Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to nie ma sensu takie wytakanie, czy ma racje czy nie.

Studi ma racje

Uszanuj wole swego brata - kochał to co robil.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Pleban

    6

  • teletubiś

    6

  • Administrator

Mamy dzi? nadzywczaine spotkanie w Starym Młynie. Wła?nie poinformowałem o tym brata Maćka. Co do jego chaotycznej wypowiedzi... Zdanie na ten temat mam bardzo podobne do zdania Studiego ale w tym miejscu i w takiej chwili proszę wszystkich o wstrzymanie się z nerwowymi komentarzami. To już nikomu ani nie pomoże ani niczego nie rozwi?że. Każdy z nas sam odpowiada za to co robi i niech tak pozostanie.

Przypominam raz jeszcze tym którzy nie dostali PM... za 50 min spotykamy sie wszyscy w Starym Młynie.

Odnośnik do komentarza

:( Nigdy jeszcze nie było mi dane pisać na forum, mimo że bardzo często je czytam. Wczoraj pomy?lałem, że doł?czę do Was w tej formie kontaktu, ale nie miałem czasu - póĽno wróciłem po weekendzie do domu.

Dzisiejsza wiadomo?ć zbiegła się więc w czasie z moim debiutem na forum - od dawna się do tego zbieram - dzisiaj poprostu muszę.

Tak bardzo chciałem zacie?nić znajomo?ć z Maxim - człowiekiem o TAAAAAAKIM(!!!!!!) charakterze - nie zd?żyłem....

Maximus - kupiłem dla Ciebie ?piwór (!) miałem Ci go DZISIAJ dać - przyjedĽ, odbierz go.... , może ja wpadnę....

Kochani - niech pamięć o MAXIMUSIE nigdy nie zaginie - niech będzie dla wszystkich przykładem jak żyć...., niech.... nie mogę... :(

Wyrazy współczucia dla Ciebie Spinka i dla całej rodziny Maximusa

Mutek z Kasi?.

:(:(:(:(:(:)

Odnośnik do komentarza

teraz dopiero usiadłem do komputera i po prostu NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM co przeczytałem.

MAXIMUS to niemożliwe...

SPINKA trzymaj się...jeste?my z Tob?.

Jadę na spotkanie do Młyna...

Szuwarek i Ola

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C

Siadam po kilkudniowej przerwie do komputera i ...szok...Załem go bardzo krótko...Zamienili?my ledwie parę zdań...

:(

Szok tym bardziej, że wła?nie te kilka dni od zeszłego czwartku obijałem się po "siódemce". Jad?c katamaranem zazdro?ciłem jedno?ladom...

Do Młyna już nie zd?żę...szkoda...

Odnośnik do komentarza

To bardzo smutny dla mnie dzień.

Prawie się nie znali?my, raptem jeden zlot w Ryni ale widziałem jak ciepłym, wesołym człowiekiem był. Ciężko w to uwierzyć, wbiło nas z Agnieszk? w ziemię.

Maximus.. będzie nam brakowało sztucznych ogni puszczanych z ziemi ku niebu... ale je?li burza przyjdzie na następnym zlocie to wszyscy będziemy wiedzieli że to Ty puszczasz je w odwrotn? stronę.

Żegnaj

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wiem co pisać,

zwaliło mnie,

niedawno się poznali?my, życzliwy, wesoły, normalny facet.

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W Starym Młynie spotkali?my się przed chwil? z bratem i tat? Maximusa. Obie osoby zrobiły na mnie tak samo pozytywne wrażenie jak kiedy? sam Maciek, kiedy pojawił się po raz pierwszy w naszych szeregach.

Jednym z naszych ustaleń było to czy w ostatni? pożegnaln? drogę będziemy jechać wszyscy na skuterach. Najbliższa rodzina Maximusa nie miała nic przeciwko temu tak więc oficjalnie informuje wszystkich, że będzie skuterowa parada pożegnalna oddaj?ca cze?ć naszemu koledze Maximusowi.

Na t? chwilę szczegóły nie s? jeszcze znane. Jak tylko znana będzie data, miejsce i dokładna godzina ceremonii pogrzebowej to z możliwie jak największym wyprzedzeniem będziemy o tym pisać.

Odnośnik do komentarza

Dowiedzielismy sie tej przykrej nowiny przez SMSa od Majkela. Chociaz przebywamy obecnie w Chorwacji, bardzo nas ta wiadomosc zmartwila. Odszedl dobry kolega. Rodzinie skladamy kondolencje.

Madzia, Krzychu, Marcin, kamiKAC, Mirek

Odnośnik do komentarza

Ogl?dam i wspominam ...

Cały czas nie moge zasn?ć ... chce się obudzić i powiedzieć, że wszystko to co wiem już dzisiaj to tylko zły sen... :)

Zdaje sobie teraz sprawe z tego , że moja przygoda ze skuterami była tak mocno ziw?zana z Maxem...

- pierwsza rejestracja mojej Ypki - (Maxymalnie zrobiona)

- pierwsza wymiana w niej oleju (u Ciebie na podwórku)

- pierwszy olej kupiony do Ypki ( Ty go wybrałe? )

- perwszy PMR - (Mamy takie same Alany )

- pierwsze samodzielnie zrobione Sushi ( w marcu robili?my)

- pierwsza w życiu złowiona ryba ( Twoj? wędk? złowiona )

- pierwszy w życiu zjedzony koziołek ( Od Ciebie )

- pierwsza w życiu petarda odpalona ( prezent na Burgmanii najpiękniejszy )

Pamiętam jak się uczyłam jezdzić - to Ty wytrwale całe dnie mnie prowadziłe?, w nocy swoimi swiatłami ?wieciłe? - abym więcej widziała ...

W życiu nie miałam TAKIEGO Przyjaciela .. Maćku ...

Będziemy CIE zawsze pamiętać

dscf0084.jpg

imgp1367.jpg

dscn0718.jpg

sushi_032.jpg

sushi_024.jpg

img_1049.jpg

dscn0072.jpg

Odnośnik do komentarza

Niedawno witałem się wirtualnie ze wszystkimi MAXI w tym z koleg? MAXIMUSEM i bardzo żałuję żę w kolejny post jest moim pożegnaniem z TOBˇ kolego .

Żadne słowa nie ukoj? bólu najbliższych i tych z którymi często dzieliłe? swoj? pasję i w tym miejscu składam wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i najbliższych .

ŻEGNAJ MAXIMUS i czuwaj nad pozostał? gromad? .

Odnośnik do komentarza

SZOK i wielka smuta,mimo że znałem GO z forum to był swójchłop. ON pierwszy odpowiedział na mojego posta.Wyrazy współczucia dla tych dla których BYŁ najbliższy

Odnośnik do komentarza

...to już dwunasta godzina odk?d wiem...siedzę dalej i jest mi bardzo smutno... tak mało znałem Maximusa a tak bardzo już JEGO brak... dlaczego...??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Miałem wyjeżdzać... nie pojadę... przyjadę się z Tob? pożegnać...

Odnośnik do komentarza

Dowiedziałem się tego dzi? rano od naszego kolegi Svemapas i nie umiałem uwierzyć (myslałem że żartuje) cały dzień o tym my?lałem, ale uwierzyłem i dotarło to do mnie dopiero teraz po przeczytaniu tego wszystkiego ...

Maximusa znałem jedynie z forum, ponieważ nie miałem takiej przyjemno?ci poznać go osobi?cie i żałuję tego strasznie. :) Myslę jednak że i tak się kiedys spotkamy, może nie tu, ale w ... :)

Wyrazy współczucia dla rodziny !

Odnośnik do komentarza

Probowalem usmierzyc bol... ale nie udalo sie.! .....spiryt za slaby....

Dociera do mnie ,ze na wszystkich spotkaniach na ktore udalo mi sie dojechac zawsze Ciebie spotkalem.

Stegna-Maximus

Golubie-Maximus

Bieszczady-Maximus

Klamry-Maximus

Augustow-Maximus

Krzyzaki-Maximus

Wesele Sylwii i Przema-Maximus

Rynia-Maximus

...uwierz,ze na nastepnych spotkaniach Ciebie nie zabraknie.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...