Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majówka na Bałkanach:)


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Siedzimy w Czanj, wpieprzamy eee... znaczy głodni jemy cevapi, Zibi drze mordę: kto chce jeść! zaraz idziemy na saunę :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RONIN

    56

  • Jack

    46

  • pazdzioch

    37

  • Rafi

    29

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzis w nocy przylecialem od strobu Albanii w dwoch etapach. Aktualnie zaparkowalem nad Balatonem. Zrobilem w ciagu kilku dni 2500km z czego 2000km w deszczu ;(. Austria,polowa Chorwacji,Slowenia - jeden deszcz. Poludnie Chorwacji jest ok. Wegry burzowe ,ale bardzo cieple. Do tego mgly. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Przestało lać ok. 14ej. Po pół godzinie w 4 moto ruszyliśmy polatać po okolicy, a skończyło się na wjeździe na 1 560 mnpm i powrocie niemal przełajowym ? prowadził w końcu Konrad na GSie... Ale daliśmy radę. Aby w końcu się wypogodziło! Już dość deszczu!

Odnośnik do komentarza

Dzięki Ronin że chociaż ty litujesz się nad nami i przesyłasz obrazki z życia kozaków na majówce, na którym króluje stary dobry Bałkański scenariusz.

-załadowane motory

-zawsze czarujące widoki

-luzik i tańce.

Czekamy na kolejne relacje. Panowie (Panie) uważajcie na siebie!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Buuuuuuuuuuuuu

MordoKsiążka :frusty:

Nie mam i miał nie będę. :mad2:

Ale zdjęcia bym obejrzał

Odnośnik do komentarza

Właśnie dotarliśmy nad jezioro Ohrydzkie, cały dzień lało, więc zdjęć z Albanii nie będzie. Jedyne co zaliczyliśmy w Albanii to jedzonko. Teraz zajmiemy się wykręcaniem wody z rękawic i ciuchów.

Arturo nic na to nie poradzę, fb przyjmuje zdjęcia bezpośrednio i sam sobie je zmniejsza, a jedno zajmuje około 6 MB , więc wrzucanie trwało by wieczność. Musisz uzbroić się w cierpliwość aż do momentu naszego powrotu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W kwestii szczegółów: w Ochridzie meldują sie Radoslav, Rafi, Ronin z Elizą, Kondzio i Jack. Lało całą drogę. Massakra! Niech ja dorwę tego, co wymyślił dzisiaj wyjazd!

PS. Paździoch, nie piję! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturo nic na to nie poradzę, .......... Musisz uzbroić się w cierpliwość aż do momentu naszego powrotu.

Będę czekał niecierpliwie

Odnośnik do komentarza

Powiem tak: kurza twarz! Należało sprawdzić ciśnienie w oponach już pierwszego dnia! Nie wiem jak ja to zrobilem, ale okazało się, że miałem zbyt duże ciśnienie o niemal 0.8 bara. Po korekcie cóż za przemiana! Burek wreszcie się prowadzi? już nie tworzyłem dziś ogona?

wracajac do podróży: poznaliśmy i zaznaliśmy dziś chyba wszystkich rodzajów deszczu i po mały robimy sie w tym temacie ekspertami? ok, ale wolałbym się nie doktoryzować się z tego zagadnienia?

Fotek z Albanii brak z uwagi na potop. Ale wrażenia i tak niesamowite.

Nocleg w Macedonii. Też bieda, ale też i mnóstwo kontrastów.

BTW: jak człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego i zapomina te złe czy też gorsze rzeczy... Staliśmy jakieś 20-30 min. na granicy albańsko -macedońskiej i myślałem, że wyjdę z siebie?

Podziękowania dla grupy czarnogórskiej, która jutro wraca do Polski przez Chorwację. Chyba wszyscy tak wracają.

Dzięki za wspólny wyjazd i wspólne latanko po Bałkanach.

Wracajcie szczęśliwie i sucho do domu i trzymajcie za nas kciuki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Radoslav i Jack melduja się w Kallitea. od wyjazdu z Polski pierwszy dzień jazdy bez deszczu. Czekamy na resztę grupy, która przed wyjazdem z Macedonii pojechała zwiedzać Jezioro Ochridzkie,jakby mieli skutery wodne ;)

Odnośnik do komentarza

Bardziej przydałyby się śnieżne bo wjechaliśmy na 1602 m.n.p.m. i oczywiście znowu śnieg. W Kallitea wreszcie chodzimy w krótkich spodenkach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tiaaa... Ci, co poszli na kolację w krótkich spodenkach, to zmarzli jak psie d.

Co tam słychać u Zibiego i Paździocha? Mogli by się odezwać!

Żałuję, że nikt z naszej grupy nie umie umieszczać zdjęć w postach ze smarciaka. U "Korsykańców" tak to ładnie wygląda w relacjach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Żałuję, że nikt z naszej grupy nie umie umieszczać zdjęć w postach ze smarciaka. U "Korsykańców" tak to ładnie wygląda w relacjach.

Jacku, z Tapatalk'a wchodzą aż miło. Miętus właśnie używa Tapatalk. Próbujcie wszyscy czekamy na foty !

Odnośnik do komentarza

Ja dziś razem z Konradem (GS800) objechaliśmy półwysep Kasandra zjeżdżając do co drugiej zatoczki niemal nad samo morze... warto było, oj warto?. Pełny banan na twarzy. Widoczki fantastyczne, a burek okazuje się też półendurakiem? No przesadziłem troszkę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wreszczie chyba mozemy dodawać foty, dzieki za podpowiedzi.

Tu jedna z pogranicza Macedonii i Grecji

9apu2aqy.jpg

to

Narazie zartowalem, sprawdzamy dalej.

Odnośnik do komentarza

y3uzy4ur.jpg

u5ygy8aq.jpg

ryda8yze.jpg

Mnie się udało , ale przez Iphona Elizy, więc tylko zdjęcia z tel bo tu karty z aparatu nie włożę.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie zadzwonił Paździoch, że dopiero dojechali. W deszczu i temperaturze 2 st. :( Dobrze, że dojechali.

Odnośnik do komentarza

To pranie na pierwszym planie to nasze? sorrki za kompozycję ?

dzień zapowiada się iście upalny i być może skończy się na leżeniu plackiem na plaży bez latania na moto...co najwyżej krótki przelot na plażę, którą wczoraj odkryliśmy.

jak reszta? Wszyscy wróciliście szczęśliwie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...