Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek I Anidzia też pojad? na 100 % .

Szkoda że w takich okoliczno?ćiach się spotykać mamy.

Gdzie jeste? MAXYMALNY kolego ? !sciana

mam nadziej iż tam gdzie jeste? jest Ci dobrze.

zawsze o Tobie pamiętać będziemy [']['][']

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Maciek

    6

  • drogowiec

    6

Maćku, postaramy się zrobić wszystku aby o Tobie nie zapomnieć.

Powinni?my starać się żyć tak jak Ty to robiłe?, czerpałe? tyle rado?ci z każdej chwili, zawsze na Twej twarzy był u?miech, zawsze służyłe? pomoc?, rad?, wiele razy pomagałe? każdemu z Nas. Twoje zachowanie powinno być dla nas wzorem.

Ogl?dam co chwile zdjęcia na każdym z nich zawsze byłe? szczę?liwy, wesoły, u?miechnięty, zwariowany i takiego Ciebie zapamiętamy.

17xg6.jpg

25tt1.jpg

Odnośnik do komentarza

nie moge jechac :P jest mi strasznie przykro.. niestety mojego przesa nei interesuja "prywatne sprawy" pracownikow, musze jutro byc w pracy :(:( zreszta nie bede sie wglebiac, nie miejsce na to, jestem rozzalozna i zla.. jest mi strasznei strzasznie strasznei przykro..

plebanowie, bardzo Was prosze zapalcie w moim imieniu, w imieniu calego s3m swieczke... :( :( :(

Odnośnik do komentarza

[']

Maximusa poznałem w Stegnie... zamieniłem z nim zaledwie parę zdań...

Jednak gdy przeczytałem wiadomo?ć o ?mierci poczułem się jakby zgin?ł kto? bardzo mi bliski...:P

Nie zapomnę tego dnia, tej chwili, a napewno nie zapomnę Ciebie, Maksimusie...

Z racji tego że jestem na wakacjach w Warszawie bardzo bym chciał pojechac na pogrzeb. Postaram się być dzisiaj na spotkaniu w Starym Młynie (mam nadzieję że jako? autobusem się tam dostanę, jestem w Wa-wie 1-szy raz :/)

Gdyby kto? jednak mógł mnie wzi??ć "na plecak" np. z pod dworca centralnego byłbym bardzo wdzięczny i prosiłbym o kontakt : 503-670-945

Szkoda że dopiero tak smutna wiadomo?c zmobilizowała mnie do rejestracji na forum...

Pozdrawiam.

Szym

Odnośnik do komentarza
Gość kurczak

Szkoda gadać , może nie znałem go tak jak co poniektórych to jednak serce mi się ?cisnęło w bólu jeszcze nie tak dawno był na kawalerskim nad wisł? i w gdyni na uroczysto?ci Przema i Sylwii a teraz , szkoda gadać pożegnam go jutro z Wami w pruszkowie ... czemu tak się dzieje , czemu życie jest takie niesprawiedliwe

Odnośnik do komentarza

Jutro spotkanie w Cz-wie pod McDrivem na trasie w strone Wa-wy o godz 9.00 Będzie Matador, Paweł883, Iro i ja i lecimy. Je?li kto? jeszcze się wybiera z południa to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Ja będe w umówionym miejscu ok 9... wyjeżdżam z Krakowa ok 7 rano i mam nadzieje spokojnie dojechać jako że jade sam to jade spokojnie...

Pogoda ma byc ladna wiec i trasa powinna zleciec szybko.

Do zobaczenia jutro...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dla tych którzy dzisiaj nie byli na spotkaniu:

Jutro spotykamy się pod Starym Młynem o godzinie 12.30 i o 12.40 ruszamy powolnym tempem w stronę Pruszkowa. Przy Liroy Merlin planujemy przejeżdżać ok 13 stej gdzie ma się doł?czyć do nas druga czę?ć grupy.

No coż... do zobaczenia jutro... :)

Odnośnik do komentarza

Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie....

Dzięki Maximus za niebo roz?wietlone... za u?miech....za rado?ć jak? wnosiłe? w serca przyjaciół....Nasze dziecko zobaczyło w Ryni po raz pierwszy w swoim życiu fajerwerki...Twoje fajerwerki...dziekujemy że byłe? z nami....szkoda,że tak szybko musiałe? odej?ć....

MAGDA I WITEK

Odnośnik do komentarza

W tym watku chcialbym pozegnac sie z Maximusem i zlozyc kondolencje Rodzinie. Na pogrzeb niestety nie dojade, jest mi bardzo przykro. Bardzo...

Wierze ze ktos mnie na miejscu w jakis sposob zastapi...

Odnośnik do komentarza

Ci?gle rozpamiętuję ostatni zlot i te kilka chwil które spędziłem w towarzystwie Maximusa :) łzy same cisn? się na oczy a żal nie pozwala na złapanie normalnego oddechu. Tym bardziej smutno mi że nie będzie mnie podczas pożegnania Maxa - niestety nie udało mi się dostać urlopu :)

Prosiłem avecezara o zapalenie ?wieczki za mnie i mam nadzieje że uda mu się dojechać do was i odprowadzić Maksimusa w jego ostatniej drodze.

Całym sercem będę tam z tob? MAXSIU i nigdy Cię nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Gość N'elunia

Wielk? uczyniłe? nam pustkę U?miechnięty Bracie…

Pan wezwał Cię do siebie realizuj?c swój plan, lecz będzie musiał kiedy? wszystkim wytłumaczyć się z niego… :)

Maximusie czy Ty widzisz to co dzieje się w około, ilu przyjaciół zawsze będzie z Tob?? Czy Ty widzisz ule gor?cych serc Kocha Cię. Nigdy nie zabraknie Ci ciepła!

Nie uda nam się dojechać by wraz z Twoimi bliskimi być dzi? przy Tobie, lecz sercem będziemy tam z Tob? a gdy tylko los pozwoli przyjedziemy Cię odwiedzić.

p.s. mimo tego co piszę nadal jak dziecko łudzę się, że może to tylko długi sen i że gdy obudzę się…..

[']

Odnośnik do komentarza
Gość avecezar

.... odwiedzimy Cię MAXIU tam gdzie ostatni raz robiłes to co lubiłe?, tam gdzie z pewno?cia się u?miechałe?......

Zostałes powołany do innej roboty .... masz pewnie jakie? trudne zadanei do wykonania.... takie które tylko taki dobry człowiek udĽwignie.....

będziemy Cię pamiętać ZAWSZE - ŻEGNAJ PRZYJACIELU

Odnośnik do komentarza

Piękny pogrzeb ... rzekł bym Maksymalnie piękny.

Jak by chowany był jaki? VIP.

Bo tak było zawsze - byłe?i będziesz Naszym VIP-em.

EmKa, Mariusz, Mar@iz dzięki za mowę ,pieknie o nim mówiłe? lecz ?ciskało mocno gardło.

Jutro jad?c do Ostródy zatrzymam się tam na miejscu (220km) zapalę ?wieczkę , zostawię wiersz w ramce ... pobędę choć chwilkę z Tob? Maxiu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Odszedłe? st?d MAXIMUSIE ale wiem, że i tak Będziesz zawsze z nami....

Dzi? widać było jak wielu masz przyjaciół...

Oni wszyscy i ja oczywi?cie też jeste?my Twoimi przyjaciółmi na zawsze...

Do zobaczenia MAXIMUSIE gdzie?, kiedy?.....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tym razem Przyjacielu to ty poprowadziles parade, a przeciez na kazdym zlocie Burgmani to byla moja rola. No wlasnie smutny urzadziles nam zlot, ale i tak pozostaniesz z nami. Spotkamy sie kiedys za wiele wiele lat, ale spotkamy sie i znowu bedziemy sie wspolnie smiac, wyglupiac i razem jezdzic. Nawet jak bym mial z toba jezdzic na malusienkim skuterku do ktorego sie razem przymierzalismy.

W moim sercu i pamieci ciagle jestesmy razem.

dscn0157.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...