.

W tym terminie mam dużą imprezę rodzinną ,na której moja obecnośc jest obowiązkowa.

Inną opcją spotkania się z Wami jest Burgmania-więc tu będe bankowo. Pozdrawiam Arturro.

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie zorientowałem się, że paszport mi się kończy :kwasny: , jutro lecę złożyć wniosek o nowy. W drodze powrotnej chcielibyśmy zaliczyć Kosowo.

Odnośnik do komentarza

wy się nabijacie a ja nie mam pojęcia jak się spakować w mój kufer pod fotelem kierowcy ma chyba z 4,5 litra pojemności :(

może wezmę lud do drinków a wy resztę ?

jutro spawam stelaż pod torby co by mi nie połamały kierunkowskazów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...