Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MAXIMUS OD NAS ODSZEDŁ [']


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Wielki człowiek odszedł i wielkie było pożegnanie. To była moja 3 parada w której brałem udział i pozostanie mi na zawsze w pamięci. Ale to nie o takie parady chodzi drogi Maximusie.

eMka, Mariusz, M@rkiz, jak Wy to zrobili?cie ? nie trudno było płakać ale wygłosić tam na cmentarzu mowę pożegnaln? to zadanie ponad siły.

Pozdrawiam wszystkich gor?co,

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    11

  • pablos

    9

  • Maciek

    6

  • drogowiec

    6

Wrócili?my bezpiecznie.

Tak wielu ludzi z klubu było Go pożegnać. Na pewno było Mu bardzo miło kiedy patrzył z góry i widział wszędzie koszulki klubowe.

Kiedy zabrzmiało w ko?ciele piękne Addagio g-mol Tommaso Albinioniego, kiedy każdy rzucał swoj? różyczkę i kiedy opadła na dół flaga klubowa; to były szczególnie wzruszaj?ce momenty.

Dobrze, że bylli?my tam.....

Odnośnik do komentarza

Je?li można napisać że pogrzeb był super, to ten własnie taki był. Nasz Max został pożegnany pięknie i dostojnie. Dobrze że zabrałem ciemne okulary bo ryczałem jak dzieciak. Zreszt? takich łez nie trzeba się wstydzić.

Grupa Poznań będzie pamiętać !!!

Odnośnik do komentarza

Pogrzeb był bardzo wzruszaj?cy...

Maximus został pieknie pożegnany...

Ja ze swojej strony chciałem podziękować za udzielon? mi pomoc w dostaniu się na pogrzeb jak i do domu oraz za miłe przyjęcie mnie w warszawskim gronie :D

Pozdrawiam.

Szym

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Macie racje... pogrzeb był bardzo poruszaj?cy i jakby to powiedzieć... wyj?tkowy.

Chyba w zasadzie wszystko co możliwe zostało już powiedziane.

Chciałem jeszcze w tym miejscu podziękować wszystkim za tak liczne przybycie.

Wzruszaj?ce jest to, że w tak tragicznych chwilach potrafimy się mocno solidaryzować i ł?czyć w bólu.

Życzę nam wszystkim aby takie okazje do spotkań omijały nas szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza

...jak najszerszym łukiem.

Ale czasem trzeba wej?ć i w ciasny zakręt. Ważne żeby nie stracić równowagi. Dziękuję wszystkim, których spotkałem w Pruszkowie i póĽniej w Starym Młynie. Dzięki Wam poznałem lepiej Maximusa. Wielu pyta mnie: znałe? go? Odpowiadam, że tak choć nigdy nie u?cisnęli?my sobie ręki na powitanie. W pi?tek mogli?my się pożegnać - ze ?ci?niętym sercem. To dzięki Burgmanii - dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

....... dziękuję wszystkim za wszystko, za każd? chwilę, za każdy gest i słowo, bez Was nie "przeszłabym" tego wszystkiego i wiem że Max też dziękuje Wam za tak? wspaniał? i życzliw? opiekę.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość OLDJANISZ

A jeszcze niedawno udzielał mi trafnych rad na forum.

Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i najbliższych.

To wydarzenie kompletnie mnie zdołowało.

To nie miało tak być :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wersja ostateczna napisane 07.07.2006

***

Drogowskaz wskazał autostradę do nieba…

Za wcze?nie…Za szybko…

Gdy kilometr za kilometrem rado?ć łyka

goni?c wiatr, chmury i słońce…

Gdy każda troska, niepokój z tyłu znika

by szczę?liwych chwil mieć tysi?ce…

Gdy prosto przed siebie mknie swoboda

rozparta na siodle niczym król…

Gdy po horyzont rozci?ga się przygoda

szykuj?c dla ciebie jedn? z ról…

Gdy w pędzie łamiesz wszystkie zakręty

adrenalin? wypełniony po brzegi…

Zważ, tam w górze MAXIMUS ?więty

nie oczekuje odwiedzin kolegi…

Bo… za wcze?nie, za szybko odjechał On sam

t? wypłakan? autostrad? do nieba bram…

Ku Pamięci MAXIMUSA

(23.12.1966 – 02.07.2006)

M@rkiz

Odnośnik do komentarza

...Dziękuję Wam Wszystkim, Przyjaciołom z Burgmanii, za tak liczne przybycie i

piękne pożegnanie w czasie ostatniej drogi mojego Męża, Waszego MAXIMUSA...

Nasza córka wci?ż wierzy, że Tata jest w dalekiej podróży i że wróci...

Odnośnik do komentarza

Wrocilem z wakacji.... chcialem zobaczyc co slychac na Burgmani.... whist

Mimo, ze znalem Ciebie tylko wirtualnie....

Do zobaczenia na Niebiańskich Autostradach.... [']

Odnośnik do komentarza

Wracaj?c z mazur w niedzielę około 18.00 (ja ,teletubi?, Maciek, Ania ) zajechali?my na 220 km zapalić ?wieczkę i pobyć chwilkę razem z Maxiem ,mineło już trochę czasu ... a ?wieczki się pal? jest ich coraz więcej kupka czę?ci ułożona wokół drzewa , wbita flaga w drzewo z logiem skutery3miasto.Niestety jaka? podła kreatura połaszczyła się na pozostawion? tam koszulkę burgmanii , naszywkę klubow? i nawet to już przesada na ramkę z zarysem twarzy Maćka i wierszem napisanym przez Mar@iza dla niego ... Ludzie s? jednak jak hieny nie obrażaj?c hien. Przykra polska rzeczywisto?ć.

Minęło tyle czasu ale tam na miejscu mam za każdym razem wrażenie jakby stało się to dopiero wczoraj i cały czas nie możemy w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza

Min?ł miesi?c jak MAXIMUS odszedł.

Bardzo często wspominam Maćka , brakuje mi jego obecno?ci na Forum .

Byłem kilka razy na miejscu wypadku i za każdym razem zadaje sobie pytanie !scooter

jak do niego doszło.

Może kto? zna wersje oficjaln? z whist Prokuratury.

[']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']

Odnośnik do komentarza
Na rajdzie |więtokrzyskim kilkakrotnie spojrzałem mimowolnie na bramę. Jak ja byłem na zlocie, to On też tam zawsze był.............

Rozmawiali?my o tym w Kielcach.

ON tam był. Inaczej niż do tej pory, ale BYŁ i nie jest to tylko moje zdanie.

Znów roz?wietlił nam niebo gwiazdami, choć innymi niż zawsze. Dziękujemy Ci Maćku.

[']

Odnośnik do komentarza

WCZORAJ BYŁ 7 08 MIESIˇC PO, GODZINA 18.30 MSZA ROCZNICOWA------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na przyszło?ć proszę 10 razy zastanowić się przed napisaniem tak beznadziejnego postu w tak ważnym dla nas w?tku !!!

Post przeedytowany.

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolego nie wiem kim jestes i dlaczego tak ostro. Pamiec powiadasz, kazdy spedza inaczej czas w zadumie. Duzo z nas bylo na mszy w Darlowku, znicze na drodze nr 7 nie gasna, podobnie jak na cmentarzu, ale nic ci do tego i nie podpisuj sie w taki sposob.

Odnośnik do komentarza

Pamięć nie polego tylko na jednorazowych aktach czy uczestniczeniu w Mszach, Artix ma rację osobi?cie wole pojechać na 220 km i tam w chwili zadumy pobyć razem z Maćkiem niż uczestniczyć w takich Maszach.

Itak też robię ilekroć przejeżdżam tras? nr 7 .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...