Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
WCZORAJ BYŁ 7 08 MIESIˇC PO, GODZINA 18.30 MSZA ROCZNICOWA ZA MACIUSIA. WIDZIAŁEM MASE SKUTERÓW POD KO|CIOŁEM SZT. 1 ( SŁOWNIE JEDEN ). DZIĘKUJĘ ZA WASZˇ PAMIĘĆ - MAXIMANIACY. MAXIMUS

Nie wiem kim jeste?, ale nie tym tonem, bo MAXIMUS jest wspominany w naszym gronie niejednokrotnie i wtedy następuje chwila zadumy jak? oddajemu mu cze?ć. On jest cały czas z nami w naszej pamięci, w naszych sercach ..... i wie, i widzi że pamietamy o Nim, każdy na swój sposób.

A policzyłe? wszystkich uczestników mszy????

Może innych zabrakło.....

I nie podpisuj się za Maxa, bo wcze?niejszymi mocnymi i nieuzasadnionymi słowami szargasz Jego dobroć.

/widać że nie znałe? Go zbyt dobrze bo Max nigdy by tak nie zrobił/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Pleban

    6

  • teletubiś

    6

WCZORAJ BYŁ 7 08 MIESIˇC PO, GODZINA 18.30 MSZA ROCZNICOWA ZA MACIUSIA. WIDZIAŁEM MASE SKUTERÓW POD KO|CIOŁEM SZT. 1 ( SŁOWNIE JEDEN ). DZIĘKUJĘ ZA WASZˇ PAMIĘĆ - MAXIMANIACY. MAXIMUS

niesamowite...!!!!

Odnośnik do komentarza
WCZORAJ BYŁ 7 08 MIESIˇC PO, GODZINA 18.30 MSZA ROCZNICOWA ZA MACIUSIA. WIDZIAŁEM MASE SKUTERÓW POD KO|CIOŁEM SZT. 1 ( SŁOWNIE JEDEN ). DZIĘKUJĘ ZA WASZˇ PAMIĘĆ - MAXIMANIACY. MAXIMUS

PŁYTKI miło?niku statystyki - co ty wiesz o pamięci o osobach, które odeszły ?!

Mnie łzy ciekna za każdym razem jak wchodzę na stronę Burgmani i widzę zdjęcie Maximusa!

W sobotę u s?siadów był pokaz fajerwerków z okazji ?lubu to się po prostu poryczałem na Jego wspomnienie, a ty mi tu wyjeżdżasz z kryteriami "pamięci" !!!

Ile razy się pomodliłe? za Niego ?!

Przemy?l na drugi raz, zanim co? napiszesz !OKK

Nie komentuję dalej bo mam nadzieję że mimo wszystko, kierowały Tob? pozytywne intencje, a nie pieniactwo.

Pozdrawiam

RobB. :huh:

Podpisanie się za Maximusa to już naprawdę wyraz złego smaku !!!

Odnośnik do komentarza

WITAM

SKORO CHCECIE POGADAĆ. POWIEM WAM, ŻE NIE BĘDE LICYTOWAŁ SIĘ Z KIMKOLWIEK O TO JAK DŁUGO GO ZNALI|MY. MY ( MÓWIĘ TO W IMIENIU JEGO NAJBLIŻSZYCH PRZYJACIÓŁ NIESKUTEROWCÓW ) ZNALI|MY GO NA TYLE DŁUGO ABY SIĘ NAM ZWIERZAŁ W CHWILACH DLA NIEGO CIĘŻKICH I PYTAŁ O RADĘ CZĘSTO O 12 TEJ W NOCY, A W CHWILACH RADOSNYCH OT TAK PRZYCHODZIŁ I ZABIERAŁ NASZE DZIECI CHOĆBY DO KINA. BYŁ JAK DOMOWNIK W NASZYCH DOMACH MIAŁ WŁASNE KAPCIE, A NIERZADKO DO NICH KLUCZE. ZNAM WAS W WIĘKSZOSCI Z OPOWIE|CI , KTORE MACIU| TOCZYŁ BEZ KOŃCA Z NIESAMOWITYM BŁYSKIEM W OKU I ENTUZJAZMEM PO KAŻDYM WASZYM ZLOCIE LUB SPOTKANIU. SAMI BYLI|MY ZASKOCZENI, ŻE TA JEGO NOWA PASJA, A MIAŁ ICH WIELE, TAK GO POCHŁONEŁA I MIMO KILKU WYPADKÓW DALEJ JA KONTYNUOWAŁ. WIDOCZNIE TAK MIAŁO BYĆ. DLATEGO TYM BARDZIEJ JEST DLA MNIE NIEZROZUMIAŁE, ŻE NIKOGO Z WAS NIE WIDZIAŁEM NA RAPTEM 30 MINTOWEJ MSZY. ( SPINKA BYLA - SORY ZA BEZPO|REDNI ZWROT CHOĆ CIĘ NIEZNAM ) JASNE , ŻE MIŁO JEST WSPOMNIEĆ CZLOWIEKA NA ZLOCIE PRZY FAJERWERKACH O KTÓRYCH SŁYSZĘ I CZYTAM OD MIESIˇCA. ZNACIE GO DWA LATA A ZACHOWUJECIE SIE JAKBY|CIE ZAWŁDNELI GO NA WŁASNO|Ć. ŻYCIE NIE JEST TAKIE PROSTE JAK JAZDA SKUTEREM, SPOTKANIA W MŁYNIE, ZLOTY WSPÓLNE IMPREZY. GDY ZSIˇDZIESZ Z KANAPY STAJESZ PRZED DRZWIAMI...

POZDRAWIAM

PAWEŁ

Odnośnik do komentarza

Drogi kolego szkoda ze starasz sie wprowadzic tu jakies zamieszanie.Jedni z nas znali go lepiej inni mniej a jednak wszyscy na swoj sposob go wspominamy i nikt nam tego nie zabroni.Nie masz zielonego pojecia jaka wiez wywiazuje sie miedzy ludzmi ktorzy razem podrozuja wlasnie jednosladami.I tu nie chodzi o zloty litry wypitego piwa itd.Tu chodzi wlasnie o to cos co powoduje ze jadac razem na drodze wszyscy o wszystkich sie troszcza.Jezeli zanales Macka i slyszales opowiesci to napewno o tym Ci tez mowil.

Jak mozesz wlasnie w tym watku zwarac nam uwage???To bardzo plytkie co zrobiles wielu ludzi napewno poczulo sie urazonych.Trzeba umiec zachowac sie delikatnie i spuscic troche z tonu.Nam tez jest smutno i zal ze go nie ma po tej stronie.Nikt tu nic nie robi na pokaz u wiekszosci z Nas pozostanie w sercu jako Maximus Wielki.

majon

Odnośnik do komentarza
Drogi kolego szkoda ze starasz sie wprowadzic tu jakies zamieszanie.Jedni z nas znali go lepiej inni mniej a jednak wszyscy na swoj sposob go wspominamy i nikt nam tego nie zabroni.Nie masz zielonego pojecia jaka wiez wywiazuje sie miedzy ludzmi ktorzy razem podrozuja wlasnie jednosladami.I tu nie chodzi o zloty litry wypitego piwa itd.Tu chodzi wlasnie o to cos co powoduje ze jadac razem na drodze wszyscy o wszystkich sie troszcza.Jezeli zanales Macka i slyszales opowiesci to napewno o tym Ci tez mowil.

Jak mozesz wlasnie w tym watku zwarac nam uwage???To bardzo plytkie co zrobiles wielu ludzi napewno poczulo sie urazonych.Trzeba umiec zachowac sie delikatnie i spuscic troche z tonu.Nam tez jest smutno i zal ze go nie ma po tej stronie.Nikt tu nic nie robi na pokaz u wiekszosci z Nas pozostanie w sercu jako Maximus Wielki.

majon

Tak dokładnie jest...

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebna i nie na miejscu farsa ... nie szargajmy imienia Maćka i nie kłóćmy się to bardzo nieładne i nie na miejscu.

Napewno by Jemu się to nie spodobało.

Każdy ma odmienne zdanie i niech tak pozostanie ... a smutek niech w sercu zostanie a nie na zewn?trz będzie pokazywany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie jest dobrze gdy go?ć przestępuj?c próg gospodarza miast usi??ć i dać się ugo?cić, stoj?c w drzwiach potrafi jedynie czynić wyrzuty. Choćby były słuszne i prawdziwe.

Nigdy nie u?cisn?łem dłoni Maximusa, nie wypili?my kawy, nie porozmawiali?my, nie pomilczeli?my... A jednak się spotkalismy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...