Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majówka na Bałkanach:)


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • RONIN

    56

  • Jack

    46

  • pazdzioch

    37

  • Rafi

    29

Top użytkownicy w tym temacie

w piotrkowie byliśmy o 21 zmoczeni i zmarznięci ale warto było :)

jad dojedziemy to wstawimy jakieś foty z powrotu jak nie zamarzł telefonik :)

a te foty z grecji to w jakim programie obrobione w fotoszopie?

Odnośnik do komentarza

Te zdjęcia zastąpią wszystko co chciałbym napisać na temat dzisiejszego dnia

qu8eva8y.jpg

ega4ubuh.jpg

upyredu9.jpg

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pazdzioch, Paździoch... Ale się sfrajerzyłeś, że nie pojechałeś z nami :P

Odnośnik do komentarza

No w końcu jest Wam czego zazdrościć 61wakacje.gif

Może i mało uważnie śledziłem ten temat, ale już się pogubiłem z tymi waszymi grupami.

Zibi widziany dzisiaj koło Zagrzebia, Ronin z załogą w Grecji a Jakubko w Polsce bezradny.gif Nie nadążam.

A gdzie nie pijący Paździoch ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacki może i się sfrajerzyłem ale po wczorajszych 1000 km z czego 600km w deszczu 14 godz w siodle i temp powietrza plus 5 do plus 2 podczas ostatnich godzin jazdy nie pozwala mi myśleć o jeździe 200 pozytywnie w najbliższym czasie. Ale widać że Grecja wynagrodziła Wam trudy naszej wyprawy.

Odnośnik do komentarza

No w końcu jest Wam czego zazdrościć 61wakacje.gif

Może i mało uważnie śledziłem ten temat, ale już się pogubiłem z tymi waszymi grupami.

Zibi widziany dzisiaj koło Zagrzebia, Ronin z załogą w Grecji a Jakubko w Polsce bezradny.gif Nie nadążam.

A gdzie nie pijący Paździoch ?

a będzie jeszcze gorzej, bo grupa grecka dzieli się pojutrze na grypę kosowską (Ronin, Konrad) oraz grecką właściwą ? (Jack, Radoslav42, ja), która poplażuje na pięknych greckich plażach dzień, dwa dni dłużej i wraca do Polski czym prędzej. Obie podgrupy mają nadzieję, że będzie im oszczędzone koszmaru grupy Paździocha. My już swoje dostaliśmy w Albanii?Jutro mamy nadzieję speregrynować drugi półwysep.

Odnośnik do komentarza

Ja to już się zacząłem zastanawiać czy Paździoch w ogóle z nami był, sprawdziłem i nie ma go na żadnym zdjęciu, dobrze się ukrywał ;-).

Dla zainteresowanych wrzucam parę fotek z drugiej karty.

Zacznę od tych najchłodniejszych

Lovcen 2 stopnie na plusie ;-)

yre7a9u5.jpg

jusahyqe.jpg

uta7ezez.jpg

egybahut.jpg

6asu5yme.jpg

dyju9y8u.jpg

8ememehe.jpg

a6umajeh.jpg

3esy3ajy.jpg

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Wasze zdjęcia to jak 4-pory roku Zibiego

Macie JAJA.

Z majówki zrobiliście rajd przetrwania.

Podziwiam Współczuję Zazdroszczę Szacunek hi.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wasze zdjęcia to jak 4-pory roku Vivaldiego.

Macie JAJA.

Z majówki zrobiliście rajd przetrwania.

Podziwiam Współczuję Zazdroszczę Szacunek hi.gif

Zdjecia macie napewno Super. Już przynajmniej 1 kwalifikuje sie do zdjecia miesiąca maja. Życzę ciepelka jak w domciu;-) wrzuccie wiecej fotek

Odnośnik do komentarza

Pojezdzili , teraz pojedzą i na plażę

my4udesy.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

aquvudej.jpg

y5y3a8az.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

a będzie jeszcze gorzej, bo grupa grecka dzieli się pojutrze na grypę kosowską (Ronin, Konrad) oraz grecką właściwą ? (Jack, Radoslav42, ja), która poplażuje na pięknych greckich plażach dzień, dwa dni dłużej i wraca do Polski czym prędzej. Obie podgrupy mają nadzieję, że będzie im oszczędzone koszmaru grupy Paździocha. My już swoje dostaliśmy w Albanii?Jutro mamy nadzieję speregrynować drugi półwysep.

W Kosovie koniecznie Prizren. Fajne miasto z fajnym klimatem. Prisztine można sobie darować......... no, może jeszcze Mitrovica, aby poczuć prawdziwe kosovskie "klimaty"

Na granicy "Kosowarzy" zmuszą Was pewnie do wykupienia "ichniego" ubezpieczenia. W Kosovie zielona karta niestety nie działa

Pozdrawiam i zazdroszczę

Odnośnik do komentarza

No i pojeździliśmy i pojedliśmy, ale nie poopalaliśmy się. Przyszła chmura i...? Wróciliśmy zatem na naszą Kassandrę i tu...piękne słońce i było chyba cały dzień ? No cóż, czasem tak bywa.

Odnośnik do komentarza

Słońce było tylko niektórym chciało się dalej jechać a widoki i miejscówka była pierwsza klasa

a7emu4ar.jpg

nezety3u.jpg

9uzatuhu.jpg

nemesege.jpg

5e7y2aqa.jpg

e6eru7eg.jpg

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka

Niektórzy zapatrzyli się w BMW F800GS Kondzia i zapomnieli, że burgman to skuter a nie terenówka ;-)

e2y7e5u5.jpg

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie ze Sławkiem stwierdziliśmy, że Paździoch jest jak radio: ciągle gada, chociaż nikt go nie słucha, ale jak wyłączysz, to czegoś brakuje ;)

Odnośnik do komentarza

Ronin z Elizą i Konradem pojechali na Kosowo, my w trzy skutery (Jack, Radoslav i ja) zostaliśmy w nadziei na plażowanie w dniu dzisiejszym...jak to mówią nadzieją jest matką...bo pochmurno i zimno jak na Grecję się zrobiło. No cóż, najwyżej poleniuchujemy i wyśpimy się na zapas przed drogą powrotną ?

Odnośnik do komentarza

Meldujemy ze słonecznego Kosova, po drodze oczywiście zahaczylismy o śnieg, a Grecja płakała jak wyjeżdżaliśmy ;-)

PRIZREN -KOSOVO

azumy8y5.jpg

Góry w drodze do Prizren, to miejsce jest na wysokości ponad 1500 m.n.p.m.

u5azurub.jpg

SKOPJE

vaduqy9a.jpg

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Super, że dojechaliście szczęśliwie. My nie poplażowaliśmy. Zachmurzyło się i...tak zostało ? Jutro ma być ładnie. Zostajemy zatem też jutro w nadziei na plażowanie i...na zrobienie hamulca w hondzie Jacka. Skończyły się, ale po wymianie okładzin zablokowały się tłoczki. Jack ze Sławkiem jutro jadą do Salonik ogarnąć temat.

Trzymajcie się ciepło i szerokości.

Odnośnik do komentarza

W Skopje przez moment poczuliśmy się jak w Londynie

vavupe8y.jpg

Ale najbardziej spodobał się nam Prizren w Kosowie

y4ahysyb.jpg

dyhy3eza.jpg

7u8a8e4a.jpg

7a5e9ehy.jpg

Kondzio wyglądał podejrzanie, więc został zatrzymany ;-)

vybebyqy.jpg

Podziwialiśmy również wyjątkowe zdolności kosowskich elektryków

rugupe6u.jpg

avuty4u2.jpg

A zakończyliśmy oczywiście na kebabie

2agu2ezy.jpg

aqu4ybuz.jpg

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie hamulce jako tako ogarnięte w serwisie hondy w Salonikach. Zaciski były zapieczone. Umiejętności mechaników raczej przeciętne. Koło się nie obraca swobodnie, ale: "Panie, tak ma być". Koszt na szczęście tylko 55 E razem z nowymi kolcami.

Popołudnie spędziliśmy na plaży zarzywając kąpieli słonecznych i morskich (te raczej krótkie, bo woda jednak zimna). Pogoda cudowna,jak marzenie. Właśnie ze względu na pogodę zrezygnowaliśmy z Bułgarii.

Jutro rano ruszamy w stronę Polski.

Odnośnik do komentarza

My dojechaliśmy za Belgrad w Serbii do mojego znajomego i właśnie testujemy tutejszą rakiję. Na granicy Kosowa z Serbią oczywiście problem z nielegalnym wjazdem na terenie Serbii, okazało się że posterunek serbski jest w tym samym budynku co Kosowski, już mieliśmy zawracać do Czarnogóry, ale Serbowie przymkneli oko i wjechaliśmy na dowody osobiste.

Odnośnik do komentarza

Zostaliśmy jeszcze jeden dzień w Serbii, po wycieczce do Novi Sadu trafiliśmy do piwnicy sąsiada Darko w Jazak, Kondzio zachwycał się beczkami

7egetu8a.jpg

ne8ygy3u.jpg

equbuqe6.jpg

aty3y8uq.jpg

ta8ahu5a.jpg

Po wizycie w piwnicy było pozowanie do zdjęć

aqaje5a4.jpg

Nie wiem jak jutro dojedziemy do Polski, chyba Eliza musi nauczyć się prowadzić Gilerę ;-)

Wysłane z mojego GT-N5110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...