Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

niestety nie bede mógł sie wybrać na pogrzeb bo w rodzinie chowam blisk? mi osobę rónież w pi?tek ale o 15 godzinie 20km od Garwolina więc sie nie wyrobie na pożegnanie Maximusa.

Będę sie wybierał by zapalić kolejn? ?wiecę na miejscu wypadku to wracaj?c wst?pie na grób z wi?zank?.

w poniedziałek o 11 zmarł mój dziadek który mieszkał z nami - niestety ?mierci nie można przewidzieć - niedoskonało?ć ludzka

można sie tylko pocieszyć że w niebie będzie mu lepiej

:):):o:)

Maxsia pożegnam w sobotę

:):)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Maciek

    6

  • drogowiec

    6

Gość madziaa

wujek... nie będę mogła przyjechać, wiesz? przepraszam. wiesz, że bym chciała. naprawde. ale nie moge. ale bedzie mamu?ka, tatu?, patryk, ciocia ania i wujek tomek. bardzo chciałabym byc, Ty wiesz. ale tak wyszło... nie moge :o kurde wujek no... jak Ty to zrobiłe?, przecież ja jechałam z Tob? na tym skuterze, jeszcze niedawno...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiem Wam, że za każdym razem kiedy wchodzę na ten w?tek i widzę kolejne wpisy to zaciska mi się gardło.

Staram się uciec w prace, w jakie? zajęcia ale wystarczy chwila przestoju abym odrazu przypominał sobie pamiętn? noc z 2 na 3 lipca, kiedy pojechałem na miejsce wypadku i zobaczyłem to co zobaczyłem.

To niewiarygodne ale od 3 do 5 lipca ten w?tek miał 15000 odsłon !!

Maximus... czy ty widzisz jak ludziom Ciebie brakuje? :o:):)

Jutro mamy spotkanie klubowe w Starym Młynie. Będziemy tam m. in uzgdaniać szczegóły zwi?zane z pi?tkowym, ostatnim pożegnaniem Maxia. Proszę wszystkich o liczne przybycie. Maximus............ B?dĽ też jutro, chociaż duchem... :)

Odnośnik do komentarza

"Gdy kto?, kto ci był ?wiatełkiem, ga?nie nagle w biały dzień

gdy na drodze za zakrętem, przeznaczenie spotka Cię..."

W takich sytuacjach zawsze na my?l przychodz? mi te słowa.

Choć osobi?cie nie poznałem, był dla mnie jedn? z najbardziej charakterystycznych osób na forum.

Taka strata boli, a przez ostatnie kilka dni czuję sie naprawdę nieswojo...

Żal, bezradno?ć, bezsilno?ć.

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale na pogrzebie sie nie pojawie.

W Pi?tek musze byc w Białymstoku na egzaminach na uczelni !sciana

Odnośnik do komentarza

Ten człowiek musiał być Wielki, kiedy o Nim czytam cieszę się, że Go nie poznałem bliżej. Strata takiego Przyjaciela musi niewyobrażalnie boleć...

Sam od chwili gdy się dowiedziałem (3 godziny temu ) nie mogę się pozbierać.

Wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich, którzy go znali.

Czuwaj Maćku nad nami.

Uważajcie na siebie, nigdy więcej takich postów.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Gość patrykaa

Wujek... Zawsze bedziesz w mojej pamieci... Już mi ciebie brakuje.. bede w piatek.. pozegnac sie.. Jechalem z toba na twoim skuterze.. Dawal ci tyle radosci.. nie zapomne cie..

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

„Mamo nie płacz „-usłyszałam od swojej pięcioletniej córeczki.-„To był mój ulubiny wujek. A jak teraz poradzi sobie Ciocia i Makowa Panienka?” Jeszcze niedawno zadawała pytanie, kiedy do nas przyjedzie. A teraz to ona mnie pociesza, to ona jest dla naszej malutkiej rodziny ?wiatłem i rado?ci?. „Wujek od nas odszedł, ale przecież mamy zdjęcia. Przecież będziemy pamiętać…”

Łzy cisn? się do oczy. Maciek, byłe? z nami, jeste? i będziesz…

MariuszBurgi – na Twoje ręce podziękowania za wszystkie wspaniałe chwile, które Maciek spędził z Wami jeżdż?c na spotkania i zloty. Dobrze, że jeste?cie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czy organizuje się jako? grupa z Wawy czy jad? wszyscy osobno. Pytam bo z chęci? się podczepię do jakiej? grupy. Proszę o info.

Pozdrawiam Orzech

604 133 272

pawlowski@hpfonica.pl

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pożegnam Maximusa w miejscu które było dla niego ostatnim na ziemi...

Zapalę lampkę przy słupku na 220 km e7 dokładnie wtedy kiedy będziecie

z Nim w Ko?ciele.

Zbieg okoliczno?ci, ale i wolę, w ciszy go pożegnać. Pisz?c te słowa mam ?ci?nięte gardło, a co dopiero byłoby na cmantarzu...

Grób Maćka odwiedzę pewnie w przyszłym tygodniu...

szorstki

Odnośnik do komentarza

Dla osób które będ? chciały zapalić ?wieczke w miejscu tragedii i korzystaja z GPS podaje dokładne miejsce :

N 53 15'24,58

E 20 25'32,29

Odnośnik do komentarza
Czy organizuje się jako? grupa z Wawy czy jad? wszyscy osobno. Pytam bo z chęci? się podczepię do jakiej? grupy. Proszę o info.

Pozdrawiam Orzech

604 133 272

pawlowski@hpfonica.pl

Wszelkie ustalenia dzi? na spotkaniu w Młynie przyjedĽ na 19.00 ...jutro napewno ruszymy jako grupa.

Odnośnik do komentarza
Czy organizuje się jako? grupa z Wawy czy jad? wszyscy osobno. Pytam bo z chęci? się podczepię do jakiej? grupy. Proszę o info.

Pozdrawiam Orzech

604 133 272

pawlowski@hpfonica.pl

Co do jazdy dzi? na spotkaniu w Młynie pewnie zostanie wszystko ustalone.

Odnośnik do komentarza

Również chciałem pożegnać MAXIMUSA osobi?cie, razem z Wami wszystkimi.

Jednakże nie jest to możliwe. Żałuję bardzo. Będę jednak w tej chwili pożegnania my?lami z Maćkiem. Jakbym był tam z Wami.

(*)

[ ]

Odnośnik do komentarza

bardzo chcialabym byc jutro na pogrzebie i moc pozegnac Maximusa.. dzisiaj bede rozmawiala z prezesem o jutrzejszym urlopie oraz lekarzem w sprawie mojej mamy bo we wtorek zabrano Ja do szpitala czy nie bede potrzebna.. mam nadzieje ze powyzsze pozwoli mi zrealizowac moj zamiar i ze bede jutro..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dlaczego Ciebie nie ma? - ci?gle przychodzi mi ta my?l. Niestety nigdy się tego nie dowiem. Byłe? wspaniałym człowiekiem i na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Dziękuje Ci za wszystko - wspólny czas, żarty, okazan? pomoc. Dziekuję że BYŁE| i że miałam okazję Cie poznać.

Nigdy o Tobie nie zapomnę Maxymalny Przyjacielu.!sciana

<'><'><'>

Odnośnik do komentarza

Będę na pewno odprowadzimy Maćka tak jak no zasłużył MAXYMALNIE pojedziemy z Nim ostatni raz ostatni? drog?....!sciana :P:(:(:( !placz [']['][']

Odnośnik do komentarza

Żal i smutek jest dzi? w naszych sercach....

Nie musze o tym pisać jaki był z ciebie facet, koleżeński pomocny itp. ale do cholery jasnej czy musiałe? się aż tak dla nas po?więcać i zostać Naszym Aniołem Stróżem.

Jutro oczywi?cie będziemy razem z tob?, ale na pewno to nie jest nasza ostatnia wspólna podróż, bo jako nasz Anioł Stróż w każdej trasie będziesz razem z nami.

Byłe?,

jeste?,

i pozostaniesz zawsze w naszych sercach.

Kasia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...