Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majówka na Bałkanach:)


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Forum jest po to żeby wtracać swoje trzy grosze, Bogart chciał pomóc, jeśli ktos jest nowy to dajcie Mu troche czasu, a nie odrazu zupełnie bezpodstawnie ganić.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RONIN

    56

  • Jack

    46

  • pazdzioch

    37

  • Rafi

    29

Top użytkownicy w tym temacie

Bogart mapka była dla innych, również dla mnie, bo może wyjadę dzień wcześniej, mam prawie 200 km. więcej i dołączę w trakcie trasy, gdzieś na Węgrzech. Poza tym pozwiedzamy Czarnogórę jak do niej dojedziemy, jest trochę większa od naszego województwa!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...

Arturo, Zibi jeździ do Monte co roku. Jak tam dojechać bez mapy też pewnie wie ;)

Zibi napisał

Hmm...nie umiem. Niech Paździoch wstawi;) Martin-Zvolen-Budapest-Osijek-Gradacac-Sarajevo-Pluzine-Niksic-Bar

więc wstawiłem

Forum jest po to żeby wtracać swoje trzy grosze, Bogart chciał pomóc, jeśli ktos jest nowy to dajcie Mu troche czasu, a nie odrazu zupełnie bezpodstawnie ganić.

Nikt nikogo specjalnie nie gani ale czasem warto pierwsze poczytać a potem pisać.

Na koniec zacytuję moją koleznakę Joasia70 : Mój wyjazd moje zasady

I nie ma co zabierać głosu w innych tematach jak tylko deklaracje :jadę

Inaczej wątek się rozmydla

Koniec Przekazu

Odnośnik do komentarza

Ludzie,spokojnie :fireman2: Ja tylko przedstawiłem wersję najlepszej drogi dojazdu,która minimalizuje autostrady i jest ładna widokowo,tania oraz smaczna.Wiadomo,że coś tam na miejscu się zwiedzi,ale dużo zależy od pogody,więc Zabljak,Durmitor odpadają w maju.W pobliżu morza jest ciepło i w górach lecz w Durmitorze to zupełnie inny klimat,na zdjęciu ok.8 stopni.

P5030549.JPG

Odnośnik do komentarza

rozumiem Zibi, że robimy tą trasę w jeden dzień? Bo raczej nie wszyscy o tym wiedzą ;-)

Kiedyś puszką zrobiłem na raz 1400 km Byłem wykończony totalnie i nie wyobrażam sobie takiej trasy na raz na skuterze to moim zdaniem bardzo niebezpieczne i nie ma takiej potrzeby, żeby się narażać. Ale każdy według swoich mozliwości mierzy

PS

Ronin wiem ze to był żart :-) Zyczę wam cudownych przeżyc

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ludzie,spokojnie :fireman2: Ja tylko przedstawiłem wersję najlepszej drogi dojazdu,która minimalizuje autostrady i jest ładna widokowo,tania oraz smaczna.Wiadomo,że coś tam na miejscu się zwiedzi,ale dużo zależy od pogody,więc Zabljak,Durmitor odpadają w maju(wstawię fotkę,bo chwilowo coś mi nie działa).

Pozwól zibi że ci pomogę.

Zabljak w weekend majowy.

IMGA0009+%25284%2529.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zabljak w weekend majowy.

Udało mi się znaleźć też fajne ujęcie z Tobą Piotrze w roli głównej - pamiętasz dojeżdżałeś do nas, na krótki postój, odpoczynek w ten piękny, bezchmurny słoneczny dzień majowy 2013 rok :). Piękne widoki :)

IMG_0396.JPG

IMG_0397.JPG

Odnośnik do komentarza

W tym roku też tam muszę być, bo Monte jest jak zaraza, abyś raz poczuł ten klimat i po tobie.

Byłem też z Zibim i jedno jest pewne, Zibi porusza się po Czarnogórze jak po swoim podwórku. Wie co gdzie i za ile, a dobrą śliwowicę czy jagnięcinę wyczuje z kilometrów ok.gif

Czyli jak chcesz pozwiedzać - jedź z Zibim.

Jak chcesz pojeść i popić - jedź z Zibim

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pażdzioch jemu nie chodzi o temp nad morzem :frusty: .Na gorze termometr momentami wskazywal +7-8C.W dolinie juz było +20C

Baz przesady. Byliśmy na Lovcen. Nawet na górze było co najmniej 20st. Chłopaki jeździli w t-shirtach. Tam na zdjęciu w oddali to Zibi w niebieskiej koszulce, szortach i klapkach :)

01052013226.jpg

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym do was dołączył, ale boję sie że ze swoim sprzętem byłbym dla was zbyt dużym hamulcowym. Poza tym jeszcze na takiej długiej trasie swoim 2oo nie byłem i nie wiem jak by się spisał.

Na razie pozostaje polatać po Polsce lub jakieś krótsze wypady poza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam -tak czytam i czytam o tej majówce w Monte Negro i chyba ponownie się z Wami zabiore.Wraz ze zdjęciami wracają wspomnienia , aż morda się uśmiecha jak Was widze.

Musze zabrac tylko dodatkową, zapasową, tylną opone.Bo jak pamiętam to myślałem,że nie wróce do domu.Tamtejszy asfalt odebrał mi przedwcześnie kawał dobrej gumy,a zakup nowej opony graniczył z cudem.

Towarzystwo na wyjeżdzie-sami porządni ludzie,więc czas organizowac czas.

Pozdrawiam Artur.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek Tina to się pytała o nasze przedsezonowe Eurasie.A Artur musi z nami jechać bo z nim się raźniej wraca od Tiny.

Odnośnik do komentarza

No i rozdrapaliście mi rane na sercu-a myslałem , że zapomnieliście. Ja pamiętam Tine,ale jak przez mgłe. To pewnie wina nagłej zmiany klimatu , odwodnienia na plaży i wcześniej zeżartej świni -no bo nie alkocholu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur ja patrzyłem na te napełnione szklanki zresztą zapraszamy do wspólnego oglądania w maju.

Odnośnik do komentarza

Będe się starał dołączyc do Waszej grupy- bo wrażenia z wyiazdu i nasze wspólne , wieczorne rozważania o życiu i wartościach- BEZCENNE!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...