Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majówka na Bałkanach:)


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Robert według mojej wiedzy Polska Czechy-Słowacja Węgry kawałek Chorwacja Bośnia i Hercegowina Czarnogóra.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RONIN

    56

  • Jack

    46

  • pazdzioch

    37

  • Rafi

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Bigu w poście #14 wstawiłem mapkę na prośbę Zibiego.

Trasa mniej więcej Tak będzie Przebiegać.

Odnośnik do komentarza

Chyba czytając ten wątek, wypatrzyłem, że lepiej zmienić przed opony na nowe, żeby się nie "przejechać" na slickach ;) ? Asfalt jak w Norwegii ;) ?

Edit: THX, Arturo... jakoś mi musiało umknąć, już patrzę...

Popatrzyłem... OK, czyli jak coś, to można Was łapać np. w Budapeszcie...

Edit: Wineta obowiązuje 2oo tylko na Węgrzech?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zgadza się winieta tylko Węgry później już nie jedziemy w Chorwacji autostradami.Bigu jeśli się zdecydujesz to znajdziemy dobre miejsce na spotkanie żebyś miał po drodze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Albo dojechać do Cieszyna w piątek, i stamtąd ruszyć w sobotę rano z większością grupy. Z Cieszyna do Gradacac przeskoczymy w 1 dzień, i myślę, że dopiero tam się spotkają wszyscy. Na Węgrzech raczej ciężko będzie się spotkać, bo trasa zdecydowanie "przelotowa" bez zatrzymywania. Od Budapesztu (polecimy obwodnicą) do granicy z Chorwacją - autostrada. Potem jakieś 100km zwykłą drogą, i od Osjeku do granicy z BiH znów autostrada. Po trasie, po telefonicznej ustawce, oczywiście można się gdzieś spotkać, jeśli będziemy mniej więcej w tym samy miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Berlin-Cieszyn 560 km małe parę piwek,Cieszyn-Gradacac 850 km parę małych lokalnych trunków Gradacac-Canj 440 km to już lajtowo i wieczorem loza :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli pogoda i inne czynniki (głównie czas) będą OK, to jadę do Wiednia (nocleg tam), albo Gyor na Węgrzech (to dla mnie ok. 800km). Później dołączyłbym do Was na nocleg w Gradacac (trasa Gyor- Gradacac lajcikowa) jedynie 460 km :) . Bo zabijał się nie będę tymi 1250 :) ...

Zresztą już kiedyś właśnie Tmaxem robiłem trasę 1250 km na raz... a teraz jednak 10 lat przybyło na karku ;) ...

Odnośnik do komentarza

Nie przejmował bym się tymi rozruchami, podczas naszej ubiegłorocznej wycieczki do Turcji zwiedziliśmy Istambuł pomimo dużo groźniejszych zamieszek na placu Taksim.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może do końca kwietnia się uspokoi, a jak nie, i będzie straszno, to objedziemy przez Serbię albo Chorwację.

Odnośnik do komentarza

Panowie,

A można wstępnie się do Was podłączyć (prawdopodobnie solo)? Termin mi odpowiada (oczywiście praca i choroba jest nieprzewidywalna...), kierunek jak najbardziej też, więc jeśli tylko byście przyjęli mnie do Waszego grona... Nie mam doświadczeń w tak długich podróżach 2oo, ale od czegoś trzeba zacząć, prawda? A i w grupie i bezpieczniej i raźniej ;-D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rafi propozycja wyjazdu złożona przez Zibiego który w pierwszym poście pisze "zapraszam wszystkich chętnych".

Odnośnik do komentarza

Dzięki,

Nawet wypisałem dziś urlop... wstępnie, bo wiadomo, że matka corpo kocha nieco inną miłością :mad2:

Zatem, wstępnie się piszę z Wami. Będę śledził temat.

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze trochę i stworzymy coroczny "Majówkowy Zlot Burgamnii w Canj, Montenegro " :)

Dołączyć każdy może, ale przecież i tak wszyscy razem jechać nie będą. Dojazd na miejsce w podgrupach po kilka osób (raczej nie więcej niż 4 w grupie). Z zakwaterowaniem w Czarnogórze w maju nie ma problemu. Ostatnio było po 5 E za noc. Raczej da radę zakwaterować wszystkich w jednym miejscu.

Dla tych, co potrafią dobrze jeździć i mądrze pić ;) w tym roku przewidywana jest parada zlotowa przez Albanię, Macedonię, Grecję, może Istambuł, potem Bułgarię, Rumunię i dalej do domu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla tych, co potrafią dobrze jeździć i mądrze pić ;)

No i d...pa. :mad2:

Z tego wniosek że nie mogę z wami jechać :msn-cry:

Bo ja zawsze wszystko na opak. :frusty:

Potrafię dobrze pić i mądrze jeździć :clapping:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...